• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 123)
  • Działka usługowa Skawina Korabniki, Krakowska
    1 / 9
    Działka usługowa Skawina Korabniki, Krakowska

    Skawina

    • 1 950 000 zł cena
    • 4 300 m2 powierzchnia
    • 454 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Ponad 40 arowa z PRAWOMOCNYM POZWOLENIEM NA BUDOWĘ BUDYNKU Handlowo - Logistyczno-Biurowego o pow 3000m2 Dojazd tir . Na działce prąd , w sąsiedztwie znajdują się sieci: - wodociąg...

  • Działka uzbrojona 3000 budowlano-usługowa Gołubie
    1 / 4
    Działka uzbrojona 3000 budowlano-usługowa Gołubie

    Gołubie

    • 415 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 3000m uzbrojona, budowlano-usługowa, prostokąt, w miejscowości Gołubie Kaszubskie bezpośrednio przy głównej, asfaltowej drodze w rejonie zabudowanym. Przy działce dostęp...

  • 1 / 4
    Nieruchomość niezabudowana - Zawiercie

    Zawiercie

    • 5 450 zł cena
    • 1 019 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu ofert: 1) 3/4 udziału w nieruchomości nieza...

  • Sprzedam działkę 28/12 we wsi Koplany
    Sprzedam działkę 28/12 we wsi Koplany

    Koplany

    • 169 zł cena
    • 3 853 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę o pow 3853m2, nr ewid 28/12 we wsi Koplany, ok 5 km od Białegostoku. Media: prąd, woda, kanalizacja. W pobliżu znajdują się dwie linie autobusowe nr 10 oraz 22. Dł...

  • Działka budowlana 12 ar Podgórze na sprzedaż.
    Działka budowlana 12 ar Podgórze na sprzedaż.

    Kraków

    • 498 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 415 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy działkę budowlaną o pow. 1200 m2, pod dom lub bliźniaka. Powierzchnia terenu płaska, w okolicy przyjemna nowa zabudowa. Ustawny prostokąt 30 m2 x 40 m2, media znajdują s...

  • Wynajmę działkę rekreacyjną
    1 / 6
    Wynajmę działkę rekreacyjną

    Jachranka

    • 2 700 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Wydzierżawię działkę rekreacyjną (częściowo zalesioną) w Jachrance. Domek drewniany ok 30 mkw na 1 poziomie plus antresola. Osobny pokój z łóżkiem i szafą. Łazienka z prysznicem i...

  • Atrakcyjna działka inwestycyjna na sprzedaż
    1 / 6
    Atrakcyjna działka inwestycyjna na sprzedaż

    Dobra

    • 189 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Odkryj nowe miejsce na swoją inwestycję!! Zapraszam Państwa do zakupu działki inwestycyjnej 22 ary położonej w miejscowości Dobra. Cena 189 000 zł za działkę !! Cechy Nieruchomoś...

  • Sprzedam dzialke w Kielanowce
    1 / 11
    Sprzedam dzialke w Kielanowce

    Kielanówka

    • 680 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 425 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam 16 arowa dzialke w Kielanowce, dzialka budiwlana,wszystkie media na dzialce,ogrodzona, poludniowy stok,pieknie polozona, projekt indywidualny na dom jednorodzinny zaadopto...

  • Działka rolna przy lesie-cisza, spokój,sama natura
    1 / 6
    Działka rolna przy lesie-cisza, spokój,sama natura

    Skrzynka

    • 60 000 zł cena
    • 4 600 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Szanowni Państwo mamy do zaoferowania urokliwą działkę rolną 46 arów położoną w Skrzynce k/Dobczyc w odległości 2 km w miejscu gdzie odnajdą Państwo ciszę, spokój i bliskość natury...

  • Działka budowlana w lesie blisko centrum Dobrej
    1 / 10
    Działka budowlana w lesie blisko centrum Dobrej

    Dobra

    • 99 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli marzysz o własnym kawałku ziemi w otoczeniu natury, ta oferta jest stworzona właśnie dla Ciebie. Działka położona w spokojnej, malowniczej okolicy to idealne miejsce na reali...

  • Piękna działka rolna z idealnym dojazdem
    1 / 8
    Piękna działka rolna z idealnym dojazdem

    Łętownia

    • 115 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Szanowni Państwo mamy do zaoferowania urokliwą działkę rolną 26 arów położoną w malowniczej Łętowni gdzie odnajdą Państwo ciszę, spokój i bliskość natury! Posiada bezpośredni dost...

  • Zielona oaza działka z lasem i pięknym widokiem
    1 / 5
    Zielona oaza działka z lasem i pięknym widokiem

    Wiśniowa

    • 99 000 zł cena
    • 6 400 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę rolną w sercu Wiśniowej Ta wyjątkowa nieruchomość to prawdziwa perełka dla osób pragnących własnego, spokojnego zakątka z dala od miejskiego z...

  • Działka rolna z pięknym widokiem
    1 / 6
    Działka rolna z pięknym widokiem

    Kasina Wielka

    • 70 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż wyjątkowa działka rolna o powierzchni 22 arów, położona w malowniczej miejscowości Kasina Wielka. To miejsce zachwyca spokojem, pięknem otaczającej przyrody i zapierają...

  • Sprzedam działkę budowlaną w Prawiednikach
    1 / 4
    Sprzedam działkę budowlaną w Prawiednikach

    Prawiedniki

    • 280 000 zł cena
    • 3 470 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o pow. 0,3470 ha w Prawiednikach, położoną przy trasie Lublin-Bychawa. W planie zagospodarowania pod zabudowę zagrodową. W okolicy domki jednorodzinne, l...

  • Działka rolna 23a
    Działka rolna 23a

    Grębów

    • 18 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam sprzedam działkę rolna o pow 23a, położona w miejscowości Grębów , dojazd drogą utwardzona. Blisko zabudowań, grunt sklasyfikowano jako R IV b,,piękna malownicza sceneria, i...

  • Działka budowlana Rogoźnik gm. Bobrowniki
    1 / 7
    Działka budowlana Rogoźnik gm. Bobrowniki

    Rogoźnik

    • 330 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierzchni 1700 m2 zlokalizowaną w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej przy ulicy Podraszkowie w Rogoźniku. Media: woda, prąd, gaz w drodz...

  • Działka budowlana Rogoźnik gm. Bobrowniki
    1 / 14
    Działka budowlana Rogoźnik gm. Bobrowniki

    Rogoźnik

    • 262 000 zł cena
    • 1 247 m2 powierzchnia
    • 211 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierzchni 1247 m2 zlokalizowaną w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej przy ulicy Kolejowej w Rogoźniku. Media: woda, prąd, gaz i kanaliza...

  • działka25/1 obręb łęgowo, gmina stare kurowo, lubuskie