• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Halickie
  • Porosły
  • Limanowa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Kamionna

(4)
  • Dom Kamionna gm. Trzciana
    Dom Kamionna gm. Trzciana

    Kamionna

    • 299 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 980 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż domek letniskowy w pięknej, spokojnej okolicy Kamionna (gmina Trzciana). Domek położony jest w wyjątkowym miejscu bezpośrednio przy lesie i potoku. To idealna przestrze...

  • Dom Kamionna gm. Trzciana
    1 / 15
    Dom Kamionna gm. Trzciana

    Kamionna

    • 880 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 6 617 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Kamionna - dom o pow. użytkowej 105 m 2 z widokiem na Beskid Wyspowy . Klimatyczny dom jednorodzinny położony w miejscowości Kamionna zlokalizowanej u podnóża p...

  • wynajem

    Kamionna

    • 4 100 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w nowym budynku przy drodze powiatowej w centrum miejscowości Kamionna pow. Bochnia. Budynek po odbiorach -wyposażony w instalacje: elektryczną...

  • Lokal na wynajem

    Kamionna

    • 2 160 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal w budynku wolnostojącym o powierzchni 120m2 w miejscowości Kamionna, gmina Trzciana. Przeznaczenie dowolne - handlowe, usługowe, produkcyjne, biurowe, magazynowe....

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom na sprzedaż
    Dom na sprzedaż

    Trzciana

    • 649 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 3 688 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący W ofercie biura Rzeszowskie-Nieruchomości do sprzedania dom wolnostojący usytuowany na działce o powierzchni 15 arów. Nieruchomość położona w cichej i spokojnej lo...

  • Działka z domkiem letniskowym Łapanów

    Łapanów

    • 150 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 215 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania domek letniskowy z możliwością letniego pobytu z widokiem na góry zlokalizowany na działce budowlanej ogrodzonej z bramą z wjazdem bezpośrednio z asfaltowej drogi gmi...

  • 1 / 3
    Sprzedam działkę budowlano rolną

    Łąkta Dolna

    • 135 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Do sprzedania areał 1,5 ha w jednym kawałku składający się z czterech działek budowlano –rolnych z możliwością przekształcenia części rolnej na budowę kolejnych obiektów, znajdują...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Ubrzeż

    • 799 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 5 363 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • sprzedaż

    Kierlikówka

    • 220 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania widokowa działka budowlano-usługowa nr 274 o pow. 50 a. w miejscowości Kierlikówka pow. Bochnia Małopolska na początku beskidu wyspowego 50 m od drogi asfaltowej. Na...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Laskowa

    • 578 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 560 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Sowliny

    • 2 100 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 19 091 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Dom Laskowa ul. Laskowa

    Laskowa

    • 599 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 8 558 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    BEZ WYNAGRODZENIA OD KUPUJĄCEGO. [i] [/i] [i]DOM ZLOKALIZOWANY 1 GODZINĘ OD KRAKOWA , PANORAMICZNE WIDOKI . TRASY I SZLAKI TURYSTYCZNE , SPORTY ZIMOWE ( 3 KM OD CENTRUM NARCIARS...

  • Działka budowlana Łąkta Dolna gm. Trzciana
    1 / 12
    Działka budowlana Łąkta Dolna gm. Trzciana

    Łąkta Dolna

    • 85 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną położoną w malowniczej miejscowości Łąkta Dolna. To idealne miejsce dla osób pragnących zamieszkać w spokojnej okolicy, w otoczeni...

  • Nowoczesny apartament w Limanowej na wynajem 80m2 | KLIMATYZACJA|...

    Sowliny

    • 2 950 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mam do zaoferowania nowoczesne mieszkanie na wynajem w Limanowej, przy ul. Witosa 6 (dzielnica Sowliny). To wyjątkowa propozycja dla osób ceniących elegancki styl, komfort oraz...

  • Działka gospodarstwo Rajbrot gm. Lipnica Murowana
    1 / 15
    Działka gospodarstwo Rajbrot gm. Lipnica Murowana

    Rajbrot

    • 220 000 zł cena
    • 3 965 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż gospodarstwo w Rajbrocie dom, stodoła i grunty o łącznej powierzchni 3,9650 ha. Oferujemy na sprzedaż w całości gospodarstwo położone w malowniczym Rajbrocie. W skła...

