• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Jacnia
  • Czempiń
  • Wykroty
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Banie

(2)
  • Działka z warunkami zabudowy 2735m2
    1 / 7
    Działka z warunkami zabudowy 2735m2

    Banie

    • 225 000 zł cena
    • 2 735 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż Działka budowlana + rolna 2735 m² – Banie (74-110) Sprzedam dużą działkę 2735 m² w miejscowości Banie. ️ warunki zabudowy na dwa domy ️ działka ogrodzona ️ media w...

  • Dom na dużej działce w malowniczych Baniach
    1 / 12
    Dom na dużej działce w malowniczych Baniach

    Banie

    • 1 499 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 9 862 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny, komfortowy dom, posadowiony na dużej działce – Banie, woj. zachodniopomorskie Powierzchnia użytkowa: 152,7 m² / Powierzchnia zabudowy: 128,8 m² / Kubatura: 720 m³ /...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedaż działki budowlanej w Wełtyniu, Miasto i Gmina Gryfino

    Wełtyń

    • 206 811 zł cena
    • 2 089 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży dotyczy działki budowlanej o pow. 2089 m2 cena: 91zł/m2 (+media > woda-kanaliza, sieć elektryczna ). Lokalizacja: Wełtyń, Gm. Gryfino ~25 km od Szczecina, 2km...

  • Sprzedaż

    Pyrzyce

    • 120 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę pod zabudowę, 0,9a nieuzbrojoną, w Pyrzycach. Okolica domków jednorodzinnych, bliskość żłobka, niedaleko szkoły podstawowej. Miejsce oddalone 10 minut od centrum m...

  • 1 / 3
    DZIAŁKA PYRZYCE GM. PYRZYCE POW.3001M2.

    Pyrzyce

    • 147 500 zł cena
    • 3 001 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w Pyrzycach, gm. Pyrzyce, powiat pyrzycki, woj. zachodniopomorskie, o powierzchni 3001 m2( rejon ul. A. Mickiewicza). Rodzaj użytku R I...

  • Dom Otanów

    Otanów

    • 290 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 3 373 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom poniemiecki w m. Otanów wraz budynkiem gospodarczym. Dom znajduje się na działce o pow. 8400 m2. Budynek gospodarczy do remontu. Piękna i malownicza okolica.! N...

  • Dom Kierzków

    Kierzków

    • 450 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący wraz z dwoma budynkami gospodarczymi w m. Kierzków, gmina Myślibórz, woj.zachodniopomorskie. Dom o pow. około 120 m2. Dom składa się z : - przedsionk...

  • Sprzedam działkę siedliskową we wsi
    1 / 2
    Sprzedam działkę siedliskową we wsi

    Dębogóra

    • 199 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam działkę siedliskową o powierzchni około 5000 m2 w miejscowości Dębogóra, gmina Widuchowa, powiat Gryfino. Usytuowana jest przy drodze gminnej, niedaleko drogi krajowej nr...

  • DZIAŁKA 862 M2 PYRZYCE UL. WARSZAWSKA.

    Pyrzyce » ul. Warszawska

    • 75 000 zł cena
    • 862 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w Pyrzycach, gm. Pyrzyce, powiat pyrzycki, woj. zachodniopomorskie, ul. Warszawska, o powierzchni 862 m2.RIIIa.Dla działki brak pl...

  • Dom Kierzków

    Kierzków

    • 299 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 492 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowa cena Na sprzedaż dom wolnostojący w m. Kierzków, gmina Myślibórz, woj.zachodniopomorskie. Dom do generalnego remontu. Dom o pow. około 120 m2. Dom składa się z : – przeds...

  • Sprzedam Bliźniak
    1 / 8
    Sprzedam Bliźniak

    Pyrzyce

    • 290 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 4 678 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Sprzedam mieszkanie bliźniak z małym ogródkiem . Mieszkanie jest w stanie dobrym do zamieszkania. Na parterze znajduje się jeden pokój ,kuchnia oraz zejście do piwnicy . Na piętrz...

