• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa Wawer

(98)
  • Dom Warszawa Wawer, Falenica rynek pierwotny ul.

    Warszawa » Wawer

    • 1 220 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 8 777 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Nowoczesny segment narożny 139 m² z dużym ogrodem - Warszawa Wawer.Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny segment narożny z dużym ogrodem, położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu...

  • Dom Warszawa Wawer, Falenica rynek pierwotny ul. Przylaszczkowa

    Warszawa » Wawer » ul. Przylaszczkowa

    • 1 099 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 7 907 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Nowoczesny segment środkowy 139 m² z ogrodem - Warszawa Wawer,Na sprzedaż funkcjonalny segment środkowy położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu w Warszawie. W otoczeniu lasów, z...

  • Dom Warszawa Wawer ul. Trakt Lubelski

    Warszawa » Wawer » inne Trakt Lubelski

    • 1 550 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 15 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż dom typu bliźniak na działce o wielkości 200m2 z dwoma miejscami postojowymi w Warszawskim Wawrze. Budynek znajduje się na  kameralnym, zamkniętym  osiedlu.Nieruchomość...

  • Działka Warszawa Wawer ul. Liścienia

    Warszawa » Wawer » ul. Liścienia

    • 1 800 000 zł cena
    • 1 818 m2 powierzchnia
    • 991 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1818 m², położona przy ul. Liścienia (róg ulic Liścienia i Koprowej) w Radości, w warszawskiej dzielnicy Wawer. Idealne miejsce na budow...

  • Dom Warszawa Wawer ul. Przewodowa

    Warszawa » Wawer » ul. Przewodowa

    • 2 870 000 zł cena
    • 370 m2 powierzchnia
    • 7 757 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przestronny Dom z Ogromnym Ogrodem i Kortem Tenisowym w Wawrze!Oferuję na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 300 m², usytuowany na dużej działce o powierzc...

  • 1 / 3
    Działka Warszawa Wawer

    Warszawa » Wawer

    • 2 000 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (wyłącznie w formie zabudowy wolnostojącej), o powierzchni 2500m2, w kształcie zbliżonym do kwadratu o wymiarach 48x52m (wjazd od...

  • Dom Warszawa Wawer, Radość ul. Drwali

    Warszawa » Wawer » ul. Drwali

    • 3 900 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 17 728 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego domu wolnostojącego o powierzchni 220 m², położonego w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Warszawy -...

  • Dom Warszawa Wawer, Falenica

    Warszawa » Wawer

    • 1 300 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 12 038 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    A teraz gratka dla wszystkich którzy marzą o domu w zielonej części Falenicy. To właśnie tu na sprzedaż mamy trzy piękne, nowoczesne segmenty. Do wyboru są dwa narożne i jeden środ...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Warszawa Wawer, Falenica

    Warszawa » Wawer

    • 2 590 000 zł cena
    • 1 590 m2 powierzchnia
    • 1 629 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli szukacie Państwo działki na której można szybko zacząć budować to zapraszam do Falenicy. Mamy tu na sprzedaż bardzo atrakcyjną ziemię z aktualnym pozwoleniem na budowę aż 4 b...

  • Działka Warszawa Wawer ul.

    Warszawa » Wawer

    • 2 370 750 zł cena
    • 1 635 m2 powierzchnia
    • 1 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 1635 m², położoną w doskonałej lokalizacji - bezpośrednio przy ul. Patriotów, w dzielnicy Falenica (Wawer), z szybkim dostę...

  • Dom Warszawa Wawer, Miedzeszyn ul. Derkaczy

    Warszawa » Wawer » ul. Derkaczy

    • 1 240 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 12 039 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowoczesny bliźniak na sprzedaż ul. Derkaczy , Warszawa (Wawer) Miedzeszyn /Falenica Budowa ruszy na wiosnę 2026. Zapraszamy do rezerwacji nowoczesnego segmentu w kameralnej in...

  • Działka Warszawa Wawer ul.

    Warszawa » Wawer

    • 7 878 000 zł cena
    • 5 252 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka Budowlana na Sprzedaż - Warszawa, WawerZ przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 5 252 m2, położonej na Wawrze. Ta  nie...

  • Działka Warszawa Wawer ul.

    Warszawa » Wawer

    • 3 950 000 zł cena
    • 2 793 m2 powierzchnia
    • 1 415 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż: Działka budowlana z potencjałem usługowym !!!Powierzchnia: 2 793 m² + możliwość dzierżawy 1 365 m² (z opcją pierwokupu)Lokalizacja: Dobry dojazd do centrum, PKP oraz g...

  • Dom Warszawa Wawer rynek pierwotny ul.

    Warszawa » Wawer

    • 1 299 999 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 8 553 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 152 m2 zlokalizowany na warszawskim Wawrze.BEZ PCCDom o powierzchni 152 m2 z ogrodem 120 m2 składa się z:- parteru - s...

  • Atrakcyjne trzy pokoje ul. Storczykowa.

    Warszawa » Wawer » ul. Storczykowa

    • 900 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 12 329 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie o powierzchni trzy pokoje przy ulicy Storczykowej.Atutem nieruchomości są opłaty czynszowe, otoczenie oraz tern zamknięty. Lokal stanowi odrębną nieruchomość, posiada t...

  • Wawer ul. Ogórkowa działka w otulinie zieleni.

    Warszawa » Wawer » ul. Ogórkowa

    • 1 000 000 zł cena
    • 1 791 m2 powierzchnia
    • 559 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z urokliwą działką z istniejącą zabudową mieszkalną, położoną przy ulicy Ogórkowej. Lokalizacja gwarantuje chwile relaksu oraz kontakt z naturą.Oferta i...

  • Wawer ul. Ogórkowa domy do własnej aranżacji.

    Warszawa » Wawer » ul. Ogórkowa

    • 1 300 000 zł cena
    • 1 791 m2 powierzchnia
    • 726 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1791 m2 - Warszawa Wawer. Nieruchomość zabudowana budynkami mieszkalnymi przy ul. Ogórkowej. Dojazd na ostatnim odcinku polny. W sąsiedztwie zabudowa mieszkan...

  • Wawer ul. Ogórkowa domy do własnej aranżacji.

    Warszawa » Wawer » ul. Ogórkowa

    • 1 300 000 zł cena
    • 1 791 m2 powierzchnia
    • 726 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Działka o powierzchni 1791 m2 - Warszawa Wawer. Nieruchomość zabudowana budyniami mieszkalnymi przy ul. Ogórkowej. Dojazd na ostatnim odcinku polny. W sąsiedztwie zabudowa mieszkan...

  • Lokal Warszawa Wawer, Nadwiśle

    Warszawa » Wawer

    • 79 900 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 3 632 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży mobilny domek - konstrukcja stalowo-drewniana. Opis oferty: Domek o wymiarach 3,2x7m jest zbudowany na konstrukcji nośnej stalowo-drewnianej; - główna rama...

  • Lokal Warszawa Wawer, Wawer

    Warszawa » Wawer

    • 8 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia biurowa w kompleksie komercyjnym na obrzeżach Warszawy (Wawer). Teren z ochroną i monitoringiem, funkcjonalny wyposażony w infrastrukturę teletechniczną....