• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 431)
  • Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście Płn ul. Nowy Świat

    Warszawa » Śródmieście » ul. Nowy Świat

    • 6 545 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu pow. biurowa, w odrestaurowanej kamienicy biurowej, ścisłe centrum W-wy/Trakt Królewski. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne restauracje oraz kawiarnie. Do...

  • Lokal Warszawa Ursus, Gołąbki ul. Gierdziejewskiego Kazimierza

    Warszawa » Ursus » ul. Gierdziejewskiego

    • 1 950 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu pow. komercyjna w Ursusie Ofertę stanowi (jedno pomieszczenie) część I piętro budynku (domu) na różną działalność gospodarczą. Okolica z zabudową jednorodzinną, do...

  • Lokal Poznań Centrum ul. Karola Libelta

    Poznań » ul. Libelta

    • 8 205 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia KLIMATYCZNY LOKAL W FANTASTYCZNEJ LOKALIZACJI (ścisłe centrum) - ul. Libelta 27 - a tam przestrzeń stworzona z najwyższą dbałością o jakość i detal, z niezwykłym wyc...

  • 1 / 4
    Lokal Poznań Grunwald

    Poznań » Grunwald

    • 1 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Familia polecają na wynajem pomieszczenie 29m2 w kompleksie FITNESS na GRUNWALDZIE. Lokal jest klimatyzowany, wykończony, gotowy do wejścia. Doskonały pod salon...

  • Lokal Poznań Centrum ul. Karola Libelta

    Poznań » ul. Libelta

    • 6 361 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Poznań Centrum ul. Karola Libelta

    Poznań » ul. Libelta

    • 5 591 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Warszawa Targówek, Zacisze ul. Radzymińska

    Warszawa » Targówek » ul. Radzymińska

    • 7 200 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu lokal biurowo - usługowy na Targówku - Zacisze. Budynek usytuowany jest u zbiegu ulic, dobra widoczność dla klienta, możliwość umieszczenia reklamy na budynku. Przed...

  • 1 / 2
    Lokal Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 6 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedmiotem wynajmu jest budynek w CENTRUM NOWEGO SĄCZA o powierzchni użytkowej 160 m2. Budynek mieści się niedaleko CH Europa II, Poczty Polskiej. Wokół zrobione ogrodzenie...

  • Lokal Inowrocław ul. Edwarda Ponińskiego

    Inowrocław » ul. Ponińskiego

    • 298 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 209 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    !!!OKAZJA!!! !!!OKAZJA!!! !!!OKAZJA!!! *** TYLKO U NAS *** Oferuję na sprzedaż przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,37 m2 znajdujące się na parterze w bloku z ce...

  • 1 / 4
    Lokal Kraków Stare Miasto, Stare Miasto ul. Stare Miasto

    Kraków » Stare Miasto » ul. Stare Miasto

    • 2 950 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 35 543 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Leach & Lang Property Consultants przedstawiają na sprzedaż lokal handlowy położony na Starym Mieście w obrębie Plant. Nieruchomość ma powierzchnię 83,38 m2 i składa się z dwóc...

  • Lokal w Centrum Jeleniej Góry!

    Jelenia Góra

    • 550 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 4 783 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Grzywińscy prezentują Państwu do sprzedaży lokal gastronomiczny o powierzchni całkowitej 115m², znajdujący się w ścisłym centrum miasta Jeleniej Góry. Lokal usytuowan...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa

    Warszawa

    • 195 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż lokal usługowy typu pawilon gastronomiczny o pow.30m2 w Dzielnicy Wola m.st.Warszawy. Do lokalu dodatkowo przylega ogródek o pow.160m2 z możliwością dzierżawy...

  • lokal handlowo-gastronomiczny-restauracyjny

    Skalmierzyce

    • 4 450 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 2 023 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość usługowa o profilu gastronomicznym o łącznej powierzchni użytkowej 1833 m2 . Nieruchomość położona na działkach o łącznej powierzchni 4982m2. Całkowita powierzchnia b...

  • Lokal Warszawa Wola, Młynów ul. Obozowa

    Warszawa » Wola » ul. Obozowa

    • 10 360 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia biurowa w W-wie/ Wola/Koło. Oferowane pomieszczenia w budynku kl. B. Pokoje biurowe znajdują się na II piętrze. Budynek zlokalizowany jest na zamknię...

  • Lokal Warszawa Bielany, Młociny

    Warszawa » Bielany

    • 6 600 zł cena
    • 245 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia komercyjna w Warszawie na Bielanach/Młocinach. Oferta dostępna od 2022-02-01!!! Stanowi: Połowę bliźniaka na 3 poziomach. - Przyziemie 45m wysok...

  • Garaże modułowe w samym centrum Kędzierzyn-Koźla

    Kędzierzyn-Koźle

    • 1 111 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Dzień dobry. W związku z duzym zainteresowaniem lokalnej społeczności firma Trawos planuje inwestycje wynajmu lub sprzedaży garaży modułowych bardzo wysokiej jakości wraz z prądem...

  • Lokal Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 600 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedstawiam Państwu lokal na wynajem o powierzchni 18m2 mieszczący się w centrum Nowego Sącza. Znajdują się na pierwszym piętrze budynku mieszkalno-usługowego. Lokale są w dobry...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Praga-Południe, Kamionek

    Warszawa » Praga-Południe

    • 12 783 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu lokal użytkowy, parter, witryna, W-wa/Praga Płd. Doskonale położony punkt handlowo-usługowy. Idealna lokalizacja - Centrum Pragi, główna ulica, ciąg handlowo - usłu...

  • 1 / 4
    Miejsce garażowe z komórką lokatorską Warszawa Bródno-Podgrodzie...

    Warszawa

    • 125 900 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 5 036 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam indywidualne miejsce garażowe z dużym pomieszczeniem gospodarczym (komórką lokatorską), mieszczące się na parterze lokalu mieszkalnego położonego przy ulicy Malborskiej w...

  • Lokal Warszawa Praga-Południe, Saska Kępa

    Warszawa » Praga-Południe

    • 31 538 zł cena
    • 531 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Obiekt biurowo - usługowy W-wa/Praga Płd/Saska Kępa. Doskonała lokalizacja, zabudowa jednorodzinna. Lokal do własnej aranżacji, wydzielona pow. socjalna, pomieszczenia biurowe...