• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 431)
  • Lokal Gdańsk Wrzeszcz ul. Kliniczna

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Kliniczna

    • 895 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 10 407 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Szanowni Państwo, na sprzedaż  oferujemy lokal przystosowany do prowadzenia działalności gospodarczej, znajdujący się na granicy dwóch gdańskich dzielnic, jakimi są Wrzeszcz i Młyn...

  • Lokal Warszawa Białołęka, Brzeziny ul. Armatnia

    Warszawa » Białołęka » ul. Armatnia

    • 48 125 zł cena
    • 1 375 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu lub sprzedaży powierzchnia komercyjna na Białołęce/Brzezinach. Ofertę stanowi: Budynek o powierzchni 1375m na działce o pow. 1821m (trzy kondygnacje): - niski par...

  • 1 / 2
    Lokal Kraków Krowodrza, Bronowice ul. Bronowicka

    Kraków » Krowodrza » ul. Bronowicka

    • 5 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Frontowy , doskonale widoczny lokal o powierzchni 64m2 składający się z 3 pomieszczeń . PARTER Z PODJAZDEM DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH Ogrzewanie gazowe . Blok kameralny 4 piętrowy ....

  • Okazja Sprzedam Klub Fitness, Siłownię, wyposażenie klubu Kr
    1 / 4
    Okazja Sprzedam Klub Fitness, Siłownię, wyposażenie klubu Kr

    Kraków

    • 330 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 825 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam dwa kluby Fitness, siłownie oba po ok 400 m ² w Krakowie, w Śródmieściu. Dobre lokalizacje, duży potencjał, bogato wyposażone. Kluby stanowią firmę rodzinną, prosperującą...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Stare Miasto ul. Kozia

    Warszawa » Śródmieście » ul. Kozia

    • 5 200 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    [i]Do wynajęcia jasny lokal w znakomitym standardzie (wszystko nowe, kamienne podłogi, klimatyzacja) w Centrum między Starówką a Placem Bankowym przy ul. Koziej.[/i] [i]Trzy pok...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Bielany, Młociny ul. Wóycickiego Kazimierza

    Warszawa » Bielany » ul. Wóycickiego

    • 7 120 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu dobrze wyeksponowana, elegancka powierzchnia biurowo - usługowa na Bielanach. Centrum logistyczne w płn-zach części Warszawy, nieopodal końcowej stacji metra Warszawa...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście ul. Sienkiewicza Henryka

    Warszawa » Śródmieście » ul. Sienkiewicza

    • 8 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal biurowo - usługowy w śródmieściu Warszawy, 2 minuty do metra. Lokal na pierwszym piętrze, dwa wejścia do budynku. W lokalu znajdują się 4 zamykane pokoje, sala konferencyjn...

  • Sprzedam lokal pawilon bar sklep Rudno k/ Wolsztyn
    1 / 16
    Sprzedam lokal pawilon bar sklep Rudno k/ Wolsztyn

    Rudno

    • 550 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 1 834 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania nieruchomość gruntowa zabudowana pawilonem handlowym w miejscowości Rudno - wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie wolsztyńskim, w gminie Wol...

  • Lokal Nieporęt

    Nieporęt

    • 4 699 000 zł cena
    • 736 m2 powierzchnia
    • 6 385 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości oferuje do kupna (ewentualnie wynajmu) działkę budowlaną z wolnostojącym obiektem z możliwym przeznaczeniem na handel, gastronomię, usługi, rzemieślnicze usługi...

  • 1 / 3
    Lokal Kraków Krowodrza

    Kraków » Krowodrza

    • 6 275 zł cena
    • 11 m2 powierzchnia
    • 571 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia w doskonałej lokalizacji, tuż przy N. Kleparzu ,lokal użytkowy idealny na gabinet terapeutyczny lub biuro. Opłaty : 54,90 +VAT/m2 opłaty eksploatacyjne: 17,34 +...

  • 1 / 4
    Lokal Kraków Krowodrza

    Kraków » Krowodrza

    • 26 399 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia przestronny lokal z bezpośrednim wejściem z ulicy, idealny na punkt obsługi klienta, lokal handlowy lub usługowy. Położenie tuż przy przystanku autobusowym Nowy K...

  • Budynek biuro -usługowy, hotel na sprzedaż

    Konin

    • 1 480 000 zł cena
    • 1 441 m2 powierzchnia
    • 1 028 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek komercyjny, piętrowy, częściowo podpiwniczony. Powierzchnia wszystkich pomieszczeń 1.441,83m2, użytkowa 1.116,84m2: - PIWNICA: 114,87 m2; pomieszczenia magazynowo-technic...

  • Lokal Warszawa Wola, Wola ul. Złota

    Warszawa » Wola » ul. Złota

    • 6 288 € cena
    • 393 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia komercyjna na Woli. Ofertę stanowi powierzchnia biurowo-usługowa w biurowcu, parter, po remoncie elewacji w 2010 roku. Składa się z: - recepcji; - o...

  • Lokal usługowy w nowo wybudowanej kamienicy 66,7 m2 ul. Kętrzyńsk...

    Bartoszyce

    • 459 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 6 955 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam lokal usługowy o pow. 66,7 m2 w kamiennicy (z 2015 roku) przy ul. Kętrzyńskiej 36 w Bartoszycach. Budynek pobudowany z silikatu (świetna izolacja akustyczna, wysoka efe...

  • 1 / 2
    Pawilon handlowo uslugowy

    Stalowa Wola

    • 60 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 3 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Witam sprzedam Pawilon handlowy , w dobrej lokalizacji, idealny na inwestycje.Posiada klimatyzację, ogrzewanie, WC. Zapraszam

  • Lokal Warszawa Wola, Mirów ul. Rondo ONZ

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Misji Pokojowych ONZ

    • 58 500 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia komercyjna, Warszawa - Wola, okolice Ronda ONZ. Budynek przy skrzyżowaniu ulic w odległości ok. 0,8 km od ścisłego centrum miasta (ok. 0,9 km od Dworca C...

  • Stare Miasto lokal 165,50 m2 poziom -1
    1 / 2
    Stare Miasto lokal 165,50 m2 poziom -1

    Wrocław

    • 390 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 2 364 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży lokal użytkowy 165,50 m2, usytuowany w piwnicy budynku biurowego przy ul. Kazimierza Wlk. Lokal do remontu, idealnie nadaje się wszelkiego rodzaju działalność rozrywko...

  • Lokal Warszawa Żoliborz, Marymont

    Warszawa » Żoliborz

    • 14 052 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu nowy lokal użytkowy, parter, witryna, Żoliborz. Lokal przystosowany pod gastronomię "Ciężką" ew. handel, usługi, a nawet placówka oświatowo - edukacyjna (m. in. żłobe...

  • Lokal Warszawa Wola, Mirów

    Warszawa » Wola

    • 5 978 € cena
    • 427 m2 powierzchnia
    • 14 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia komercyjna Woli. Oferta usytuowana roku w budynku mieszkalno - usługowo - biurowym wybudowanym w roku 2010. Parter i I piętro lokale komercyjne, II-VIII...

  • 1 / 3
    Lokal Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 30 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu do wynajęcia powierzchnię biurową 110,60 m2 w centrum miasta. Do wynajęcia całe skrzydło w budynku biurowo-usługowym. Budynek mieści się niedaleko CH Europa...