• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 278)
  • 1 / 4
    Działka 938 m² w Radzyminie, MPZP, media

    Radzymin

    • 394 000 zł cena
    • 938 m2 powierzchnia
    • 421 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 938 m², położoną w Radzyminie, około 2 km od centrum. Działka ma kształt prostokąta o szerokości 27,5 m i znajduje się przy...

  • Działka budowlana 940 m² blisko lasu.

    Łąki

    • 399 000 zł cena
    • 940 m2 powierzchnia
    • 425 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 940 m², położoną w spokojnej, zielonej okolicy, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i w pobliżu lasu. Teren jest równy i suc...

  • Działka przy DK 61 blisko Narwi 35 km od Warszawy

    Gzowo

    • 475 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferta biura nieruchomości. Pobieramy prowizję od strony kupującej za doprowadzenie do transakcji. Na sprzedaż oferujemy ustawną działkę rolną o powierzchni 5000 m2 położoną w mi...

  • Działka z domkiem przy Bugu na końcu świata

    Nowe Załubice

    • 349 000 zł cena
    • 1 368 m2 powierzchnia
    • 256 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko w naszym biurze. Pobieramy prowizję od Kupującego za doprowadzenie do transakcji, gwarantujemy pełne bezpieczeństwo transakcji. Na sprz...

  • 1 / 2
    Twój dom w pobliżu rzeki i Jeziora Zegrzyńskiego.

    Ruda

    • 330 000 zł cena
    • 1 567 m2 powierzchnia
    • 211 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 1567 m² położoną w spokojnej okolicy Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu, idealną pod zabudowę jednorodzinną lub usługową. Dzi...

  • Atrakcyjna działka usługowa niedaleko centrum

    Radzymin

    • 717 000 zł cena
    • 2 757 m2 powierzchnia
    • 261 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży działkę usługową położoną niedaleko centrum Radzymina, z dogodnym dojazdem do trasy S8. Nieruchomość ma kształt prostokąta o wymiarach około 28 m na 102 m, a...

  • 1 / 3
    Działka dla miłośników natury i spokoju, Radzymin

    Radzymin

    • 620 000 zł cena
    • 1 999 m2 powierzchnia
    • 311 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni ok. 1999 m², położoną w zielonej i spokojnej okolicy. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrze...

  • 1 / 3
    Działka dla miłośników natury i spokoju, Radzymin

    Radzymin

    • 689 000 zł cena
    • 2 663 m2 powierzchnia
    • 259 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę położoną w atrakcyjnej części Radzymina. Nieruchomość porośnięta jest starodrzewem, głównie sosnami, a teren jest zróżnicowany i pagórkowaty. Do dzia...

  • 1 / 3
    Działka pod dom jednorodzinny 1222 m²

    Słupno

    • 569 000 zł cena
    • 1 222 m2 powierzchnia
    • 466 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1 222 m² w kształcie prostokąta, z dobrym dojazdem do centrum Warszawy. Działka posiada dostęp do mediów w drodze: prądu, wo...

  • 1 / 3
    Działka budowlana blisko Jeziora Zegrzyńskiego

    Arciechów

    • 360 000 zł cena
    • 1 128 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1128 m², położoną w miejscowości Arciechów, gmina Radzymin, powiat wołomiński, w pobliżu Jeziora Zegrzyńskiego. Szczegóły o...

  • Działka przemysłowa 2270 m² z dojazdem asfaltowym

    Słupno

    • 1 230 000 zł cena
    • 2 270 m2 powierzchnia
    • 542 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę o pow. 2270 m² (35 × 67 m) z dojazdem asfaltowym i mediami w drodze (prąd, woda, gaz). Nieruchomość przeznaczona pod produkcję materiałów budowlanyc...

  • Działka 1000 m² pod zabudowę letniskową.

    Józefów

    • 110 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1000 m². W okolicy znajduje się nowa zabudowa całoroczna i letniskowa. Dojazd do działki odbywa się szeroką, utwardzoną drogą gminną. Me...

  • Działka budowlana 930 m² - blisko Warszawy.

    Słupno

    • 520 000 zł cena
    • 930 m2 powierzchnia
    • 560 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 930 m², położoną w spokojnej i dobrze skomunikowanej lokalizacji. Nieruchomość znajduje się na terenie objętym miejscowym pl...

  • Działka budowlana 807 m², Słupno k. Radzymina

    Słupno

    • 490 000 zł cena
    • 807 m2 powierzchnia
    • 608 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży niezabudowaną działkę budowlaną o powierzchni 807 m², zlokalizowaną w miejscowości Słupno, w gminie Radzymin. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej...

  • 1149 m² działki budowlanej przy prywatnej drodze

    Słupno

    • 414 000 zł cena
    • 1 149 m2 powierzchnia
    • 361 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 1149 m² pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą, z możliwością prowadzenia usług uzupełniających, takich jak biura, adm...

  • 1 / 4
    Działka z MPZP, budowlana i tereny rolne.

    Mokre

    • 350 000 zł cena
    • 4 400 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 4400 m², położoną w spokojnej okolicy, zaledwie 2 km od Radzymina. Wszystkie media: prąd, gaz, woda i telefon znajdują się...

  • 1 / 4
    Atrakcyjna działka 2190 m², las i rzeka.

    Łosie

    • 465 000 zł cena
    • 2 190 m2 powierzchnia
    • 213 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2190 m², położoną w spokojnej i zielonej okolicy, w otoczeniu lasu i blisko rzeki. To doskonałe miejsce dla osób...

  • 1 / 3
    Działka pod dom jednorodzinny 1214 m²

    Słupno

    • 565 000 zł cena
    • 1 214 m2 powierzchnia
    • 466 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1 214 m² w kształcie prostokąta, z dobrym dojazdem do centrum Warszawy. Działka posiada dostęp do mediów w drodze: prądu, wo...

  • 1 / 3
    Działka pod dom jednorodzinny 2447 m²

    Słupno

    • 1 140 000 zł cena
    • 2 447 m2 powierzchnia
    • 466 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2447 m² w kształcie prostokąta, z dobrym dojazdem do centrum Warszawy. Działka posiada dostęp do mediów w drodze: prądu, wod...

  • 1 / 2
    Duża działka budowlana 6812 m² w Słupnie, MPZP.

    Słupno

    • 3 100 000 zł cena
    • 6 812 m2 powierzchnia
    • 456 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 6812 m², położoną w spokojnej i cichej okolicy. Teren objęty jest MPZP, który przewiduje zabudowę jednorodzinną wolnostojącą...