• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Żarnowa
  • Bratucice
  • Kwików
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Parsów

(1)
  • Działka budowlano-rolna 3021mkw.B-RIIIa JezioroBabińskie
    1 / 14
    Działka budowlano-rolna 3021mkw.B-RIIIa JezioroBabińskie

    Parsów

    • 190 000 zł cena
    • 3 021 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolno-budowlaną-usługową własność w miejscowości Parsów gm Bielice pow. Pyrzyce z możliwością odnowienia warunków pod zabudowę(już były wydawane warunki pod dom z...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    DZIAŁKA RADZISZEWO 1.5192HA POD HALĘ MAGAZYNOWĄ.

    Radziszewo

    • 1 290 000 zł cena
    • 15 192 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w m. Radziszewo, gm. Gryfino, powiat gryfiński, woj. zachodniopomorskie o powierzchni 1.5192 ha. Rodzaj użytku - ŁIV. Niniejsza działk...

  • Sprzedaż działki budowlanej w Wełtyniu, Miasto i Gmina Gryfino

    Wełtyń

    • 206 811 zł cena
    • 2 089 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży dotyczy działki budowlanej o pow. 2089 m2 cena: 91zł/m2 (+media > woda-kanaliza, sieć elektryczna ). Lokalizacja: Wełtyń, Gm. Gryfino ~25 km od Szczecina, 2km...

  • Działka dla ceniących walory przyrodnicze
    Działka dla ceniących walory przyrodnicze

    Niedźwiedź

    • 232 400 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną ( blisko woda, prąd przy działce), wydane warunki zabudowy. Niedżwiedż to miejscowość położona blisko Szczecina (15 min),jeziora Miedwie (5 min) i Starga...

  • Niedźwiedź gmina Kobylanka
    1 / 2
    Niedźwiedź gmina Kobylanka

    Niedźwiedź

    • 232 400 zł cena
    • 1 660 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NIEDŹWIEDŹ Sprzedam działkę budowlaną o pow. 1660m2, przy działce skrzynka energetyczna w pobliżu sieć wodociągowa. Teren działek jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowan...

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Żabnica

    • 900 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PRONOVO Kordus
    Biuro nieruchomości

  • Działka Binowo

    Binowo

    • 300 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 2500 m2 w m. Binowo pod Szczecinem. Malownicza miejscowość o nazwie Binowo położona jest wśród Wzgórz Bukowych na terenie Szczecińskiego Parku...

  • STARGARD, KOBYLANKA, Niedżwiedź, DZIAŁKA sprzedaż

    Kobylanka

    • 320 000 zł cena
    • 1 958 m2 powierzchnia
    • 164 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    STARGARD, KOBYLANKA, Niedźwiedż, DZIAŁKA na sprzedaż. Działka o kształcie prostokąta, powierzchnia 1958m, wymiary ok. 34,5 x 52m. Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, wolnostojąca...

  • Działka dla dewelopera z pięknym widokiem na Odrę

    Radziszewo » ul. Liliowa

    • 699 000 zł cena
    • 2 616 m2 powierzchnia
    • 268 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 2616 m² zlokalizowana w malowniczej miejscowości Radziszewo, w województwie zachodniopomorskim. Idealna propozycja dla dewel...

  • Dom Kobylanka

    Kobylanka

    • 840 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 7 637 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy z szybkim dojazdem do Szczecina? ta oferta jest dla ciebie.Nowoczesny bliźniak z funkcjonalnym rozkładem. Nieruchomość w stanie...

  • Dom Kobylanka

    Kobylanka

    • 840 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 7 637 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość w stanie deweloperskim położona w bardzo ładnej okolicy, blisko komunikacji z bardzo ładnym rozkładem. Na parterze przestronny pokój dzienny połączony z kuchnią ok 35m...

  • Sprzedam działkę w Morzyczynie
    1 / 3
    Sprzedam działkę w Morzyczynie

    Morzyczyn

    • 452 400 zł cena
    • 1 131 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1131 m2, położona w samym centrum Morzyczyna, przy ul. Słonecznej 2a, gm. Kobylanka. Dojazd do działki odbywa się drogą konieczną prz...

