• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 431)
  • Lokal Hel ul. Maszopów

    Hel » ul. Maszopów

    • 26 000 zł cena
    • 1 025 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa oferta wynajmu nieruchomości zlokalizowanej w Porcie Morskim w Helu! Tu sezon trwa cały rok. W zasięgu mamy helskie fokarium oraz cypel, gdzie Zatoka Gdańska łączy się ot...

  • Lokal Barniewice ul. Topolowa

    Barniewice » ul. Topolowa

    • 6 300 zł cena
    • 173 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wynajmę obiekt w Barniewicach.LOKALIZACJA:Barniewice to miejscowość granicząca z Gdańskiem Osową. Szybki dojazd do lotniska i do obwodnicy Trójmiasta.OBIEKT:Obiekt składa się z lok...

  • Lokal Warszawa Białołęka, Żerań ul. Pułkownika Kuklińskiego

    Warszawa » Białołęka » ul. Kuklińskiego

    • 27 500 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia komercyjna (usługi, handel) na Białołęce/Żeraniu. W sąsiedztwie zabudowa jedno i wielorodzinna, usługi, handel, itd. Dobre połączenia komunikacji (miejs...

  • Lokal Kraków Krowodrza ul. Armii Krajowej

    Kraków » Krowodrza » ul. Armii Krajowej

    • 32 550 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Leach & Lang Property Consultants przedstawiają wyposażoną powierzchnię biurową w obiekcie biurowym Galileo przy ul. Armii Krajowej 18 w Krakowie. Prezentowana propozycja wyn...

  • Lokal Kraków Dębniki, Osiedle Europejskie ul. Bobrzyńskiego, prof...

    Kraków » Dębniki » ul. Bobrzyńskiego

    • 20 200 € cena
    • 1 616 m2 powierzchnia
    • 13 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek Epol Holding jest 4-kondygnacyjnym obiektem biurowym o powierzchni całkowitej ponad 6300 m2. Aktualnie oferuje w pełni wykończone powierzchnie biurowe klasy A. Obiekt z...

  • Lokal Tarnów ul. Krakowska

    Tarnów » ul. Krakowska

    • 16 020 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Duża powierzchnia handlowo - usługowa do wynajęcia w Tarnowie przy ulicy Krakowskiej. Jeśli szukasz miejsca na prowadzenie działalności usługowej bądź handlowej to ta oferta po...

  • Lokal Kraków Stare Miasto ul. Lubicz

    Kraków » Stare Miasto » rondo Lubicz

    • 7 502 € cena
    • 484 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Leach and Lang prezentuje przestronny i wykończony lokal biurowo- usługowy o powierzchni 484 m2 położony na parterze budynku w kompleksie Browar Lubicz. Lokal, idealnie nadający...

  • Lokal Kraków Stare Miasto ul. Lubicz

    Kraków » Stare Miasto » rondo Lubicz

    • 5 906 € cena
    • 590 m2 powierzchnia
    • 11 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Leach & Lang Property Consultants oferuje do wynajęcia wyjątkowy lokal użytkowy w inwestycji Browar Lubicz, zlokalizowanej w ścisłym centrum Krakowa, nieopodal Dworca Głównego, G...

  • 1 / 3
    Lokal Zabierzów ul. Krakowska

    Zabierzów » ul. Krakowska

    • 5 160 € cena
    • 430 m2 powierzchnia
    • 12 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Leach & Lang Property Consultants prezentują powierzchnię biurową zlokalizowaną w inwestycji EXIMIUS PARK w Zabierzowie. Proponowany lokal położony jest w budynku 1000. Propon...

  • 1 / 3
    Lokal Zabierzów ul. Krakowska

    Zabierzów » ul. Krakowska

    • 6 296 € cena
    • 787 m2 powierzchnia
    • 8 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Leach & Lang Property Consultants prezentują powierzchnię biurową zlokalizowaną w inwestycji EXIMIUS PARK w Zabierzowie. Prezentowany lokal biurowy położony jest na III piętr...

  • 1 / 3
    Lokal Zabierzów ul. Krakowska

    Zabierzów » ul. Krakowska

    • 4 667 € cena
    • 518 m2 powierzchnia
    • 10 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Leach & Lang Property Consultants prezentują powierzchnię biurową zlokalizowaną w inwestycji EXIMIUS PARK w Zabierzowie. Prezentowany lokal biurowy położony jest na II piętrz...

  • Lokal Kraków Podgórze, Ruczaj- Zaborze ul. Czerwone Maki

    Kraków » Podgórze » ul. Czerwone Maki

    • 33 075 € cena
    • 2 450 m2 powierzchnia
    • 14 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    BEZ PROWIZJI OD NAJEMCY Leach & Lang oferuje na wynajem powierzchnię biurową klasy A w nowoczesnym kompleksie położonym przy pętli Czerwone Maki. Kompleks biurowy zlokalizowa...

  • Lokal Kraków Podgórze, Ruczaj- Zaborze ul. Czerwone Maki

    Kraków » Podgórze » ul. Czerwone Maki

    • 6 750 € cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 14 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Kraków Podgórze, Ruczaj- Zaborze ul. Czerwone Maki

    Kraków » Podgórze » ul. Czerwone Maki

    • 13 500 € cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 14 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• 1 / 4
    Lokal Warszawa Ursynów, Natolin ul. Stryjeńskich

    Warszawa » Ursynów » ul. Stryjeńskich

    • 15 000 zł cena
    • 203 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu lokal użytkowy, parter, witryna na Ursynowie. Doskonały na działalność handlową, usługi lub biuro, z zapleczem socjalnym (kuchnia, WC). Wejście bezpośrednio z ulic...

  • Lokal Warszawa Mokotów, Mokotów ul. Racławicka

    Warszawa » Mokotów » ul. Racławicka

    • 1 710 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 14 017 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OFERTA tylko w naszym biurze Podana cena netto na FV. Mamy przyjemność zaprezentować bardzo funkcjonalny lokal o powierzchni ponad 120m2 w świetnym rozkładzie i doskonałej loka...

  • Lokal Mokre

    Mokre

    • 2 899 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    !!! PROMOCJA !!! Tylko do końca września obniżona cena. Lokal biurowy, gastronomiczny, lub siedziba firmy w miejscowości Mokre koło Radzymina. Biuro nieruchomości DOMiwa Nier...

  • INWESTYCJA! Stary Młyn do adaptacji + duża działka
    1 / 8
    INWESTYCJA! Stary Młyn do adaptacji + duża działka

    Kożuchów

    • 595 000 zł cena
    • 735 m2 powierzchnia
    • 810 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż nieruchomość inwestycyjną - budynek przemysłowy po starym młynie przy ul. Garbarskiej 10 w Kożuchowie. Obiekt dobrze wyeksponowany, zlokalizowany przy głównej...

  • 1 / 2
    nieruchomość z Dużym Benem

    Będzin

    • 750 000 zł cena
    • 361 m2 powierzchnia
    • 2 078 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam nieruchomość - działka 361 m2, zabudowana budynkiem handlowym 70 m2. Budynek nowy, w trakcie wykańczania - zakończenie 12.2021r. Przychód najmu z nieruchomości 5000 zł net...

  • nieruchomość z Dużym Benem

    Będzin

    • 750 000 zł cena
    • 361 m2 powierzchnia
    • 2 078 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam nieruchomość - działka 361 m2, zabudowanej budynkiem handlowym 70 m2. Budynek nowy, w trakcie wykańczania - zakończenie 1.2022r. Przychód najmu z nieruchomości 5000 zł net...