• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 431)
  • Lokal Zawiercie

    Zawiercie

    • 2 800 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal o powierzchni 200 m2 idealny pod działalność biurową, szkoły prywatne itp. Lokal składa sie z dwóch osobnych WC, łazienki, 6 oddzielnych pomieszczeń w tym jednej dużej sali....

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście ul. Wilcza

    Warszawa » Śródmieście » ul. Wilcza

    • 25 520 zł cena
    • 440 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia biurowa w centrum Warszawy. Lokal w wysokim standardzie. Możliwość najmu mniejszej powierzchni. Budynek biurowy, recepcja, całodobowa ochrona, system...

  • Lokal Ciechocinek ul. Polna

    Ciechocinek » ul. Polna

    • 260 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 417 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Doskonałe, wymarzone miejsce do zamieszkania jak również na wynajem - nie przegap okazji !!! Do sprzedania jasne, dwustronne mieszkanie na 4 piętrze o powierzchni 48 m2, gotowe...

  • Lokal Poznań Centrum ul. Karola Libelta

    Poznań » ul. Libelta

    • 4 021 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia KLIMATYCZNY LOKAL W FANTASTYCZNEJ LOKALIZACJI (ścisłe centrum) - ul. Libelta 27 - a tam przestrzeń stworzona z najwyższą dbałością o jakość i detal, z niezwykłym wyc...

  • Lokal Poznań Centrum ul. Karola Libelta

    Poznań » ul. Libelta

    • 4 211 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Poznań Centrum ul. Karola Libelta

    Poznań » ul. Libelta

    • 4 081 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Pisary ul. Zabierzów

    Pisary

    • 3 500 000 zł cena
    • 40 000 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    [i]Bez wynagrodzenia od kupującego ( kontakt [tel]) Do sprzedania RESTAURACJA z HODOWLĄ PSTRĄGA. Nieruchomość o niezwykłym potencjale. Idealne miejsce na imprezy dla firm i rod...

  • Lokal Kraków Nowa Huta, Nowa Huta ul. Kocmyrzowska

    Kraków » Nowa Huta » ul. Kocmyrzowska

    • 9 000 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 2 728 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Obiekt produkcyjny 3100 m2 hali + ok. 200 m2 pomieszczeń biurowych .Posadowiony na działce 38 a w Nowej Hucie OKOLICE KOCMYRZOWSKIEJ Nieruchomość posiada własny transformator o mo...

  • Lokal Warszawa Śródmieście

    Warszawa » Śródmieście

    • 1 755 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokale biurowe w centrum Warszawy przy AL. SOLIDARNOŚCI V piętro 34,00 mkw- 2703,00 zł./mc. Wolne od zaraz VI piętro 49 mkw 3650,50 zł. Wolne od 21.11.2009 IV pię...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. -----------------------------

    Warszawa » Mokotów » ul. Słowackiego

    • 17 290 zł cena
    • 266 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia biurowa w nowo wyremontowanym biurowcu w biurowej części dzielnicy Mokotów w okolicy Galerii Mokotów. Powierzchnia 266m2 z dużą reprezentacyjna recepcja w parterze bud...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Bielany, Marymont-Kaskada

    Warszawa » Bielany

    • 10 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia piękny lokal. Idealny na eleganckie biuro, usługi lub handel. Istnieje możliwość wynajmowania części lokalu. - Parter - Duże witryny - Wysoki standard wykończeni...

  • Lokal Warszawa Wola

    Warszawa » Wola

    • 10 000 € cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 20 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal wystawienniczy o powierzchni ok. 500m2, wysokość ok.3,5m2 doskonale wyeksponowany i widoczny z głównej ulicy. Nieruchomość mieści się w parterze ekskluzywnego biurowca zlokal...

  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Bartoka Beli

    Warszawa » Ursynów » ul. Bartoka

    • 10 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy, w pełni wyposażony lokal przystosowany do prowadzenia działalności medycznej / ginekologia , urologia , medycyna estetyczna ..... / Lokal posiada wszelkie zgody / budo...

  • Lokal Warszawa Wola, Mirów

    Warszawa » Wola

    • 3 750 € cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 25 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal handlowo-usługowy (parter), zlokalizowany w dzielnicy Wola w budynku Platinium Towers. Pomiędzy budynkami rozpościera się galeria handlowa zlokalizowana na parterze. W podzie...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. -----------------------------

    Warszawa » Mokotów » ul. Słowackiego

    • 16 960 zł cena
    • 318 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia biurowa w nowy wyremontowanym biurowcu w biurowej części dzielnicy Mokotów w okolicy Galerii Mokotów. Powierzchnia 318m2 posiada 9 pomieszczeń biurowych z których możn...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. -----------------------------

    Warszawa » Śródmieście » ul. Słowackiego

    • 12 942 € cena
    • 719 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    luksusowa powierzchnia biurowa w ekskluzywnym biurowcu klasy A w centrum Warszawy Pełne bezpieczeństwo i komfort prowadzenia działalności Prestiżowi najemcy Doskonała komunikac...

  • Lokal Warszawa Mokotów, Służew ul. -----------------------------

    Warszawa » Mokotów » ul. Słowackiego

    • 3 080 € cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 11 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia biurowa 280m2 w dobrym standardzie, zlokalizowana w południowo zachodniej części Warszawy na terenie dzielnicy Mokotów - Służew ok. 300m od Galerii Mokotów. Biuro po...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Mokotów ul. -----------------------------

    Warszawa » Mokotów » ul. Słowackiego

    • 50 680 € cena
    • 3 620 m2 powierzchnia
    • 14 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biurowiec wysokiej klasy o powierzchni 3620m2 (5 kondygnacji), posadowiony w prestiżowej lokalizacji w bliskiej odległości od Galerii Mokotów. Nieruchomość na chwilę obecną ma wydz...

  • 1 / 2
    Lokal Mory

    Mory

    • 9 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Ogrzewany magazyn o powierzchni 450m2 zlokalizowany w sąsiedztwie nowo wybudowanej trasy S8. Magazyn ma wysokość od 380mm do 450mm i posiada wydzieloną część biurowo socjalną. 1 br...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Ursynów ul. Puławska

    Warszawa » Ursynów » ul. Puławska

    • 1 950 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 13 733 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania lokal 142 m2 z witrynami, z 4 wejściami wykończony wg wymogów unijnych. Na parterze budynku mieszkalnego w ciągu handlowo-usługowym, lokal narożny, z dwóch stron witr...