  • Dom ,Hala Warsztat samochodowy
    1 / 11
    Dom ,Hala Warsztat samochodowy

    Kozielice

    • 1 500 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom 300m hala 500m warsztat samochodowy 140m 10 garaży po 15m działka ogrodzona częściowo utwardzona w razie pytań proszę dzwonić [tel] działka jest działką usługową .Jest...

  • Zalesiona działka w Niedźwiedziu
    1 / 4
    Zalesiona działka w Niedźwiedziu

    Niedźwiedź

    • 220 000 zł cena
    • 1 566 m2 powierzchnia
    • 141 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukacie idealnego miejsca z dala od miejskiego zgiełku? Ta urokliwa, zalesiona działka położona na uboczu to perfekcyjna przestrzeń dla osób ceniących ciszę, spokój oraz naturę....

  • Teren inwestycyjny z potencjałem produkcja,/składy
    1 / 9
    Teren inwestycyjny z potencjałem produkcja,/składy

    Ryszewko

    • 599 000 zł cena
    • 40 917 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Lokalizacja: Powiat pyrzycki, gmina Pyrzyce, obręb Ryszewko (koło Żabowa) Tuż przy drodze wojewódzkiej Szczecin-Gorzów Wielkopolski ze zjazdem na drogę gminną Idealna lokalizacja...

  • Dom na dużej działce w malowniczych Baniach
    1 / 12
    Dom na dużej działce w malowniczych Baniach

    Banie

    • 1 499 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 9 862 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny, komfortowy dom, posadowiony na dużej działce – Banie, woj. zachodniopomorskie Powierzchnia użytkowa: 152,7 m² / Powierzchnia zabudowy: 128,8 m² / Kubatura: 720 m³ /...

  • Działka narożna 1225 m² – Niedźwiedź | Media
    1 / 4
    Działka narożna 1225 m² – Niedźwiedź | Media

    Niedźwiedź

    • 220 000 zł cena
    • 1 225 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana – Niedźwiedź, gmina Kobylanka Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1225 m², położona w miejscowości Niedźwiedź, w gminie Kobylanka. To idealna...

  • Działka budowlana Kobylanka
    1 / 13
    Działka budowlana Kobylanka

    Kobylanka

    • 1 550 000 zł cena
    • 4 713 m2 powierzchnia
    • 329 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z Potencjałem - Twój Kawałek Spokoju Blisko Szczecina Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolno-budowlanej w malowniczej miejscowości Kobylanka, poło...

  • Dom Kobylanka
    1 / 15
    Dom Kobylanka

    Kobylanka

    • 1 550 000 zł cena
    • 213 m2 powierzchnia
    • 7 277 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Twój przyszły dom w malowniczej Kobylance - przytulny i przestronny, czeka na adaptację! Jeśli marzysz o przestronnym i funkcjonalnym domu,w cichym i spokojnym miejscu,w miejscu...

  • Działka z warunkami zabudowy 2735m2
    1 / 7
    Działka z warunkami zabudowy 2735m2

    Banie

    • 225 000 zł cena
    • 2 735 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż Działka budowlana + rolna 2735 m² – Banie (74-110) Sprzedam dużą działkę 2735 m² w miejscowości Banie. ️ warunki zabudowy na dwa domy ️ działka ogrodzona ️ media w...

  • Sprzedam dom letniskowy nad jeziorem Wełtyń k. Gryfina
    1 / 12
    Sprzedam dom letniskowy nad jeziorem Wełtyń k. Gryfina

    Wełtyń

    • 175 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 5 148 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Opis Na sprzedaż dom letniskowy o łącznej powierzchni 34 m2. LOKALIZACJA: Domek drewniany zlokalizowany na terenie ośrodka stowarzyszenia „Rusałka” nad jeziorem Wełtyń. Dogodny doj...