  • Dom ,Hala Warsztat samochodowy
    1 / 11
    Dom ,Hala Warsztat samochodowy

    Kozielice

    • 1 500 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom 300m hala 500m warsztat samochodowy 140m 10 garaży po 15m działka ogrodzona częściowo utwardzona w razie pytań proszę dzwonić [tel] działka jest działką usługową .Jest...

  • Teren inwestycyjny z potencjałem produkcja,/składy
    1 / 9
    Teren inwestycyjny z potencjałem produkcja,/składy

    Ryszewko

    • 599 000 zł cena
    • 40 917 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Lokalizacja: Powiat pyrzycki, gmina Pyrzyce, obręb Ryszewko (koło Żabowa) Tuż przy drodze wojewódzkiej Szczecin-Gorzów Wielkopolski ze zjazdem na drogę gminną Idealna lokalizacja...

  • sprzedam 1 działkę rekreacyjną
    1 / 2
    sprzedam 1 działkę rekreacyjną

    Trzcińsko-Zdrój

    • 155 000 zł cena
    • 1 362 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam 1 działkę rekreacyjną, leżącą nad jeziorem w mieście Trzcińsko Zdrój, nr działki 666/16 , o powierzchni 0,1362 ha, działka z dojściem do jeziora poprzez działkę drogę wewn...

  • Sprzedam 1 działkę rekreacyjną
    1 / 2
    Sprzedam 1 działkę rekreacyjną

    Trzcińsko-Zdrój

    • 145 000 zł cena
    • 1 138 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam 1 działkę rekreacyjną, leżącą nad jeziorem w mieście Trzcińsko Zdrój, nr działki 666/8 o powierzchni 1138 m2 wraz z udziałem 1/5 w działce 666/10, która gwarantuje dost...

  • Działka ROD ul. Lipowa za stadionem
    1 / 8
    Działka ROD ul. Lipowa za stadionem

    Pyrzyce

    • 18 500 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam. Na sprzedaż działka ROD nr 19 przy ul. Lipowej (za stadionem), świetna lokalizacja (druga od bramy wjazdowej, wygodny transport, a jednocześnie cicha i spokojna lokalizacja)...

  • Recepta na sukces - lokal w sercu Pyrzyc
    1 / 16
    Recepta na sukces - lokal w sercu Pyrzyc

    Pyrzyce

    • 999 999 zł cena
    • 249 m2 powierzchnia
    • 4 017 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przez lata mieściła się tu apteka – miejsce kojarzone z zaufaniem, spokojem i profesjonalizmem. Dziś ta przestrzeń w odrestaurowanej kamienicy w samym centrum Pyrzyc czeka na nowy...

  • Dom 200mkw Pyrzyce
    1 / 16
    Dom 200mkw Pyrzyce

    Pyrzyce

    • 850 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom jednorodzinny dwulokalowy 200 mkw z dużym potencjałem,posiada dwa mieszkania 120 i 80 mkw.na dużej działce 1100mkw plus garaż murowany,altana i budynek gospodarczy 50...

  • Sprzedam dom letniskowy nad jeziorem Wełtyń k. Gryfina
    1 / 12
    Sprzedam dom letniskowy nad jeziorem Wełtyń k. Gryfina

    Wełtyń

    • 175 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 5 148 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Opis Na sprzedaż dom letniskowy o łącznej powierzchni 34 m2. LOKALIZACJA: Domek drewniany zlokalizowany na terenie ośrodka stowarzyszenia „Rusałka” nad jeziorem Wełtyń. Dogodny doj...

  • 0% Sprzedam, nowy dom nad jeziorem Strzeszowskim
    1 / 9
    0% Sprzedam, nowy dom nad jeziorem Strzeszowskim

    Strzeszów

    • 559 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 3 702 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    0% Okazja, klient kupujący nie płaci prowizji pośrednikowi, wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający. Na sprzedaż, atrakcyjny nowy dom "Bursztyn GL315" w pięknej okolicy, nieda...

  • Sprzedam działkę pod lasem 35 km od Szczecin
    Sprzedam działkę pod lasem 35 km od Szczecin

    Pniewo

    • 1 350 000 zł cena
    • 6 740 m2 powierzchnia
    • 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam nieruchomość położoną w miejscowości Pniewo k/Gryfina w woj. zachodniopomorskim o pow. 0,674 ha . 35 km od Szczecin, 5 km od jeziora z gminną plażą, zlokalizowana bezpośr...

