• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 278)
  • Działka budowlana Kłecko,
    Działka budowlana Kłecko,

    Kłecko

    • 140 000 zł cena
    • 720 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w Kłecko przy ul. Czerniejewskiej, w spokojnej i rozwijającej się części miasta. Nieruchomość stanowi atrakcyjną propozycję zarówno dla osób...

  • Działka nad rzeką Bug powiat siedlecki
    Działka nad rzeką Bug powiat siedlecki

    Bużyska

    • 31 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka w miejscowości Bużyska nr. 89, gmina Korczew, powiat siedlecki. wymiary: 185x30m Działka usytuowana w odległości około 500m nad rzeką Bug, idealna pod rekreację. Dojazd dr...

  • Działka budowlana, 8a, Pisary, gm. Zabierzów
    Działka budowlana, 8a, Pisary, gm. Zabierzów

    Pisary

    • 340 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 425 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 800 m², o wymiarach około 40 m długości i około 20 m szerokości, położona w malowniczej miejscowości Pisary, w gminie Zabierzów - zal...

  • Działka budowlana Frydrychowice gm. Wieprz
    1 / 2
    Działka budowlana Frydrychowice gm. Wieprz

    Frydrychowice

    • 285 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bajecznie widokowa działka położona we Frydrychowicach. Widok na pasma gór Beskidów. W planie zagopodarowania nieruchomość oznaczona jest symbolem MN - tereny zabudowy mieszkaniowe...

  • Sanok – działka z pozwoleniem i projektem domu | os. Posada
    1 / 12
    Sanok – działka z pozwoleniem i projektem domu | os. Posada

    Sanok

    • 135 000 zł cena
    • 451 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 450,6 m², położona w spokojnej i zielonej części Sanoka – ul. Wilcza, osiedle Posada. Idealna lokalizacja dla osób szukającyc...

  • Działka Zajączków gm. Piekoszów
    1 / 5
    Działka Zajączków gm. Piekoszów

    Zajączków

    • 92 000 zł cena
    • 1 137 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1137 m2 zlokalizowana w miejscowości Zajączków (gm. Piekoszów). Nieruchomość o wymiarach około: 52 m x 12 m x 41 m x 47 m. Dostępne media: woda...

  • Działka rolna Umer gm. Zagnańsk
    1 / 8
    Działka rolna Umer gm. Zagnańsk

    Umer

    • 270 000 zł cena
    • 8 680 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka o powierzchni 8680 m2 zlokalizowana w miejscowości Umer (gmina Zagnańsk). Działka przy ulicy ma szerokość około 18 m, dalej rozszerza się do około 38 m, długość...

  • Działka budowlana Kuby-Młyny gm. Morawica
    1 / 6
    Działka budowlana Kuby-Młyny gm. Morawica

    Kuby-Młyny

    • 169 000 zł cena
    • 860 m2 powierzchnia
    • 197 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Kuby Młyny (gmina Morawica) o powierzchni 860 m2 o wymiarach około 41m x 21m. Działka w drugiej linii zabudowy, dojazd drogą utwardzon...

  • Działka Kielce Nowy Folwark
    Działka Kielce Nowy Folwark

    Kielce

    • 7 000 000 zł cena
    • 8 059 m2 powierzchnia
    • 869 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 8059 m2 zlokalizowana przy ulicy Ciekockiej. Wymiary działki około 21 m x 361 m. Działka nie jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przest...

  • Sprzedam uzbrojoną działkę budowlaną w Stanięcinie
    1 / 5
    Sprzedam uzbrojoną działkę budowlaną w Stanięcinie

    Stanięcino

    • 180 000 zł cena
    • 1 238 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam uzbrojoną działkę budowlaną o powierzchni 1238m2 w Stanięcinie (7 km od Słupska). Dla działki wydano warunki zabudowy i zagospodarowania terenu (dom jednorodzinny z garaże...

  • Działka budowlana Smyków gm. Raków
    1 / 15
    Działka budowlana Smyków gm. Raków

    Smyków

    • 89 900 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane o powierzchni około 600 m2 zlokalizowane na nowo powstałym osiedlu domków jednorodzinnych w miejscowości Smyków (gm. Raków). Działki z możliwością łąc...

  • Działka Chęciny Łukowa
    1 / 6
    Działka Chęciny Łukowa

    Chęciny

    • 110 000 zł cena
    • 8 500 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 8500 m2 zlokalizowana w miejscowości Łukowa (gmina Chęciny). Działka w kształcie prostokąta o wymiarach około 38 m x 221 m. Działka nie jest objęt...

  • Działka rolna Bęczków gm. Górno
    1 / 15
    Działka rolna Bęczków gm. Górno

    Bęczków

    • 670 000 zł cena
    • 12 168 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka o powierzchni 12168 m2 zlokalizowana w miejscowości Bęczków (gm. Górno). Działa o wymiarach około 30 m x 400 m z własnym wjazdem z drogi gminnej o długości oko...

  • Działka budowlana Kielce Dąbrowa
    1 / 5
    Działka budowlana Kielce Dąbrowa

    Kielce

    • 532 800 zł cena
    • 720 m2 powierzchnia
    • 740 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 720 m2 zlokalizowana na osiedlu Dąbrowa w Kielcach. Wymiary działki około 11 m x 8 m x 31 m x 24 m x 33 m. Dojazd do działki planowaną u...

  • Działka rolna Kuby-Młyny gm. Morawica
    1 / 7
    Działka rolna Kuby-Młyny gm. Morawica

    Kuby-Młyny

    • 440 000 zł cena
    • 4 706 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka o powierzchni 4706 m2 zlokalizowana przy ulicy Jabłoniowej w miejscowości Kuby-Młyny (gmina Morawica). Wymiary działki: około 31 m x 150 m. Wjazd na działkę z d...

  • Działka budowlana Ciekoty gm. Masłów
    1 / 7
    Działka budowlana Ciekoty gm. Masłów

    Ciekoty

    • 87 500 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Ciekoty (gmina Masłów) o powierzchni 700 m2 o wymiarach około: 35m x 20m. Działka w drugiej linii zabudowy, dojazd drogą gruntową....

  • Działka usługowa Sobków
    1 / 7
    Działka usługowa Sobków

    Bizoręda

    • 2 510 200 zł cena
    • 25 102 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż działka o powierzchni 29092 m2 zlokalizowana w miejscowości Sobków. Działa o nieregularnych wymiarach około 220x83x227x143x135x178 m (szerokość od ulicy 220 m). Dojazd...

  • Działka Kielce Wietrznia
    1 / 7
    Działka Kielce Wietrznia

    Kielce

    • 1 900 000 zł cena
    • 10 186 m2 powierzchnia
    • 187 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni około 10 186 m2 zlokalizowana przy ul. Daleszyckiej w Kielcach. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach około 26 m x 350 m. Dzi...

  • Działka budowlana Ciekoty gm. Masłów
    1 / 7
    Działka budowlana Ciekoty gm. Masłów

    Ciekoty

    • 175 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Ciekoty (gmina Masłów) o powierzchni 1400 m2 o wymiarach około: 70m x 20m. Działka w drugiej linii zabudowy, dojazd drogą gruntową....

  • Działka budowlana Bilcza gm. Morawica
    1 / 6
    Działka budowlana Bilcza gm. Morawica

    Bilcza

    • 3 632 850 zł cena
    • 8 073 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 8073 m2 zlokalizowana w miejscowości Bilcza (gmina Morawica). Działka o nieregularnym kształcie (szerokość około 45 m). Według Miejscowego Planu Z...