  • Sprzedam działkę pod lasem 35 km od Szczecin
    Sprzedam działkę pod lasem 35 km od Szczecin

    Pniewo

    • 1 350 000 zł cena
    • 6 740 m2 powierzchnia
    • 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam nieruchomość położoną w miejscowości Pniewo k/Gryfina w woj. zachodniopomorskim o pow. 0,674 ha . 35 km od Szczecin, 5 km od jeziora z gminną plażą, zlokalizowana bezpośr...

  • Dom Kobylanka Sosnowe, Osiedle Sosnowe
    1 / 15
    Dom Kobylanka Sosnowe, Osiedle Sosnowe

    Kobylanka

    • 2 550 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 8 794 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom pod lasem w Kobylance w zabudowie jednorodzinnej przy ul. Osiedle Sosnowe. Dom zlokalizowany jest w kameralnej okolicy domów jednorodzinnych oraz lasu- wyjątkowa lo...

  • domek letniskowy
    1 / 3
    domek letniskowy

    Morzyczyn

    • 500 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 14 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Działka budowlana (342m2) z domkiem letniskowym (35m2) z drewna (z poł bala) oraz zadaszony taras (20m2) , podłączona kanalizacja, woda, prąd, wywóz odpadów przez Remondis + możliw...

  • Dom Kobylanka
    1 / 11
    Dom Kobylanka

    Kobylanka

    • 949 999 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 7 197 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz domu w spokojnej okolicy, blisko natury i z szybkim dojazdem do Szczecina? Mamy coś idealnego dla Ciebie! Prezentujemy nowy dom na sprzedaż w miejscowości Kobylanka, zaled...

  • Działka budowlana Chwarstnica gm. Gryfino, Gryfińska
    1 / 3
    Działka budowlana Chwarstnica gm. Gryfino, Gryfińska

    Chwarstnica

    • 99 000 zł cena
    • 1 024 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane w gminie Gryfino, obręb Chwarstnica. Lokalizacja ok 10 km od Gryfina, niedaleko jeziora w miejscowości Wirów. Powierzchnie działek ok 1...

  • Dom Kobylanka
    Dom Kobylanka

    Kobylanka

    • 2 200 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 8 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wolnostojący budynek o powierzchni 250m2 otoczony piękną otuliną lasu i pól o powierzchni 3ha, w Kobylance, niedaleko Jeziora Miedwie. Na powierzchnię 3ha składa się:...

  • Piękny Dom przy lesie nad J.Miedwie.

    Jęczydół

    • 1 699 000 zł cena
    • 285 m2 powierzchnia
    • 5 962 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy Dom pod Lasem – Jęczydół, blisko jeziora Miedwie Zapraszamy do odkrycia miejsca, gdzie nowoczesna architektura spotyka się z kojącym spokojem natury. Na sprzedaż oferuje...

  • Atrakcyjna działka budowlana w Niedźwiedziu
    1 / 4
    Atrakcyjna działka budowlana w Niedźwiedziu

    Niedźwiedź

    • 226 000 zł cena
    • 1 402 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam działkę budowlaną o pow. 1402 m2 w Niedźwiedziu gm. Kobylanka. Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (uchwała nr XV/109/15). Parametry: - p...

  • Dom z furtką do lasu na dużej działce 7241mkw!

    Motaniec

    • 1 849 000 zł cena
    • 236 m2 powierzchnia
    • 7 835 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Piękna posiadłość na działce 7241 mkw!!!Z możliwością wyodrębnienia działek na sprzedaż. Dom położony jest w spokojnej okolicy z furtką do lasu, otoczonej niską zabudową jednor...

  • Dom hala warsztat itd
    1 / 4
    Dom hala warsztat itd

    Kozielice

    • 1 500 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Mam do sprzedania dom300m hala 500m warsztat samochodowy 140m itd działka ogrodzona częściowo utwardzona,wioska gminna Szkoła, Kościół, Urząd Gminy ,Dino do S3 7 kilometrów 74-2...