lokal na sprzedaż
22 cze 2021

Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście ul. Mazowiecka

woj. Mazowieckie pow. Warszawa gm. Warszawa
Dodane 4 lata temu, Wtorek, 22 czerwiec 2021 13:00
16 592 zł 220 m2
16 592 zł 220 m2 76 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 220 m2
Cena za metr 76 zł/m2
ID oferty K18098745

Opis

Powierzchnia biurowa w prestiżowym budynku w Centrum W-wy typu "open space" (właściciel przygotowuje pod Najemcę wystrój wnętrza i podział).
Budynek po kapitalnym remoncie. Cyfrowa centrala tel., system nisko prądowy, monitoring, ochrona, portier, internet. Można nająć miejsce postojowe na wew. parkingu (100+VAT). Bardzo atrakcyjna oferta.

Koszt najmu netto plus opłaty eksploatacyjne w wysokości 23 PLN/m

Typ lokalu: biurowiec
Miejsce parkowania: parking strzeżony

Zwalniane od: od zaraz
Typ własności: hipoteczne
Ogrzewanie: miejskie
Ilość pięter: 6
Numer piętra: 2
Ilość linii tel.: 3

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 11299
  • Data aktualizacji: 2021-08-18
  • ID ogłoszenia: K18098745
  • Źródło: EAF Sp. z o.o.
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, cena: od 14 104 do 19 081 zł, powierzchnia: od 187 do 253 m2
ES
EAF Sp. z o.o. Biuro nieruchomości · 446 ogłoszeń

EAF Sp. z o.o. Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika