• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa Wawer

(98)
  • 0%, deweloperskie na Marysinie, VII etap - 05.2026

    Warszawa » Wawer » ul. Szpacza

    • 827 145 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 16 543 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! - Termin zakończenia prac budowlanych: 1 lutego 2026 r. Szanowny Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktual...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wawer, Anin ul. Kazimierza Szpotańskiego

    Warszawa » Wawer » ul. Szpotańskiego

    • 1 467 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 32,61 m2 na 4 piętrze budynku biurowego w warszawskim Aninie, w OKOLICACH ul. K. Szpotańskiego. poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • Lokal Warszawa Wawer, Anin ul. Kazimierza Szpotańskiego

    Warszawa » Wawer » ul. Szpotańskiego

    • 3 150 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 70 m2 na 3 piętrze budynku biurowego w warszawskim Aninie, w okolicach ul. K. Szpotańskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • Dom Warszawa Wawer ul. Wał Miedzeszyński

    Warszawa » Wawer » ul. Wał Miedzeszyński

    • 1 895 000 zł cena
    • 248 m2 powierzchnia
    • 7 642 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferuję na sprzedaż dom typu bliźniak o powierzchni użytkowej 230m2(+garaż)  z ogrodem na bliskim Wawrze (osiedle Las) na pograniczu z Gocławiem. Nieruchomość oddana do użytkowania...

  • Mieszkanie Warszawa Wawer ul. Zabielska

    Warszawa » Wawer » ul. Zabielska

    • 5 900 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Oferuję na wynajem nowoczesne mieszkanie parterowe o powierzchni 62,21 m2 usytuowane na zamkniętym  osiedlu. Mieszkanie jest całkowicie nowe i gotowe do zamieszkania od zaraz. Mies...

  • Dom Warszawa Wawer, Międzylesie rynek pierwotny ul.

    Warszawa » Wawer

    • 2 050 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 13 142 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Estate NieruchomościOFERTA SPRZEDAŻY - KAMERALNE OSIEDLE W STANIE DEWELOPERSKIM | WAWER / MIĘDZYLESIEEstate Nieruchomości prezentuje nową, kameralną inwestycję mieszkaniową zlokali...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wawer ul. Włókiennicza

    Warszawa » Wawer » ul. Włókiennicza

    • 840 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 14 m2 na 1 piętrze budynku biurowego w Wawrze, w okolicach ul. Włókienniczej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wawer ul. Włókiennicza

    Warszawa » Wawer » ul. Włókiennicza

    • 1 365 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 21 m2 na 1 piętrze budynku biurowego w Wawrze, w okolicach ul. Włókienniczej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Wawer, Anin ul. Kazimierza Szpotańskiego

    Warszawa » Wawer » ul. Szpotańskiego

    • 1 498 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 33,30 m2 na 4 piętrze budynku biurowego w warszawskim Aninie, w okolicach ul. K. Szpotańskiego. poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • Lokal Warszawa Wawer, Anin ul. Kazimierza Szpotańskiego

    Warszawa » Wawer » ul. Szpotańskiego

    • 4 725 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 105 m2 na 4 piętrze budynku biurowego w warszawskim Aninie, w okolicach ul. K. Szpotańskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wawer, Las ul. Wał Miedzeszyński

    Warszawa » Wawer » ul. Wał Miedzeszyński

    • 18 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu hala magazynowa w Wawrze. Lokalizacja: Jest to bardzo dobry punkt handlowy - węzeł drogowy "Trasa Siekierkowska" z drogą nr 801 (Wał Miedzeszyński). W okolicy liczn...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wawer, Anin ul. Kazimierza Szpotańskiego

    Warszawa » Wawer » ul. Szpotańskiego

    • 2 227 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 49,49 m2 na 1 piętrze budynku biurowego w warszawskim Aninie, w OKOLICACH ul. K. Szpotańskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (te...

  • Działka Warszawa Wawer ul.

    Warszawa » Wawer

    • 1 999 999 zł cena
    • 1 385 m2 powierzchnia
    • 1 445 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna 1385 m² przy Trakcie Lubelskim w Warszawie (Wawer), objęta MPZP MN/U, umożliwiającym realizację zabudowy usługowej lub mieszkalno-usługo...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wawer, Anin ul. Kazimierza Szpotańskiego

    Warszawa » Wawer » ul. Szpotańskiego

    • 2 324 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowo-magazynowy o pow. 51,65 m2 na 2 piętrze budynku biurowego w warszawskim Aninie, w OKOLICACH ul. K. Szpotańskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Wawer, Anin ul. Kazimierza Szpotańskiego

    Warszawa » Wawer » ul. Szpotańskiego

    • 1 575 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 35,00 m2 na 3 piętrze budynku biurowego w warszawskim Aninie, w OKOLICACH ul. K. Szpotańskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wawer, Międzylesie

    Warszawa » Wawer

    • 4 760 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Magazyn o powierzchni 170 m2. Dostęp do magazynu windą towarowo-osobową o udźwigu do 1 tony lub schodami. Stan widoczny na zdjęciach. Brak bezpośredniego wejścia. Posad...

  • Dom Warszawa Wawer rynek pierwotny ul.

    Warszawa » Wawer

    • 2 650 000 zł cena
    • 265 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny położony w kameralnej inwestycji na Wawrze. Nieruchomość zaprojektowana w eleganckiej, ponadczasowej architekturze, z prostą i symetryczną...

  • Dom Warszawa Wawer rynek pierwotny ul.

    Warszawa » Wawer

    • 1 950 000 zł cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 9 070 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny położony w kameralnej, zamkniętej inwestycji na warszawskim Wawrze.Nieruchomość zaprojektowana w eleganckiej, ponadczasowej architekturze,...

  • Działka Warszawa Wawer ul.

    Warszawa » Wawer

    • 1 799 000 zł cena
    • 2 034 m2 powierzchnia
    • 885 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Mam przyjemność przedstawić Państwu działkę budowlaną o powierzchni 2034 m² położoną na Wawrze, przy granicy z Józefowem. Dookoła działki wyłącznie zabudowa jednorodzinna.Działka p...

  • Mieszkanie Warszawa Wawer, Międzylesie ul. Żegańska

    Warszawa » Wawer » ul. Żegańska

    • 789 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 15 174 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w kamienicy.Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,9 m², zlokalizowane na 2. (ostatnim) piętrze kamienicy z...