• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Potęgowo
  • Sycewice
  • Osowicze
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Młynne

(2)
  • Grunty 5 400 m² – widok, las i działka z WZ
    1 / 16
    Grunty 5 400 m² – widok, las i działka z WZ

    Młynne

    • 330 000 zł cena
    • 5 400 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż 3 działki o łącznej powierzchni 5 400 m², położone w malowniczej miejscowości Młynne, gmina Limanowa, powiat limanowski (wo...

  • Prywatny las 3331 m2 - Twoja przestrzeń w naturze
    1 / 16
    Prywatny las 3331 m2 - Twoja przestrzeń w naturze

    Młynne

    • 149 000 zł cena
    • 3 331 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż dwie działki leśne nr 366/1 i 366/2, położone w malowniczej miejscowości Młynne, gmina Limanowa, powiat limanowski, o łączn...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Lokal na wynajem

    Kamionna

    • 2 160 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal w budynku wolnostojącym o powierzchni 120m2 w miejscowości Kamionna, gmina Trzciana. Przeznaczenie dowolne - handlowe, usługowe, produkcyjne, biurowe, magazynowe....

  • sprzedaż

    Kierlikówka

    • 220 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania widokowa działka budowlano-usługowa nr 274 o pow. 50 a. w miejscowości Kierlikówka pow. Bochnia Małopolska na początku beskidu wyspowego 50 m od drogi asfaltowej. Na...

  • wynajem

    Kamionna

    • 4 100 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w nowym budynku przy drodze powiatowej w centrum miejscowości Kamionna pow. Bochnia. Budynek po odbiorach -wyposażony w instalacje: elektryczną...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Limanowa

    • 889 000 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 4 583 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Limanowa

    • 520 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    DANAX Nieruchomości od 1993
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Limanowa

    • 799 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 7 911 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    DANAX Nieruchomości od 1993
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Laskowa

    • 578 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 560 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Limanowa

    • 520 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 7 762 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    DANAX Nieruchomości od 1993
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Sowliny

    • 2 100 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 19 091 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Limanowa

    • 520 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 2 889 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Limanowa

    • 3 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Limanowa

    • 2 500 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Limanowa

    • 2 700 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Dom Laskowa ul. Laskowa

    Laskowa

    • 599 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 8 558 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    BEZ WYNAGRODZENIA OD KUPUJĄCEGO. [i] [/i] [i]DOM ZLOKALIZOWANY 1 GODZINĘ OD KRAKOWA , PANORAMICZNE WIDOKI . TRASY I SZLAKI TURYSTYCZNE , SPORTY ZIMOWE ( 3 KM OD CENTRUM NARCIARS...

  • Działka Leśna Lipowe
    Działka Leśna Lipowe

    Lipowe

    • 25 900 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę leśna lipowe nr 122 o powierzchni 34a. Więcej informacji udzielę telefonicznie. Brak dostępu do drogi publicznej.

  • Nowoczesny apartament w Limanowej na wynajem 80m2 | KLIMATYZACJA|...

    Sowliny

    • 2 950 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mam do zaoferowania nowoczesne mieszkanie na wynajem w Limanowej, przy ul. Witosa 6 (dzielnica Sowliny). To wyjątkowa propozycja dla osób ceniących elegancki styl, komfort oraz...

  • Działka budowlana Rdzawa gm. Trzciana
    1 / 11
    Działka budowlana Rdzawa gm. Trzciana

    Rdzawa

    • 115 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka widokowa w miejscowości Rdzawa, gmina Trzciana. Działka 182/2, o powierzchni 18 ar (1800 m2). Działka położona w spokojnej, zielonej okolicy, otoczona lasem....

  • Domek mobilny całoroczny 8,4mx2,4m /Tiny House Kite-Belgium
    1 / 16
    Domek mobilny całoroczny 8,4mx2,4m /Tiny House Kite-Belgium

    Tymbark

    • 185 000 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 185 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dzień dobry, posiadamy na sprzedaż nowy całoroczny w pełni wyposażony domek wykonany na bazie przyczepy Vlemmix w konstrukcji drewnianej. Tiny House firmy Kitę Co. model Belgium....

