• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 124)
  • Zaborze -Chybie Najtańsza działka budowlana
    1 / 11
    Zaborze -Chybie Najtańsza działka budowlana

    Zaborze

    • 105 000 zł cena
    • 1 841 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DANIEL WIECZORKOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w spokojnej miejscowości Chybie - Zaborze, przy ul. Czereśniowej, w województwie Śląsk...

  • Działka budowlana Kraków gm. Kraków-Nowa Huta Wolica,
    1 / 3
    Działka budowlana Kraków gm. Kraków-Nowa Huta Wolica,

    Kraków

    • 350 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 10ar- 1000m2 z wydanymi warunkami zabudowy pod zabudowę jednorodzinną -Prostokątny kształt -39m szerokości , 26 metrów długości -Media w drodze lub na działc...

  • Syndyk sprzeda udział 1/8 w nieruchomości (Nowy Konik)
    1 / 3
    Syndyk sprzeda udział 1/8 w nieruchomości (Nowy Konik)

    Nowy Konik

    • 15 750 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej (sygn. akt: LU1S/GUp-s/342/2025) ogłasza konkurs ofert na nabycie z wolnej ręki udziału w wysokości 1...

  • Działka budowlana Worliny gm. Łukta
    1 / 15
    Działka budowlana Worliny gm. Łukta

    Worliny

    • 174 000 zł cena
    • 1 539 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki z panoramicznym widokiem w Worlinach - 450 m od plaży nad jeziorem! Na sprzedaż atrakcyjne działki położone w malowniczej miejscowości Worliny w gminie Łukta, w s...

  • Działka siedliskowa
    1 / 16
    Działka siedliskowa

    Warzno

    • 1 520 000 zł cena
    • 7 600 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam siedlisko w Warznie – doskonała lokalizacja i inwestycja! Oferuję na sprzedaż działkę nr.299 o powierzchni 4600 m² wraz z budynkiem mieszkalnym (79 m\2) w stanie mieszkaln...

  • Działka budowlana Nowa Wieś Lubińska
    1 / 6
    Działka budowlana Nowa Wieś Lubińska

    Nowa Wieś Lubińska

    • 145 620 zł cena
    • 1 618 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działki budowlane o numerze 248/7 i 248/15 (0,1735 ar i 0,0424 ar razem 21 ar) oraz działka budowlana 248/12 o powierzchni 16,18 ar ( aktualne warunki zabudowy) w mi...

  • Działka Marwałd gm. Dąbrówno
    1 / 13
    Działka Marwałd gm. Dąbrówno

    Marwałd

    • 895 000 zł cena
    • 150 700 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowe 15 ha pod Twoją inwestycję - 600m od Marwałdu, widoki jak ze Wzgórz Dylewskich! Szukasz miejsca, które oferuje absolutną prywatność, a jednocześnie daje nieogra...

  • Działka RM 2009 m² | asfalt | media | Jenkowice
    1 / 7
    Działka RM 2009 m² | asfalt | media | Jenkowice

    Jenkowice

    • 289 000 zł cena
    • 2 009 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka zagrodowa RM | 2009 m² | asfalt | wszystkie media | Jenkowice k. Oleśnicy Na sprzedaż działka zagrodowa (RM) o powierzchni 2009 m², położona w miejscowości Jenkowice, powi...

  • Działka rolna Korzeniewo gm. Kwidzyn, Łąkowa
    Działka rolna Korzeniewo gm. Kwidzyn, Łąkowa

    Korzeniewo

    • 99 000 zł cena
    • 10 500 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dwie działki rolne z warunkami zabudowy nad Wisłą o łącznej powierzchni 10500 m², blisko miasta! Teren płaski — nieogrodzony, obok działki sieć gazowa, elektryczna, wodociągowa,...

  • Działka pod budownictwo mieszkaniowe Kołobrzeg- Zieleniewo
    1 / 8
    Działka pod budownictwo mieszkaniowe Kołobrzeg- Zieleniewo

    Zieleniewo

    • 4 840 000 zł cena
    • 28 488 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Duża działka o pow 28 488m2 inwestycyjna idealna dla dewelopera pod zabudowę domów jednorodzinnych w okolicy Parku rozrywki Dziki Zachód w Kołobrzeg- Zieleniewo 170zł/m2

  • Działka z WZ na dom i budynek gospodarczo-garażowy
    1 / 4
    Działka z WZ na dom i budynek gospodarczo-garażowy

    Sokólsko

    • 150 000 zł cena
    • 3 002 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 3002 m2, położonej w Sokólsku (gmina Strzelce Krajeńskie) - miejscowości oddalonej około 5 km...

  • Malownicza działka nad rzeką przy starym młynie z lasem 4.8h
    1 / 11
    Malownicza działka nad rzeką przy starym młynie z lasem 4.8h

    Rzesznikowo

    • 2 200 000 zł cena
    • 48 000 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam piekny malowniczy grunt kl 4b przy rzece i starym młynie o pod 2.6 h i z 2,2 h lasu (dąb buk sosna) pow.łącznie 4.8h gmina Rymań/ Rzesznikowo do S6 7km węzeł Kiełpino M...

  • Działka Zator
    1 / 6
    Działka Zator

    Zator

    • 210 000 zł cena
    • 1 052 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 10,52 a. Zator (gmina Zator), ul. Malinowa. Działka płaska. Gaz i kanalizacja w granicy działki. Prąd i woda w pobliżu. Brak ogr...

  • Działka budowlana Siemiechów gm. Gromnik
    1 / 8
    Działka budowlana Siemiechów gm. Gromnik

    Siemiechów

    • 130 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Twoje miejsce z widokiem na Tatry Lokalizacja: Siemiechów, gm. Gromnik, powiat tarnowski (małopolskie) Wyobraź sobie poranek na własnym tarasie. Cisza. Świeże powietrze. Kawa w...

  • Super inwestycja w Stoczku Łukowskim
    1 / 9
    Super inwestycja w Stoczku Łukowskim

    Stoczek Łukowski

    • 75 zł cena
    • 12 600 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    1.Działka budowlana dz.nr.949 , 70 zŁ m , w Stoczku Łukowskim.12600m szer.ok 85m dwie drogi dojazdowe.tel.[tel] . 2,Działka ,dz. nr 987 , 75 zł m 27800 m szer ok.100 m dwie...

  • Działka Budowlana. Sprzedaż bez pośrednika
    1 / 6
    Działka Budowlana. Sprzedaż bez pośrednika

    Sucha Beskidzka

    • 265 000 zł cena
    • 1 727 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Będzie krótko i na temat. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1727m² położona w Suchej Beskidzkiej pomiędzy posesją #12 i #14 przy ulicy Turystycznej. Jest to optymalna lok...