• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 278)
  • Działka - dolnośląskie
    1 / 12
    Działka - dolnośląskie

    Gromadka

    • 499 000 zł cena
    • 32 000 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam pilnie nieruchomość w Gromadce 6 km od zjazdu na A4 powiat Bolesławiec. Powierzchnia działki 3.20 hektara z czego 90 arów to działka budowlana plus zabudowania z 1888 roku...

  • Działka ROD
    1 / 5
    Działka ROD

    Gołdap

    • 6 500 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Posiadam na sprzedaż działkę ROD, na terenie ogródków działkowych 400-lecia Gołdapi, przy ulicy Bagiennej. Działka o powierzchni 200m2, ogrodzona, niezabudowana, do własnej aranżac...

  • Sprzedam działkę budowlaną Warszawa Bemowo Jelonki
    1 / 7
    Sprzedam działkę budowlaną Warszawa Bemowo Jelonki

    Warszawa

    • 1 600 000 zł cena
    • 443 m2 powierzchnia
    • 3 612 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na Warszawskich Jelonkach. Zabudowana domem z lat 30 ubiegłego stulecia do kapitalnego remontu lub rozbiórki. ul. Lustrzana Sprzedaż bezpośrednia

  • Działka budowlana Nowa Huta gm. Puszcza Mariańska
    Działka budowlana Nowa Huta gm. Puszcza Mariańska

    Nowa Huta

    • 165 000 zł cena
    • 1 550 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    tel. [tel]; [tel]. www.mojdom-zyrardow.pl Szukasz ładnej działki z dala od miejskiego zgiełku, chciałbyś mieć ciszę, spokój oraz możliwość codziennego kontaktu z naturą? Jeśli t...

  • Działka Daleszyce Komórki
    Działka Daleszyce Komórki

    Daleszyce

    • 145 000 zł cena
    • 1 197 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 1197 m2 , zlokalizowana w miejscowości Komórki, gm. Daleszyce. Działka płaska, w kształcie prostokąta . Dojazd do działki drogą asfaltową + drogą...

  • Widokowe działki budowlane w Kamienicy
    1 / 4
    Widokowe działki budowlane w Kamienicy

    Kamienica

    • 89 760 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Miejsce, gdzie góry spotykają się z ciszą, a widoki zapierają dech każdego dnia, w malowniczej Kamienicy (powiat limanowski), czeka wyjątkowa przestrzeń — kompleks 14 widokowych dz...

  • Działka Dębe wielkie
    1 / 2
    Działka Dębe wielkie

    Dębe Wielkie

    • 493 850 zł cena
    • 1 411 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1411 m², o wymiarach ok. 75,5 m x 17,5 m, położona w miejscowości Dębe Wielkie. Przeznaczenie: Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania...

  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Wydmusy

    • 317 163 zł cena
    • 9 611 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę Rekreacyjną leśno rolną O powierzchni 0.9611 ha. Nr. Działki 1546/4 Działka znajduje się miejscowości Wydmusy w woj. Mazowieckim powiat Ostrołęcki Gmina Myszyn...

  • Działka z warunkami zabudowy Głuch
    1 / 5
    Działka z warunkami zabudowy Głuch

    Głuch

    • 159 000 zł cena
    • 2 136 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam dużą i atrakcyjną działkę ze ścianą lasu – Głuch, gmina Jedwabno Wyjątkowa działka dla osób, które szukają ciszy, natury i pełnej prywatności. Położona w miejscowości Głuc...

  • Działka Całowanie
    1 / 2
    Działka Całowanie

    Całowanie

    • 590 000 zł cena
    • 5 900 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o powierzchni 5900 m² położona przy Trasie 50. Nieruchomość znajduje się w dobrze skomunikowanej lokalizacji, co czyni ją atrakcyjną propozycją pod inwestycję l...

  • Działka budowlana Kłecko,
    Działka budowlana Kłecko,

    Kłecko

    • 243 000 zł cena
    • 1 348 m2 powierzchnia
    • 181 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok. 1348 m², położona w Kłecko przy ul. Cisowej, w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Kłeckiego. Działka o bardzo korzystnych proporcjach...

  • Przestronna działka 4000 m² - Rządza
    Przestronna działka 4000 m² - Rządza

    Rządza

    • 435 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka na sprzedaż – Rządza, gmina Stanisławów – 4000 m² Na sprzedaż działka o powierzchni 4000 m² położona w miejscowości Rządza, gmina Stanisławów (woj. mazowieckie). Parametr...

  • Działka budowlana Kłecko,
    Działka budowlana Kłecko,

    Kłecko

    • 244 000 zł cena
    • 1 349 m2 powierzchnia
    • 181 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok. 1349 m², położona w Kłecko przy ul. Cisowej, w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Kłeckiego. Działka o bardzo korzystnych proporcjach...

  • Działka budowlana Warszawa Białołęka
    Działka budowlana Warszawa Białołęka

    Warszawa

    • 1 220 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 610 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow ok 2000m (ok 59x34m) objęta MPZP gminy Białołęka. Przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Prąd, gaz, woda oraz kanalizacja znajdują się w drodze. Dojazd drogą asfalt...

  • Działka budowlana Kąty Węgierskie gm. Nieporęt Kąty Węgierskie
    Działka budowlana Kąty Węgierskie gm. Nieporęt Kąty Węgierskie

    Kąty Węgierskie

    • 430 000 zł cena
    • 2 150 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow niemal 2150m, w kształcie foremnego prostokąta o wymiarach ok 16x132m. Przeznaczona w MPZP pod zabudowę jednorodzinną. Krótszym bokiem przylega do drogi gminnej (jesz...

  • Działka budowlana Wierzbica gm. Serock
    Działka budowlana Wierzbica gm. Serock

    Wierzbica

    • 2 200 000 zł cena
    • 22 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka pod działalność gospodarczą nieuciązliwą, ewentualnie pod zabudowę jednorodzinną, o pow. 22000m (nieregularny trapez o najdłuższych bokach 135 i 140m). W sąsiedztwie znajdu...

  • Działka budowlana Kępa Skórecka gm. Magnuszew
    1 / 6
    Działka budowlana Kępa Skórecka gm. Magnuszew

    Kępa Skórecka

    • 326 400 zł cena
    • 5 440 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z warunkami zabudowy na dom jednorodzinny zlokalizowana w miejscowości Kępa Skórecka, w odległości 25 km od Góry Kalwarii i 17 km od Warki. Kształtna, trapez z jednym bokie...

  • Działka inwestycyjna Warszawa Białołęka
    Działka inwestycyjna Warszawa Białołęka

    Warszawa

    • 840 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka o pow ok 2400m, w kształcie trapezu o długości 128m i szerokości od frontu 22m i z tyłu działki 15m. Dojazd drogą asfaltową, w której znajduje się prąd i woda (planowany ga...

Kąty Węgierskie

    • 620 000 zł cena
    • 2 482 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. niemal 2500m i wymiarach 26m od frontu i 114m wzdłuż. Działka ma kształt prostokąta zwężającego się wgłąb posesji do 18m. Ujęta w MPZP pod zabudowę jednoro...

  • Działka inwestycyjna Giętkie gm. Biała Piska
    1 / 4
    Działka inwestycyjna Giętkie gm. Biała Piska

    Giętkie

    • 1 680 000 zł cena
    • 14 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna  o powierzchni ok. 1,4H zlokalizowana w miejscowości Giętkie u ujścia rzeki Święcek do jeziora Roś. . W MPZP przeznaczona pod obiekty i usługi turystyki - hote...