• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 124)
  • 1 / 3
    Idealna pod bliźniaki z MPZP!

    Stara Wieś

    • 3 620 000 zł cena
    • 8 043 m2 powierzchnia
    • 451 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8043 m2 w miejscowości Stara Wieś, Gmina Nadarzyn, ul. Olchowa - 28 km od centrum Warszawy.Teren objęty MPZP z oznaczeniem 2MN.Działka i...

  • Działka Cieszyn

    Cieszyn

    • 330 000 zł cena
    • 2 478 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w Cieszynie, w zacisznym i kameralnym miejscu niedaleko ulicy Pikiety, prowadzącej do Zamarsk. Dobrze skomunikowana; świetny wyjazd do Katowic drogą 938 oraz do Bielska dro...

  • Działka 1539 m² blisko Tucholi

    Mały Mędromierz

    • 119 000 zł cena
    • 1 539 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Mały Mędromierz w odległości zaledwie 4 km od Tucholi.* Działka- powierzchnia: 1539 m²,- kształt: zbliżony do trapezu,- wymiary: ok....

  • Działka w ścisłym centrum Grudziądza

    Grudziądz » ul. Murowa

    • 360 000 zł cena
    • 449 m2 powierzchnia
    • 802 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jedyna taka oferta dostępna w śródmieściu Grudziądza – nieruchomość inwestycyjna!Na sprzedaż wyjątkowa działka w historycznym sercu Grudziądza. Oferujemy niezabudowaną działkę o p...

  • Działka budowlana w Łękawicy

    Łękawica

    • 49 999 zł cena
    • 366 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Umowa na wyłączność – nie szukaj dalej :)Na sprzedaż działka budowlana położona w Łękawicy, w spokojnej i kameralnej okolicy z zabudową jednorodzinną. Działka oznaczona numerem ewi...

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Nadarzyn dz. usługowa super lokalizacja⭐⭐⭐⭐⭐

    Kajetany » pl. Po Farze

    • 1 410 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 470 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Znakomicie zlokalizowana, dostęp do wszystkich mediów woda, prąd, gaz, kanalizacja, światłowód.Możliwość zabudowy 50%.Bezpośredni zjazd na działkę z drogi powiatowej.Odległość od w...

  • Działka budowlana 413 m² w Sępólnie Krajeńskim

    Sępólno Krajeńskie » ul. Wczasowa

    • 95 000 zł cena
    • 413 m2 powierzchnia
    • 231 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 413 m², położona na skrzyżowaniu ulic Wczasowej oraz Kwiatowej w Sępólnie Krajeńskim, woj. kujawsko-pomorskie, w malowniczym otoczeniu B...

  • Teren inwestycyjny Tuchola droga wojewódzka 240

    Tuchola

    • 1 899 000 zł cena
    • 14 998 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Teren przeznaczony pod inwestycję zarówno mieszkaniową, jak i realizację obiektów usługowych (handlowych). Teren inwestycyjny położony w Tucholi, wjazd z drogi wojewódzkiej numer...

  • Działka przemysłowa przy S8

    Oddział

    • 1 920 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w bardzo wygodnej lokalizacji i z dobrymi parametrami.Blisko wjazd na trasę S8, idealny dojazd do Warszawy ok. 20 min.Wymiary ok 120x50.Powierzchnia zabudowy do 70%.Możliwa...

  • Działka Cedry Małe ul. Wiślana

    Cedry Małe » ul. Wiślana

    • 34 412 537 zł cena
    • 68 963 m2 powierzchnia
    • 499 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    TYLKO U NAS!DZIAŁKA INWESTYCYJNA NA SPRZEDAŻ - S7 CEDRY MAŁELOKALIZACJA: Działka inwestycyjna położona bezpośrednio przy pętli zjazdowej z drogi krajowej S7, na wysokości miejscowo...

  • Widokowa działka w Krużlowej!! 50 arów 150tyś. !!!

    Krużlowa Wyżna

    • 150 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    50 arów z widokiem, cisza i świetna lokalizacja – Krużlowa Wyżna Szukasz miejsca pod dom w otoczeniu zieleni, z pięknym widokiem i szybkim dostępem do centrum? Ta oferta spełni Two...

  • Działka Mosty ul.

    Mosty

    • 1 140 000 zł cena
    • 1 133 m2 powierzchnia
    • 1 007 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 1133 m², położona w miejscowości Mosty, gmina Kosakowo — zaledwie 15 minut spacerem od molo w Rewie i w bliskiej odległośc...

  • Działka Tuchom ul. Jacka Malczewskiego

    Tuchom » ul. Malczewskiego

    • 899 000 zł cena
    • 2 257 m2 powierzchnia
    • 399 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DUŻA, PIĘKNA DZIAŁKA POŁOŻONA POD LASEM ! DZIAŁKA: Na sprzedaż pięknie położona działka nr 388/20 o powierzchni 2257 m2, znajdująca się  przy ulicy Jacka Malczewskiego w Barniewica...

  • Działka w idealnym punkcie komunikacyjnym!

    Jawczyce » ul. Przyparkowa

    • 795 000 zł cena
    • 813 m2 powierzchnia
    • 978 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ostatnia działka z podziału!Świetnie skomunikowana działka budowlana z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą z możliwością prowadzenia...

  • Działka Inwestycyjna Silno k. Chojnic 2500 m²

    Silno

    • 319 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 2500 m², idealną pod działalność gospodarczą lub dom. Ta wyjątkowa nieruchomość znajduje się w miejscowości Silno, niedaleko C...

  • Działka usługowa Wierzchosławice

    Wierzchosławice

    • 449 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 173 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Wierzchosławice – działka handlowo usługowa w centrum Wierzchosławic, o powierzchni 26 arów. Działka zlokalizowana jest przy głównej drodze przy rondzie z którego rozchodzą się dro...

  • Działka budowlano-usługowa - Nałęczów, ul.Wójcika

    Nałęczów » ul. Wójcika

    • 320 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ustawna działka 10ar na spokojnym osiedlu - możliwość zabudowy zarówno jednorodzinnej jak i usługowejPierwsza linia zabudowy, przy osiedlowej drodze asfaltowej, łatwy i szybki doja...

  • Działka budowlana ok.20 ar Gołąb g. Michów

    Gołąb

    • 120 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wszystkie dane główne w ofercie dotyczą działki ok. 2000 m2 w miejscowości Gołąb gmina Michów 30 km od Lublina. Działka częściowo zadrzewiona.Działka z wydanymi warunkami zabudowy...

  • 1 / 4
    Działka Warszawa Wesoła

    Warszawa » Wesoła

    • 1 975 500 zł cena
    • 1 317 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferujemy na sprzedaż działkę usługową o pow.1317m2 zlokalizowaną w Wesołej-Zielonej. Działka zabudowana jest budynkiem mieszkalno-usługowym wolnostojącym. Budynek o łącznej pow.2...

  • Działka 32ar budowlana w b. dobrej cenie Nowodwór

    Nowodwór

    • 230 000 zł cena
    • 3 211 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Uwaga !!!Możliwość podziału powierzchni na pół.( proszę o telefon ustalenia indywidualne )Działka budowlana na obrzeżach miasta powiatowego LubartówWszystkie media w drodze KANALIZ...