• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Sułów
  • Boguchwałowice
  • Malinowice
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Kamionna

(2)
  • Dom Kamionna gm. Trzciana
    Dom Kamionna gm. Trzciana

    Kamionna

    • 299 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 980 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż domek letniskowy w pięknej, spokojnej okolicy Kamionna (gmina Trzciana). Domek położony jest w wyjątkowym miejscu bezpośrednio przy lesie i potoku. To idealna przestrze...

  • Dom Kamionna gm. Trzciana
    1 / 15
    Dom Kamionna gm. Trzciana

    Kamionna

    • 880 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 6 617 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Kamionna - dom o pow. użytkowej 105 m 2 z widokiem na Beskid Wyspowy . Klimatyczny dom jednorodzinny położony w miejscowości Kamionna zlokalizowanej u podnóża p...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom na sprzedaż
    Dom na sprzedaż

    Trzciana

    • 649 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 3 688 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący W ofercie biura Rzeszowskie-Nieruchomości do sprzedania dom wolnostojący usytuowany na działce o powierzchni 15 arów. Nieruchomość położona w cichej i spokojnej lo...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Ubrzeż

    • 799 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 5 363 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Laskowa

    • 578 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 560 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Sowliny

    • 2 100 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 19 091 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Dom Laskowa ul. Laskowa

    Laskowa

    • 599 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 8 558 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    BEZ WYNAGRODZENIA OD KUPUJĄCEGO. [i] [/i] [i]DOM ZLOKALIZOWANY 1 GODZINĘ OD KRAKOWA , PANORAMICZNE WIDOKI . TRASY I SZLAKI TURYSTYCZNE , SPORTY ZIMOWE ( 3 KM OD CENTRUM NARCIARS...

  • Domek mobilny całoroczny 8,4mx2,4m /Tiny House Kite-Belgium
    1 / 16
    Domek mobilny całoroczny 8,4mx2,4m /Tiny House Kite-Belgium

    Tymbark

    • 185 000 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 185 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dzień dobry, posiadamy na sprzedaż nowy całoroczny w pełni wyposażony domek wykonany na bazie przyczepy Vlemmix w konstrukcji drewnianej. Tiny House firmy Kitę Co. model Belgium....

  • Dom Łapanów
    Dom Łapanów

    Łapanów

    • 1 290 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 7 772 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Na sprzedaż jednorodzinny dom parterowy z garażem w Łapanowie (woj. małopolskie) Sprzedam komfortowy, parterowy dom jednorodzinny z przybudowanym garażem o powierzchni 20...