• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Ubrzeż

(1)
  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Ubrzeż

    • 799 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 5 363 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Widokowe działki budowlane Kobylec gm. Łapanów

    Kobylec

    • 120 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż pięć działek budowlanych widokowych graniczących ze sobą z pozwoleniem na budowę w miejscowości Kobylec gm. Łapanów. Działki płaskie na wzgórzu w pierwszej linii z...

  • Dom na sprzedaż
    Dom na sprzedaż

    Trzciana

    • 649 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 3 688 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący W ofercie biura Rzeszowskie-Nieruchomości do sprzedania dom wolnostojący usytuowany na działce o powierzchni 15 arów. Nieruchomość położona w cichej i spokojnej lo...

  • Działka z domkiem letniskowym Łapanów

    Łapanów

    • 150 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 215 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania domek letniskowy z możliwością letniego pobytu z widokiem na góry zlokalizowany na działce budowlanej ogrodzonej z bramą z wjazdem bezpośrednio z asfaltowej drogi gmi...

  • Sprzedam duży dom w górach, z lasem, działka 4,2 ha.
    1 / 5
    Sprzedam duży dom w górach, z lasem, działka 4,2 ha.

    Kamyk

    • 3 499 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 11 664 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Ta nieszablonowa nieruchomość, zapewniająca prywatność jej mieszkańcom, położona jest w miejscowości Kamyk, w gminie Łapanów, w powiecie Bocheńskim. Malowniczo położony dom, zbudow...

  • Sprzedam działkę - Kobylec, gm. Łapanów
    1 / 7
    Sprzedam działkę - Kobylec, gm. Łapanów

    Kobylec

    • 129 000 zł cena
    • 10 442 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Szukasz spokojnego rekreacyjno-weekendowego miejsca, gdzie już dzisiaj możesz ustawić swój domek weekendowy, czy swoją przyczepę kempingową? Miejsca z dobrym dojazdem, a jednocześn...

  • Działka budowlana Rdzawa gm. Trzciana
    1 / 11
    Działka budowlana Rdzawa gm. Trzciana

    Rdzawa

    • 115 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka widokowa w miejscowości Rdzawa, gmina Trzciana. Działka 182/2, o powierzchni 18 ar (1800 m2). Działka położona w spokojnej, zielonej okolicy, otoczona lasem....

  • Dom Łapanów
    Dom Łapanów

    Łapanów

    • 1 290 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 7 772 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Na sprzedaż jednorodzinny dom parterowy z garażem w Łapanowie (woj. małopolskie) Sprzedam komfortowy, parterowy dom jednorodzinny z przybudowanym garażem o powierzchni 20...

  • Działka budowlana Kamyk gm. Łapanów
    1 / 12
    Działka budowlana Kamyk gm. Łapanów

    Kamyk

    • 497 000 zł cena
    • 14 800 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tutaj słońce będzie budzić Cię z rana a Ty z zachwytem będziesz podziwiać okolicę !! Cisza, spokój, ślepa uliczka pod lasem. Piękna, widokowa działka, wystawa wschodnio południow...

  • Centrum Rehabilitacyjne | Łapanów | 304 m2
    1 / 16
    Centrum Rehabilitacyjne | Łapanów | 304 m2

    Łapanów

    • 18 450 zł cena
    • 304 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    LOKAL USŁUGOWY | 304,76 m² CENTRUM REHABILITACYJNE | GOTOWY POD DZIAŁALNOŚĆ ŁAPANÓW | POWIAT BOCHEŃSKI NOWOCZESNY STANDARD | DUŻY POTENCJAŁ Do wynajęcia nowoczesny lokal usługowy...