• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 278)
  • Działka ROD
    Działka ROD

    Lublin

    • 8 500 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Dzialka o pow. ok. 400 m2 położona na terenie ROD przy ul Mickiewicza/Nadrzeczna w Lublinie. Doprowadzona woda. Istnieje mozliwosc zabudowy dzialki w postaci domku zgodnie z regu...

  • Nieruchomość - Brzozowiec

    Brzozowiec

    • 950 000 zł cena
    • 24 119 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości - osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej – Doroty Krajewskiej zamieszkałej w Brzozowcu przy ul. Gajowej 1, w sprawie o sygn. akt V GUp 134...

  • 1 / 3
    Nieruchomość - Długie

    Długie

    • 27 000 zł cena
    • 3 821 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    TYTUŁ: Sprzedaż działki rolnej nr 687 w miejscowości Długie — konkurs ofert, syndyk masy upadłości SYNDYK MASY UPADŁOŚCI w postępowaniu upadłościowym J.K. – osoby fizycznej niepro...

  • Działka komercyjna przemysł/usługa Lubartów S19

    Skrobów

    • 190 000 zł cena
    • 4 010 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka Inwestycyjna około 40 ary na obrzeżach miasta powiatowego LubartówW przyszłości bezpośredni dostęp do drogi serwisowej Via CarpatiaMedia w pobliżu PRĄD I GAZPrzeznacze...

  • Sprzedam działki rolno-budowlane 3252 m² – Restarzew Środkow
    1 / 2
    Sprzedam działki rolno-budowlane 3252 m² – Restarzew Środkow

    Restarzew Środkowy

    • 135 000 zł cena
    • 3 252 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana + ogród 3252 m² – asfalt, media – Restarzew / Widawa Na sprzedaż dwie sąsiadujące działki nr 368 i 170 o łącznej powierzchni 3252 m², położone w miejscowości Rest...

  • Sprzedam działkę ROD na Mokotowie przy ul. Nadrzecznej 6a
    1 / 10
    Sprzedam działkę ROD na Mokotowie przy ul. Nadrzecznej 6a

    Warszawa

    • 39 700 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam prawo do użytkowania działki ROD na Mokotowie przy ul. Nadrzecznej 6a w bardzo bliskiej lokalizacji przystanku autobusowego ( około 100 - 150 m ) . Działka o powierzchn...

  • Sprzedam działkę inwestycyjną
    1 / 4
    Sprzedam działkę inwestycyjną

    Biała Podlaska

    • 1 300 000 zł cena
    • 3 430 m2 powierzchnia
    • 380 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę inwestycyjną (usługowa) przy Aleksandra Wereszki. Działka o powierzchni 3430m2 Działka usytuowana przy głównej drodze Warszawa- Terespol W pobliżu duże osiedle mie...

  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Bieganów

    • 250 zł cena
    • 4 403 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną Bieganów działka 4400 M2. Dojazd: droga gminna asfaltowa. Media: woda, prąd. W pobliżu szkoła, przedszkole, kościół, sklepy, przystanek autobusowy, PK...

  • Działka pod lasem
    Działka pod lasem

    Cybulice

    • 175 zł cena
    • 1 116 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Proponuję państwu zakup pięknej działki blisko lasu. Działka położona przy drodze asfaltowej. Według Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego jest działką budowlaną oznac...

  • Kształtna działka budowlana - Zabierzów Bocheński
    1 / 13
    Kształtna działka budowlana - Zabierzów Bocheński

    Zabierzów Bocheński

    • 220 000 zł cena
    • 813 m2 powierzchnia
    • 271 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam Państwa do zakupu kształtnej, płaskiej, działki budowlanej (zabudowa jednorodzinna i bliźniacza) w pięknej i spokojnej okolicy w pobliżu Puszczy Niepołomickiej i Wiślanej...

  • Działka budowlana Wiśnicz Mały gm. Nowy Wiśnicz
    Działka budowlana Wiśnicz Mały gm. Nowy Wiśnicz

    Wiśnicz Mały

    • 120 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DO WYBORU 3 DZIAŁKI WIŚNICZ MAŁY 10 000 zł /AR Oferuję na sprzedaż działki położone w miejscowości Wiśnicz Mały, zaledwie 7 km od Bochni. Nieruchomości znajdują się w cichej i spok...

  • Działka widokowa - z widokiem na Śnieżnik

    Długopole Górne

    • 45 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę położoną w malowniczym rejonie górskim, u podnóża Masywu Śnieżnika, w województwie dolnośląskim (powiat kłodzki, gmina Międzylesie, Długopole Górne). Powierzchn...

  • Działka budowlana 20 minut od Sky Bridge 721 - bez pośredników

    Smreczyna

    • 62 000 zł cena
    • 1 015 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w gminie Międzylesie - miejscowość Smreczyna gm.Międzylesie o powierzchni 1015 m² . Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzenn...

  • Działka Kożuszki-Parcel ul.

    Kożuszki-Parcel

    • 1 400 000 zł cena
    • 35 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o pow. 3,5 ha w Kożuszkach-Parcel w pobliżu drogi krajowej nr 92.Działka jest w kształcie prostokąta o wymiarach około 90 m x 391 m. Klasa ziemi IIIa.Ukształ...

  • Działka Zgorzała ul. Postępu

    Zgorzała » ul. Postępu

    • 2 470 000 zł cena
    • 4 850 m2 powierzchnia
    • 510 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Adres: Zgorzała, ul. PostępuPowierzchnia: 4850 mkwPołożenie: prostokątnaRodzaj: budowlana z MPZPCena: 2.470.000 złOferujemy na sprzedaż działkę w miejscowości Zgorzała. Działka pro...

  • Działka Michałkowa

    Michałkowa

    • 511 250 zł cena
    • 4 090 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka Michałkowa (Boreczna) Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 4090 m z wydanymi warunkami zabudowy, położona w malowniczej miejscowości Michałkowa B...

  • Działka Cieszyn

    Cieszyn

    • 660 000 zł cena
    • 2 623 m2 powierzchnia
    • 252 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nie szukaj dalej ta oferta dostępna jest wyłącznie u nas. Dla działki zostały wydane warunki Zabudowy na jednorodzinny dom piętrowy. Na sprzedaż przestronna działka budowlana o...

  • Strzeniówka 2000 m2

    Strzeniówka » ul. Komorowska

    • 600 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 2000 m2, zlokalizowana w drugiej linii zabudowy. To niezwykłe miejsce o unikalnym klimacie w otoczeniu przyrody.Teren w trakcie...

  • Strzeniówka 2000 m2

    Strzeniówka » ul. Komorowska

    • 799 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 2000 m2, zlokalizowana w pierwszej linii zabudowy.To niezwykłe miejsce o unikalnym klimacie w otoczeniu przyrody.Istnieje możliw...

  • Działka rekreacyjna Borek Mały gm. Ostrów
    1 / 2
    Działka rekreacyjna Borek Mały gm. Ostrów

    Borek Mały

    • 83 000 zł cena
    • 7 644 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka inwestycyjna z MPZP pod zabudowę jednorodzinną i rekreacyjną - Borek Mały Idealna propozycja dla inwestora szukającego gruntu z potencjałem rozwojowym. Lokalizacja: Borek M...