• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 431)
  • Lokal Paprotnia ul.

    Paprotnia

    • 1 490 000 zł cena
    • 1 305 m2 powierzchnia
    • 1 142 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nowy obiekt do adaptacji o powierzchni 1305 m.kw na działce 8600 m.kw. idealny na dom opieki seniora lub ośrodek leczniczo rehabilitacyjny, ośrodek szkoleniowy. Możliwa adaptacja n...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Włochy, Okęcie

    Warszawa » Włochy

    • 5 760 € cena
    • 576 m2 powierzchnia
    • 10 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia biurowa na Okęciu w W-wie. Kompleks przemysłowo-produkcyjno-magazynowo-biurowym. Teren zamknięty z ochroną i monitoringiem. Bardzo dobra lokalizacja, po...

  • Lokal Chełm ul.

    Chełm

    • 1 350 000 zł cena
    • 646 m2 powierzchnia
    • 2 090 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek biurowy o łącznej powierzchni 646 m2.Sprzedam nieruchomość w całości skomercjalizowaną, kwota przychodu z czynszu ok 17 000 tyś/mies. Nieruchomości gruntowa zabudowana,  na...

  • 1 / 3
    Lokal Kalisz ul. 3-go Maja

    Kalisz » ul. Maja

    • 900 000 zł cena
    • 430 m2 powierzchnia
    • 2 094 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż duży lokal w centrum Kalisza o powierzchni ok. 430m2 znajdujący się na pierwszym piętrze w bloku, w pobliżu Galerii Tęcza. Lokal jest w stanie deweloperskim, składa się...

  • Lokal Opole Centrum ul. 1 Maja

    Opole » ul. Maja

    • 8 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Tylko w naszym biurze! Lokal w centrum miasta Opole ul. I Maja przy nowo wybudowanym centrum przesiadkowym o powierzchni ok. 160m2 usytuowany na parterze kamienicy przy główne...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Praga-Południe, Grochów

    Warszawa » Praga-Południe

    • 1 080 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu pomieszczenie biurowe na Pradze Południe. I Piętro, w budynku biurowym, na kondygnacji dostęp do pomieszczeń socjalnych. Obiekt biurowo-magazynowy, teren zamknięty...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Praga-Południe, Grochów

    Warszawa » Praga-Południe

    • 540 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Barciany

    Barciany

    • 1 992 149 zł cena
    • 971 m2 powierzchnia
    • 2 052 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży bloku mieszkalnego położonego w powiecie Kętrzyn, gmina Barciany, miejscowość Podławki. Nowo ukończony, 12 rodzinny blok mies...

  • Lokal Parchów

    Parchów

    • 777 000 zł cena
    • 1 470 m2 powierzchnia
    • 529 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży Pałacu z parkiem. Pałac pochodzi z lat 20. XVIII w., zbudowany jest na zrębach renesansowej rezydencji. Fundato...

  • Lokal Świdnica ul. al. Niepodległości

    Świdnica » al. Niepodległości

    • 4 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu w Świdnicy. Możliwy również podnajem stanowiska oraz odstąpienie przy konkretnych ofertach. Na powierzch...

  • Lokal Warszawa ul. Egejska

    Warszawa » ul. Egejska

    • 3 200 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal usługowy wykończony w wysokim standardzie na prowadzenie kancelarii, biura, przedstawicielstwa, studia itp. Lokal wyposażony w media miejskie, dużą witrynę, dogo...

  • Lokal Lublin Sławinek ul.

    Lublin » Sławinek

    • 5 000 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 3 125 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Piękny Dom Weselny z Hotelem pod Lublinem.Obiekt  może pełnić także funkcję Restauracji.Na nieruchomość składa się duży 1600 m2 budynek który otacza przepięknie zaprojektowany ogró...

  • Lokal Falborz

    Falborz

    • 2 499 000 zł cena
    • 1 569 m2 powierzchnia
    • 1 593 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zespół Pałacowo Parkowy Falborz Pałac Książąt Kujawskich z przeznaczeniem na PAŁAC SENIORA Z REHABILITACJĄ Eklektyczny, wielobryłowy, w części środkowej piętrowy pałac wybudowan...

  • Lokal Chromowola

    Chromowola

    • 1 999 000 zł cena
    • 887 m2 powierzchnia
    • 2 254 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Stary Szlachecki Dwór hrabiego Sulimierskiego z dokumentacją i przeznaczeniem na restaurację z hotelem. Dwór z okresu Napoleońskiego z częściowym podpiwniczeniem wykorzystanym...

  • Lokal Pszczyna

    Pszczyna

    • 24 900 000 zł cena
    • 9 100 m2 powierzchnia
    • 2 737 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zabytkowy Gmach Dyrekcji w sercu Pszczyny Unikalna okazja inwestycyjna dla deweloperów i inwestorów instytucjonalnych. Obiekt o prestiżowej lokalizacji i ogr...

  • Lokal Kraków Stare Miasto ul. Tomasza

    Kraków » Stare Miasto » ul. Tomasza

    • 7 200 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Waweldom oferuje na wynajem powierzchnię biurową znajdująca się przy ul. Św. Tomasza w dzielnicy Stare Miasto w Krakowie. Nieruchomość o powierzchni 101,8 m2 znajduje się na I...

  • Lokal Świdnica okolice Centrum

    Świdnica

    • 3 000 000 zł cena
    • 1 240 m2 powierzchnia
    • 2 420 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wolnostojący budynek usługowo -biurowy, położony w okolicach Centrum. Działka o powierzchni 1928 m2. Stan lokalu dobry. Okna PCV, na ścianach gładzie, na podłogach panel...

  • Lokal Warszawa Białołęka, Białołęka ul. Płochocińska

    Warszawa » Białołęka » ul. Płochocińska

    • 8 155 zł cena
    • 231 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia biurowo - usługowa w W-wie na Białołęce. Oferowana powierzchnia stanowi część kompleksu przemysłowego. Teren zamknięty z ochroną i monitoringiem, siła,...

  • Lokal Opole Centrum ul. 1 Maja

    Opole » ul. Maja

    • 18 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta tylko w naszym biurze! Lokal w centrum miasta Opole ul. I Maja przy nowo wybudowanym centrum przesiadkowym o łącznej powierzchni 360m2 usytuowany na parterze kamienicy...

  • 1 / 2
    Lokal Kraków Kraków-Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 47 000 zł cena
    • 813 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Termin oddania nieruchomości sierpień 2019r. Możliwość podziału powierzchni. Powierzchnie biurowe na wynajem dla firm pod biura coworkingowych jak również dla firm i korporacji...