• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 278)
  • Działka budowlana Serock
    1 / 2
    Działka budowlana Serock

    Serock

    • 500 000 zł cena
    • 710 m2 powierzchnia
    • 705 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni  710 m2 w Serocku. Nieruchomość objęta  MPZP z przeznaczeniem pod budownictwo jednorodzinne. Wszystkie media miejskie w drodze - energi...

  • Działka budowlana Warszawa Białołęka
    Działka budowlana Warszawa Białołęka

    Warszawa

    • 850 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 473 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow ok 1800 (ok 44x41m) przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne (MPZP w 2021r). Gaz i woda w drodze, prąd znajduje się do 100m. Dojazd drogą asfaltową. Numer oferty:...

  • Działka budowlana Nowa Wieś gm. Serock
    Działka budowlana Nowa Wieś gm. Serock

    Nowa Wieś

    • 570 330 zł cena
    • 6 337 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow nieco ponad 6000m(ok 23x265m) przylegająca do drogi wąskim pasem (ok 5x60m). Położona w malowniczej okolicy nad samym stawem. Ujęta w MPZP gminy Serock pod zabudowę j...

  • działka siennuw o powierzchni 0,08h powiat przeworsk
    1 / 2
    działka siennuw o powierzchni 0,08h powiat przeworsk

    Siennów

    • 15 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    witam mam do zaoferowania działkę o powierzchni 0,08h w miejscowości siennów gmina zarzecze powiat Przeworsk woj podkarpackie nr działki 462

  • Działka budowlana Serock
    1 / 4
    Działka budowlana Serock

    Serock

    • 240 000 zł cena
    • 999 m2 powierzchnia
    • 241 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjne działki pod zabudowę jednorodzinną Na sprzedaż dwie działki budowlane o powierzchni 999 m2, położone w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się części Serocka - przy u...

  • Działka rekreacyjna Huta Podgórna gm. Somianka Popowo-Letnisko
    1 / 5
    Działka rekreacyjna Huta Podgórna gm. Somianka Popowo-Letnisko

    Huta Podgórna

    • 200 000 zł cena
    • 3 672 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Rekreacyjne działki leśne  - wymarzone miejsce na odpoczynek Na sprzedaż dwie wyjątkowe działki leśne, położone w jednej z naładniejszych i najbardziej cenionych lokalizacji, zal...

  • Działka budowlana Legionowo
    1 / 2
    Działka budowlana Legionowo

    Legionowo

    • 407 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 370 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przepięknie położona działka, przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Zlokalizowana w Rajszewie  w kompleksie kilkunastu większych powierzchniowo działek w MPZP przeznaczonych rów...

  • Działka budowlana Warszawa Białołęka, Tarchomin
    Działka budowlana Warszawa Białołęka, Tarchomin

    Warszawa

    • 705 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 470 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow. 1500m zlokalizowana z zacisznym miejscu Warszawy. W kształcie foremnego prostokąta o wumiarach ok 27x56m. Przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne. Prąd, woda oraz...

  • Działka budowlana Warszawa Białołęka
    Działka budowlana Warszawa Białołęka

    Warszawa

    • 750 000 zł cena
    • 1 550 m2 powierzchnia
    • 484 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow 1550m w kształcie trapezu o szer 20m. W MPZP gminy Białołęka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Wszystkie media w drodze. Dojazd drogą asfaltową. Numer oferty...

  • Działka budowlana Łupki gm. Pisz
    1 / 2
    Działka budowlana Łupki gm. Pisz

    Łupki

    • 2 000 000 zł cena
    • 19 061 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka ok. 2 ha pod inwestycje. Zlokalizowana w miejscowości Łupki która zaczyna być podmiejską sypialnią Pisza. Teren znajduje się w obszarze objętym MPZP który przewiduje zabudo...

  • działka biedaczów o powierzchni 0,14h powiat lezajsk
    1 / 2
    działka biedaczów o powierzchni 0,14h powiat lezajsk

    Biedaczów

    • 30 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 215 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    witam mam do zaoferowania działkę o powierzchni 0,14h w miejscowości Biedaczów gmina Leżajsk powiat Leżajsk woj podkarpackie nr działki 503 obręb 0026

  • Działka budowlana Warszawa Białołęka, Choszczówka
    Działka budowlana Warszawa Białołęka, Choszczówka

    Warszawa

    • 1 376 480 zł cena
    • 4 916 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow. 4916m w kształcie prostokąta, o wymiarach ok 25x205m, zwężonego środkiem.Krótszym bokiem przylega do ulicy asfaltowej, za nią znajdują się tory kolejowe. Przeznaczon...

  • działka tuligłowy o powierzchni 0,31h powiat jarosław
    1 / 2
    działka tuligłowy o powierzchni 0,31h powiat jarosław

    Tuligłowy

    • 100 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    witam mam do zaoferowania działkę o powierzchni 0,31h w miejscowości tuligłowy gmina Rokietnica powiat Jarosław woj podkarpackie nr działki 979

  • działka młodochów o powierzchni 0,55h powiat mielecki
    1 / 2
    działka młodochów o powierzchni 0,55h powiat mielecki

    Młodochów

    • 100 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    witam mam do zaoferowania działkę o powierzchni 0,55h w miejscowości młodochów gmina Gawłuszowice powiat mielec woj podkarpackie nr działki 335 obręb 0033

  • działka brzóza stadnicka o powierzchni 0,28h powiat łancut
    1 / 2
    działka brzóza stadnicka o powierzchni 0,28h powiat łancut

    Brzóza Stadnicka

    • 30 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    witam mam do zaoferowańia działke o powierzchńi 0,28h w miejscowości brzóza stadnicka gmina zołyńia powiat łancut woj podkarpackie nr działki 1667

  • Działka budowlana Stasi Las gm. Serock
    1 / 2
    Działka budowlana Stasi Las gm. Serock

    Stasi Las

    • 745 000 zł cena
    • 2 981 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana - cisza i przestrzeń Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2981 m2, położona w miejscowości Stasi Las. Nieruchomość ma regularny, prostokątny k...

  • Działka budowlana Pobyłkowo Małe gm. Pokrzywnica Pobyłkowo Małe
    Działka budowlana Pobyłkowo Małe gm. Pokrzywnica Pobyłkowo Małe

    Pobyłkowo Małe

    • 346 220 zł cena
    • 2 473 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. niemal 2500m (35x62m) przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, w bezpośrednim sąsiedztwie rzeczki zapewni niesamowity klimat do mieszkania i wypoczynku. Je...

  • Dz. z pozwoleniem na bud. (las) Kieźliny k/Olsztyna
    1 / 11
    Dz. z pozwoleniem na bud. (las) Kieźliny k/Olsztyna

    Kieźliny

    • 465 000 zł cena
    • 3 591 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka budowlana z PNB z lasem i w otoczeniu lasów . Pozwolenie budowy przechodzi na nabywcę. Atrakcyjne położenie - Kieźliny - 3,5 km od Olsztyna. Działka została ogrodzona...

  • działka mikulice o powierzchni 0,27h powiat przeworski
    1 / 2
    działka mikulice o powierzchni 0,27h powiat przeworski

    Mikulice

    • 200 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    witam mam do zaoferowania działkę o powierzchni 0,27h w miejscowości Mikulice gmina gać powiat Przeworsk woj podkarpackie nr działki 63

Pobyłkowo Małe

    • 320 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 1600m (54x30m) przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, położona w sąsiedztwie domów wolnostojących. Prąd i woda znajduje się niedaleko działki. Działka zn...