  • Działka rolna 2.50 ha na sprzedaż położona przy wsi
    Działka rolna 2.50 ha na sprzedaż położona przy wsi

    Pstrowice

    • 200 000 zł cena
    • 25 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Ładne miejsce spokojne nadaje się na siedlisko 150m do wsi Pstrowice gm.Pyrzyce 2 jeziora Tel. [tel]

  • Działka 1.25 h z linią brzegową jeziora, plaża i winnicą
    1 / 16
    Działka 1.25 h z linią brzegową jeziora, plaża i winnicą

    Tchórzno

    • 1 950 000 zł cena
    • 12 500 m2 powierzchnia
    • 156 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam atrakcyjną działkę z linią brzegową jeziora-prywatną plaża i małą winnicą.Działka 1.25 ha.Około 35m bezpośredniego dostępu do jeziora(72.5 ha/max.głębokość 11m) i około 70...

  • Działka rekreacyjna Załęże gm. Kozielice
    1 / 10
    Działka rekreacyjna Załęże gm. Kozielice

    Załęże

    • 113 000 zł cena
    • 1 324 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Twoje miejsce nad jeziorem czeka! Działka 1324 m Załęże, woj. zachodniopomorskie, Jezioro Sitno Marzysz o własnym domku nad jeziorem? Ta oferta jest dla Ciebie! Zapraszam do za...

  • Dom Lubicz gm. Widuchowa
    1 / 15
    Dom Lubicz gm. Widuchowa

    Lubicz

    • 420 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SUPER OFERTA, NOWA NA RYNKU! W ofercie dom w zabudowie szeregowej, dwa poziomy, o łącznej powierzchni całkowitej 120 m2, w księdze wieczystej 66,50 m2, z tarasem, piwnicą i stryche...

  • Działka budowlana Chwarstnica gm. Gryfino, Gryfińska
    1 / 3
    Działka budowlana Chwarstnica gm. Gryfino, Gryfińska

    Chwarstnica

    • 99 000 zł cena
    • 1 024 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane w gminie Gryfino, obręb Chwarstnica. Lokalizacja ok 10 km od Gryfina, niedaleko jeziora w miejscowości Wirów. Powierzchnie działek ok 1...

  • Działka budowlana Załęże gm. Kozielice
    1 / 10
    Działka budowlana Załęże gm. Kozielice

    Załęże

    • 169 220 zł cena
    • 1 658 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Twoje miejsce nad jeziorem czeka! Działka 1658 m Załęże, woj. zachodniopomorskie, Jezioro Sitno Marzysz o własnym domku nad jeziorem? Ta oferta jest dla Ciebie! Zapraszam do zap...

  • grunt rolny okolice gryfina
    grunt rolny okolice gryfina

    Pacholęta

    • 45 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dzialka klasy III B obecnie uprawiane - rzepak itp . To jest waski pas pomiedzy innymi polami.nie występują tam podtopienia teren na lekkiej pochyłości.

  • mieszkanie 80 mkw do wynajęcia Pyrzyce
    1 / 7
    mieszkanie 80 mkw do wynajęcia Pyrzyce

    Pyrzyce

    • 1 500 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajecia 80cio metrowe mieszkanie bezczynszowe w domu jednorodzinnym w Pyrzycach z niezależnym wejściem.dwa pokoje (jeden na piętrze) ,kuchnia,łazienka,przedpokój,plus piwnica....

  • Dom w cenie mieszkania
    1 / 13
    Dom w cenie mieszkania

    Lisie Pole

    • 720 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 539 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom wolnostojący na dużej działce 60a. Idealny dla rodziny z dziećmi (duże podwórko). Można też wykorzystać do prywatnej działalności. Dom przedziela korytarz, po lewej st...

  • Dom hala warsztat itd
    1 / 4

    Nowe

    Dom hala warsztat itd

    Kozielice

    • 1 500 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Mam do sprzedania dom300m hala 500m warsztat samochodowy 140m itd działka ogrodzona częściowo utwardzona,wioska gminna Szkoła, Kościół, Urząd Gminy ,Dino do S3 7 kilometrów 74-2...