• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 278)
  • Działka rolna Warszawa Białołęka
    Działka rolna Warszawa Białołęka

    Warszawa

    • 2 849 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 770 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka o pow. 3700m (ok. 40x96) przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne. Zlokalizowana jest w sąsiedztwie spokojnych osiedli, w dobrze skomunikowanej okolicy. Przylega do niej...

  • Działka budowlana Dzierżenin gm. Pokrzywnica
    Działka budowlana Dzierżenin gm. Pokrzywnica

    Dzierżenin

    • 100 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane w zielonej okolicy Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Dzierżenin, gmina Pułtusk o powierzchni od 1000 m2 do 1300 m2. W ofercie łącznie siedem działek p...

  • Działka inwestycyjna Legionowo
    Działka inwestycyjna Legionowo

    Legionowo

    • 2 500 000 zł cena
    • 8 400 m2 powierzchnia
    • 298 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka o pow niemal 8400m, w kształcie prostokąta o wymiarach ok 48x175m znajduje się tuż przy granicy Legionowa. Na działce stoi duży dom z lat "70, podłączony do sieci energetyc...

  • Działka inwestycyjna Jabłonna gm. Wyśmierzyce Jabłonka
    Działka inwestycyjna Jabłonna gm. Wyśmierzyce Jabłonka

    Jabłonna

    • 1 050 000 zł cena
    • 3 450 m2 powierzchnia
    • 305 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka o powierzchni 3450m2, o szerokości 36m w kształcie prostokąta z lekko ściętym jednym rogiem. Składa się z dwóch sąsiadujących ze sobą działek 1500m2 i 1950m2 W MPZP gminy J...

  • Działka usługowa Legionowo
    Działka usługowa Legionowo

    Legionowo

    • 730 000 zł cena
    • 1 728 m2 powierzchnia
    • 423 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka mieszkaniowo usługowa o pow. 1728m (30x58m), położona w dogodnej lokalizacji przy jednej z głównych ulic w Michałowie Reginowie. Teren w kształcie foremnego prostokąta, kró...

  • działka wola wadowska 0,32h w powiecie mieleckim
    działka wola wadowska 0,32h w powiecie mieleckim

    Wola Wadowska

    • 25 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    witam mam do zaoferowańia drziałke połozono w miejscowości wola wadowska gmina wadowice górne powiat mielec woj podkarpackie o powierzchńi 0,32h nr drziałki 1671/2

  • Działka budowlana Warszawa Białołęka
    Działka budowlana Warszawa Białołęka

    Warszawa

    • 1 134 600 zł cena
    • 1 830 m2 powierzchnia
    • 620 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow. 1830m (ok. 40x46) przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne. Zlokalizowana jest w sąsiedztwie spokojnych osiedli, w dobrze skomunikowanej okolicy. Przylega do niej...

  • Działka budowlana Warszawa Białołęka
    Działka budowlana Warszawa Białołęka

    Warszawa

    • 945 500 zł cena
    • 1 550 m2 powierzchnia
    • 610 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow ok 1550m (ok 44x35m) objęta MPZP gminy Białołęka. Przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Prąd, gaz, woda oraz kanalizacja znajdują się w drodze asfaltowej. Dojazd d...

  • Działka budowlana Dzierżenin gm. Pokrzywnica
    Działka budowlana Dzierżenin gm. Pokrzywnica

    Dzierżenin

    • 1 820 000 zł cena
    • 18 178 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane i duży teren inwestycyjny - idealne dla dewelopera Na sprzedaż duży teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 18178 m2 , położony w miejscowości Dzierżenin, gmin...

  • Działka budowlana Serock
    Działka budowlana Serock

    Serock

    • 133 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 950m, wymiary 30x32m, przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, zlokalizowana w kompleksie działek o podobnej wielkości. Niektóre działki zostały zabudowane...

  • Działka budowlana Dzierżenin gm. Pokrzywnica
    Działka budowlana Dzierżenin gm. Pokrzywnica

    Dzierżenin

    • 1 089 660 zł cena
    • 18 161 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 18000 podzielona na 8 mniejszych działek o pow. ok 1000m przeznaczonych pod zabudowę jednorodzinną, o wymiarach ok. 42x25m. i jedną większą ze stawem o pow...

  • Działka budowlana Aleksandrów gm. Nieporęt
    Działka budowlana Aleksandrów gm. Nieporęt

    Aleksandrów

    • 840 000 zł cena
    • 2 250 m2 powierzchnia
    • 374 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 2250m,w kształcie trapezu dłuższym bokiem długości 92m przylegająca do drogi. Krótsze boki mają 30m, i 20m. Działka przeznaczona w MPZP gminy Nieporęt pod dzi...

  • działka wadowice dolne o powierzchni 0,25h powiat mielec
    działka wadowice dolne o powierzchni 0,25h powiat mielec

    Wadowice Dolne

    • 60 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    witam mam panstwu do zaoferowania drziałke budowlano o powierzchni 0.25h połozono w miejscowości wadowice dolne gmina wadowice górne powiat mielec wojewudztwo podkarpackie nr drzi...

  • działka glińik górny o powierzchni 0,15h powiat strzyzów
    1 / 2
    działka glińik górny o powierzchni 0,15h powiat strzyzów

    Glinik Górny

    • 10 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    witam mam do zaoferowania działkę rekreacyjną o powierzchni 0,15h w miejscowości glinik górny gmina Frysztak powiat Strzyżów woj podkarpackie nr działki 642

  • Działka budowlana Kałuszyn gm. Wieliszew
    Działka budowlana Kałuszyn gm. Wieliszew

    Kałuszyn

    • 305 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 305 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana zlokalizowana na skraju Kałuszyna, przy lesie a zarazem blisko nowo powstałego centrum handlowego w Olszewnicy Starej. Teren objęty MPZP z przeznaczeniem pod zabu...

  • Działka budowlana Warszawa Białołęka
    Działka budowlana Warszawa Białołęka

    Warszawa

    • 655 500 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 570 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow ok 1150m przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną (MPZP w 2021r) w otoczeniu domów jednorodzinnych. Prąd, woda i gaz znajdują się wzdłuż drogi. Działka w kształcie pro...

  • 1 / 2
    Nieruchomość - Osowiec

    Osowiec

    • 22 330 zł cena
    • 456 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu ofert prawa własności nieruchomości, składającej...

  • Działka przy drodze gminnej z MPZP

    Nowe Budy

    • 188 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka budowlana usytuowana w miejscowości Nowe Budy .Wymiary działki 46 x 26 - WJAZD OD STRONY PÓŁNOCNEJDziałka zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania ter...

  • Działka z WZ 4 domy blisko Narwi 35km od Warszawy

    Gzowo

    • 570 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferta biura nieruchomości. Pobieramy prowizję od strony kupującej za doprowadzenie do transakcji. Na sprzedaż oferujemy ustawną działkę rolną o powierzchni 6000 m2 położoną w mi...

  • Ziemia rolna 2,71 ha koło Radzymina

    Nowe Załubice

    • 800 000 zł cena
    • 27 100 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko u nas. Pobieramy prowizję od kupującego za doprowadzenie do transakcji. Na sprzedaż oferujemy ziemię rolną o powierzchni 2,71 ha, położ...