  • Lokal użytkowy Limanowa,
    1 / 4
    Lokal użytkowy Limanowa,

    Limanowa

    • 35 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal handlowy położony w ścisłym centrum Limanowej. Lokal jest przystosowany do prowadzenia działalności polegającej na sprzedaży detalicznej. Znajduje się przy ruchliwej ulicy,...

  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Koszary

    • 54 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mam do sprzedania działkę w Koszarach. Dojazd drogą asfaltową, media ( woda, prąd, gaz) w drodze. Działka jest w części porośnięta drzewami, z jednej strony przy granicy płynie str...

  • Dom Słopnice
    1 / 15
    Dom Słopnice

    Słopnice

    • 1 650 000 zł cena
    • 310 m2 powierzchnia
    • 5 323 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SŁOPNICE | BESKID WYSPOWY Kompleks trzech domów z bala | 20 arów | Bezpośrednio przy lesie Nieruchomość rzadko spotykana na rynku. Trzy wolnostojące domy z bali, posadowione na...

  • Dom Słopnice
    1 / 15
    Dom Słopnice

    Słopnice

    • 1 650 000 zł cena
    • 312 m2 powierzchnia
    • 5 289 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Inwestycja, która zarabia - wyjątkowa nieruchomość w sercu Beskidu Wyspowego! Na sprzedaż prezentujemy wyjątkową nieruchomość inwestycyjną położoną w malowniczych Słopnicac...

  • Działka rolno-budowlana Łąkta Górna gm. Żegocina
    1 / 6
    Działka rolno-budowlana Łąkta Górna gm. Żegocina

    Łąkta Górna

    • 145 000 zł cena
    • 9 000 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Łąkta Górna w powiecie Bocheńskim, gminie Żegocina. Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę rolno budowlaną o powierzchni 90ar. Zgodnie z miejscowym planem dojazd drogą w...

  • Dom Kamionna gm. Trzciana
    1 / 15
    Dom Kamionna gm. Trzciana

    Kamionna

    • 880 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 6 617 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Kamionna - dom o pow. użytkowej 105 m 2 z widokiem na Beskid Wyspowy . Klimatyczny dom jednorodzinny położony w miejscowości Kamionna zlokalizowanej u podnóża p...

  • Nieruchomość gruntowa od Syndyka - Wysokie
    Nieruchomość gruntowa od Syndyka - Wysokie

    Limanowa

    • 62 000 zł cena
    • 2 065 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygnaturą akt XVIII GUp 240/20 syndyk masy upadłości sprzeda: a) prawo własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej o powierzchni...

  • Dom Limanowa
    1 / 15
    Dom Limanowa

    Limanowa

    • 420 000 zł cena
    • 310 m2 powierzchnia
    • 1 355 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Oferujemy państwu na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym posadowiony na 16-arowej, widokowej działce u podnóża lasu. Nieruchomość położona jest w rejonie mie...

  • Dom Limanowa
    1 / 15
    Dom Limanowa

    Limanowa

    • 1 320 000 zł cena
    • 262 m2 powierzchnia
    • 5 039 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Z przyjemnością przedstawiamy Państwu na sprzedaż kilkuletni, komfortowy dom jednorodzinny położony w Limanowej blisko centrum miasta. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okol...

  • Komfortowy dom jednorodzinny blisko centrum!!
    1 / 14
    Komfortowy dom jednorodzinny blisko centrum!!

    Limanowa

    • 1 590 000 zł cena
    • 286 m2 powierzchnia
    • 5 560 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu jednorodzinnego, położonego zaledwie 6 minut spacerem od rynku- idealne miejsce dla osób ceniących spokój wygodę i szybki dost...

  • Dom Kamionna gm. Trzciana
    Dom Kamionna gm. Trzciana

    Kamionna

    • 299 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 980 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż domek letniskowy w pięknej, spokojnej okolicy Kamionna (gmina Trzciana). Domek położony jest w wyjątkowym miejscu bezpośrednio przy lesie i potoku. To idealna przestrze...