  • Działka budowlana Rdzawa gm. Trzciana
    1 / 11
    Działka budowlana Rdzawa gm. Trzciana

    Rdzawa

    • 115 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka widokowa w miejscowości Rdzawa, gmina Trzciana. Działka 182/2, o powierzchni 18 ar (1800 m2). Działka położona w spokojnej, zielonej okolicy, otoczona lasem....

  • Domek mobilny całoroczny 8,4mx2,4m /Tiny House Kite-Belgium
    1 / 16
    Domek mobilny całoroczny 8,4mx2,4m /Tiny House Kite-Belgium

    Tymbark

    • 185 000 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 185 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dzień dobry, posiadamy na sprzedaż nowy całoroczny w pełni wyposażony domek wykonany na bazie przyczepy Vlemmix w konstrukcji drewnianej. Tiny House firmy Kitę Co. model Belgium....

  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Koszary

    • 54 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mam do sprzedania działkę w Koszarach. Dojazd drogą asfaltową, media ( woda, prąd, gaz) w drodze. Działka jest w części porośnięta drzewami, z jednej strony przy granicy płynie str...

  • Działka rolna Sadek gm. Jodłownik
    1 / 11
    Działka rolna Sadek gm. Jodłownik

    Sadek

    • 150 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    | Na sprzedaż działka rolna 50 arów - Sadek, gm. Jodłownik (teren RM - zabudowa zagrodowa) Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę rolną położoną w malowni...

  • Działka rolna Sadek gm. Jodłownik
    1 / 10
    Działka rolna Sadek gm. Jodłownik

    Sadek

    • 190 000 zł cena
    • 15 600 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    | 1,56 ha z częścią pod zabudowę zagrodową - Sadek, gm. Jodłownik Mamy przyjemność przedstawić Państwu kształtną działkę rolną o powierzchni 15 600 m² (1,56 ha) , położoną...

  • Prywatny las 3331 m2 - Twoja przestrzeń w naturze
    1 / 16
    Prywatny las 3331 m2 - Twoja przestrzeń w naturze

    Młynne

    • 149 000 zł cena
    • 3 331 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż dwie działki leśne nr 366/1 i 366/2, położone w malowniczej miejscowości Młynne, gmina Limanowa, powiat limanowski, o łączn...

  • Grunty 5 400 m² – widok, las i działka z WZ
    1 / 16
    Grunty 5 400 m² – widok, las i działka z WZ

    Młynne

    • 330 000 zł cena
    • 5 400 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż 3 działki o łącznej powierzchni 5 400 m², położone w malowniczej miejscowości Młynne, gmina Limanowa, powiat limanowski (wo...

  • Dom Łapanów
    Dom Łapanów

    Łapanów

    • 1 290 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 7 772 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Na sprzedaż jednorodzinny dom parterowy z garażem w Łapanowie (woj. małopolskie) Sprzedam komfortowy, parterowy dom jednorodzinny z przybudowanym garażem o powierzchni 20...

  • Działka rolno-budowlana Łąkta Górna gm. Żegocina
    1 / 6
    Działka rolno-budowlana Łąkta Górna gm. Żegocina

    Łąkta Górna

    • 145 000 zł cena
    • 9 000 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Łąkta Górna w powiecie Bocheńskim, gminie Żegocina. Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę rolno budowlaną o powierzchni 90ar. Zgodnie z miejscowym planem dojazd drogą w...

  • Centrum Rehabilitacyjne | Łapanów | 304 m2
    1 / 16
    Centrum Rehabilitacyjne | Łapanów | 304 m2

    Łapanów

    • 18 450 zł cena
    • 304 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    LOKAL USŁUGOWY | 304,76 m² CENTRUM REHABILITACYJNE | GOTOWY POD DZIAŁALNOŚĆ ŁAPANÓW | POWIAT BOCHEŃSKI NOWOCZESNY STANDARD | DUŻY POTENCJAŁ Do wynajęcia nowoczesny lokal usługowy...