• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 431)
  • Lokal Konstancin-Jeziorna Chylice ul. Długa

    Konstancin-Jeziorna » ul. Długa

    • 8 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia usługowo-biurowa w Konstancinie Jeziorna/Chylice. Nieruchomość położona w zielonej, spokojnej okolicy w domu jednorodzinnym. W pobliżu szkoła, handel,...

  • 1 / 2
    Lokal Macierzysz Wieruchów ul. Sochaczewska

    Macierzysz » ul. Sochaczewska

    • 30 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia magazynowa na obrzeżach Warszawy. Teren zamknięty z monitoringiem, funkcjonalny, wyposażony w infrastrukturę techniczną. Obiekt w sąsiedztwie węzła ko...

  • Lokal Warszawa Wawer, Marysin Wawerski ul. Płowiecka

    Warszawa » Wawer » ul. Płowiecka

    • 29 900 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia komercyjna, W-wa Wawer. W okolicy usługi, handel, gastronomia, itd. Węzeł komunikacyjny (drogowy i miejski). W pobliżu znajduje się poczta, stacja PKP,...

  • Lokal Warszawa Ursus, Czechowice

    Warszawa » Ursus

    • 3 800 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu moduł biurowy w budynku handlowo - usługowo - biurowym w Ursusie. Powierzchnia użytkowa budynku ok. 1120m. Ofertę stanowi: Lokal (moduł) biurowo-usługowy na I pię...

  • Lokal Warszawa Wilanów, Zawady

    Warszawa » Wilanów

    • 10 500 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia komercyjna w Wilanowie na Zawadach. Ofertę stanowi wolnostojący budynek w sąsiedztwie południowej W-wy. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna, przystanek...

  • Biuro Praga-Południe, ul. Grochowska, Przy Parku Skaryszewskim

    Warszawa

    • 1 195 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 9 560 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przestronne biuro w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Skaryszewskiego. 5 pokoi, 125 m2 - duża przestrzeń do własnej aranżacji pod mieszkanie lub biuro na 1-szym piętrze. Skierowanie...

  • Lokal (206 m2) okolice CH Borek (Wrocław)
    1 / 16
    Lokal (206 m2) okolice CH Borek (Wrocław)

    Wrocław

    • 1 250 000 zł cena
    • 206 m2 powierzchnia
    • 6 068 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    ŚWIETNA OFERTA ! Do sprzedania lokal handlowo-usługowy w bardzo dobrej lokalizacji, na przeciwko CH Borek. Nieruchomość są to dwa lokale, sprzedawane jako jeden (lokal ma dwie oso...

  • Lokal Warszawa Targówek, Bródno

    Warszawa » Targówek

    • 5 460 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta dostępna od 01 stycznia 22 roku!!! Do wynajmu lokal biurowy, W-wa Targówek/Bródno. Nowoczesny, kameralny budynek biurowy "kl. B+", monitoring. Istnieje możliwość...

  • Lokal Warszawa Praga-Południe, Gocław ul. Al.Stanów Zjednoczonych

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Stanów Zjednoczonych

    • 4 900 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia biurowa w budynku biurowym, Praga Płd/Gocław. Wielkość ca 100m, pokoje 14, 18, 24, 28, 35, 40, 70m oraz magazyny w cenie 35 PLN/m. Budynek wyposażony...

  • Lokal Błonie

    Błonie

    • 19 900 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia komercyjna w budynku produkcyjno- handlowo-magazynowy w Błoniu. Ofertę stanowi samodzielny moduł na parterze o pow. ca 900 m w kompleksie przemysłowo-pro...

  • Lokal Poznań Centrum ul. Karola Libelta

    Poznań » ul. Libelta

    • 6 941 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia KLIMATYCZNY LOKAL W FANTASTYCZNEJ LOKALIZACJI (ścisłe centrum) - ul. Libelta 27 - a tam przestrzeń stworzona z najwyższą dbałością o jakość i detal, z niezwykłym wyc...

  • 1 / 3
    Lokal Ełk ul. Matki Teresy z Kalkuty

    Ełk » skwer Matki Teresy z Kalkuty

    • 40 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prowadzisz zajęcia fitness, taneczne lub treningi personalne ? Potrzebujesz lokalu aby rozwijać swoją pasje? Do wynajęcia Salka fitness na godziny lub regularne terminy do uzgodni...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Praga-Południe, Grochów ul. Zamieniecka

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Zamieniecka

    • 6 774 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia biurowa w obiekcie usługowym na Pradze Płd. Dobre połączenia komunikacyjne, pełna infrastruktura, dużo zieleni. Obiekt z ochroną, teren zamknięty. W sąs...

  • Lokal Skoczów

    Skoczów

    • 9 580 zł cena
    • 479 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    [i] Całe piętro o pow: 479 m2 do wynajęcia w centrum Skoczowa, ul. Fabryczna 9 były biurowiec PLEDAN. Opis nieruchomości: [/i] Przestronny zadbany lokal użytkowy znajduje...

  • Lokal Warszawa Targówek, Bródno ul. Wysockiego Piotra

    Warszawa » Targówek » ul. Wysockiego

    • 4 200 000 zł cena
    • 753 m2 powierzchnia
    • 5 578 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu lub sprzedaży obiekt komercyjny na Targówku (Bródno). W sąsiedztwie usługi, handel. Dobre połączenia komunikacyjne. Budynek po remoncie w 2017 roku, trzy wejścia (...

  • Lokal,  Gorzów Wlkp - Centrum, 65 540 zł
    1 / 8
    Lokal, Gorzów Wlkp - Centrum, 65 540 zł

    Gorzów Wielkopolski

    • 65 540 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 2 980 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy o powierzchni 22,6 m2 usytuowany na III piętrze V kondygnacyjnego Centrum Handlowego położonego w Gorzowie Wielkopolskim - Centrum Miasta. N...

  • Lokal, Gorzów Wlkp - Centrum, 299 000 zł
    1 / 8
    Lokal, Gorzów Wlkp - Centrum, 299 000 zł

    Gorzów Wielkopolski

    • 299 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 4 463 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy o powierzchni 67 m2 usytuowany na III piętrze V kondygnacyjnego Centrum Handlowego położonego w Gorzowie Wielkopolskim - Centrum Miasta. Wys...

  • Lokal Łódź Śródmieście ul. Nawrot

    Łódź » Śródmieście » ul. Nawrot

    • 4 500 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal w ścisłym centru miasta- ulica Nawrot 12. (150m2). Wejście z klatki schodowej. Doskonała lokalizacja, miejsca parkingowe na 7 samochodów W CENIE. Teren monito...

  • Lokal Warszawa Targówek, Bródno ul. Wysockiego Piotra

    Warszawa » Targówek » ul. Wysockiego

    • 30 000 zł cena
    • 753 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Budynek po byłej gorzelni

    Siemczyno

    • 400 000 zł cena
    • 407 m2 powierzchnia
    • 983 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek znajduje sie przy trasie Złocieniec Czaplinek obok pałacu Siemczyno ma przepiekne piwnice z XVIII w nad piwnicami jest część budynku którą można przeznaczyć na pokoje goś...