• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 272)
  • 1 / 3
    Na sprzedaż działka budowlana – 2261 m², Radzymin.

    Radzymin

    • 590 000 zł cena
    • 2 261 m2 powierzchnia
    • 261 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2261 m², położoną w Radzyminie. Wszystkie media miejskie w drodze: w tym prąd, gaz, woda oraz kanalizacja. Do dzia...

  • Działka o pow. 25 000 m² pod zabudowę i rekreację.

    Kuligów

    • 1 050 000 zł cena
    • 25 000 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Oferujemy do sprzedaży działkę położoną na pograniczu Popielarzy i Kuligowa o łącznej powierzchni około 25 000 m², z możliwością podziału i zabudowy na podstawie miejscowego planu...

  • Działka budowlana 800 m² z dojazdem z dwóch stron

    Radzymin

    • 300 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 375 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 800 m², położona w pierwszej linii zabudowy, narożną, z dojazdem z dwóch stron. Media: prąd w drodze przy działce. Pozostał...

  • Działka 6443 m² z mediami przy asfaltowej drodze.

    Pasek

    • 1 550 000 zł cena
    • 6 443 m2 powierzchnia
    • 241 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 6 443 m², położoną w spokojnym i atrakcyjnym miejscu. Teren ma regularny, prostokątny kształt, dzięki czemu świetnie sprawdzi się pod budo...

  • 1 / 2
    Idealne miejsce na dom,6241 m² blisko lasu i rzeki

    Ruda

    • 465 000 zł cena
    • 6 241 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży działkę rolno-budowlaną o powierzchni 6241 m² w malowniczej miejscowości Ruda, w otoczeniu lasu, w pobliżu rzeki Rządzy. Dojazd drogą utwardzoną, prąd w odle...

  • Działka bud. 4113 m² w Sierakowie koło Radzymina.

    Sieraków

    • 660 000 zł cena
    • 4 113 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 4113 m², położoną w spokojnej i zielonej okolicy. Prąd znajduje się przy działce, pozostałe media – woda, gaz i kanalizacja...

  • Działka bud. 716 m² w Radzyminie, spokojna okolica

    Radzymin

    • 268 500 zł cena
    • 716 m2 powierzchnia
    • 375 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 716 m², położoną w czwartej linii zabudowy, z dojazdem drogą utwardzoną. Media: prąd znajduje się w drodze przy działce, natom...

  • Działka bud. 1013m² w Radzyminie, spokojna okolica

    Radzymin

    • 380 000 zł cena
    • 1 013 m2 powierzchnia
    • 376 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1013 m², położoną w trzeciej linii zabudowy, z dojazdem drogą utwardzoną. Media: prąd znajduje się w drodze przy działce, nato...

  • Cicha ustawna działka przy lesie 20min od W-wy

    Chajęty

    • 300 000 zł cena
    • 855 m2 powierzchnia
    • 351 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta biura nieruchomości - dostępna tylko w naszym biurze. Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni ok. 855 m2 położoną na skraju ponad 30 - hektarowego kompleksu l...

  • 1 / 2
    Działka o pow.6883 m² w zielonej okolicy.

    Ruda

    • 1 100 000 zł cena
    • 6 883 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 6883 m², przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub rekreacyjną, położoną w granicach Warszawskiego Obszaru Chronionego K...

  • Działka bud. 716 m² w Radzyminie, spokojna okolica

    Radzymin

    • 268 500 zł cena
    • 716 m2 powierzchnia
    • 375 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 3
    9900 m² – usługi, przemysł, zabudowa mieszkaniowa.

    Marki

    • 10 400 000 zł cena
    • 9 900 m2 powierzchnia
    • 1 051 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 9900 m², położoną w dogodnej lokalizacji – w pobliżu centrum handlowego M1 oraz trasy Toruńskiej. Działka prz...

  • 1 / 3
    Działka bud. 8080 m² w Sierakowie k. Radzymina

    Sieraków

    • 2 235 740 zł cena
    • 8 599 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną położoną przy drodze asfaltowej, w spokojnej i zielonej okolicy, w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych i lasu. Media dost...

  • Działka 2,5 ha Dąbrówka, blisko S8, media, MPZP

    Dąbrówka

    • 1 250 000 zł cena
    • 25 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy do sprzedaży działkę rolną o powierzchni 2,5 ha, położoną w miejscowości Dąbrówka, zaledwie 30 km od granic Warszawy, w pobliżu trasy ekspresowej S8 Warszawa–Białystok. D...

  • Działka budowlana Marki blisko lasu, bez prowizji!

    Marki

    • 935 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 850 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta biura nieruchomości - NIE POBIERAMY PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO! Na sprzedaż proponujemy działkę budowlano - usługową w Markach w rejonie ul. Legionowej o powierzchni 1099 m2. D...

  • 1 ha ziemi rolnej w powiecie węgrowskim

    Mrozowa Wola

    • 157 440 zł cena
    • 10 496 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko u nas: Do sprzedania ziemia rolna V klasy o powierzchni 1,046 ha w Mrozowej Woli, gm. Stoczek, powiat węgrowski. Cena do negocjacji....

  • Działka 985 m² w kształcie kwadratu, Słupno, media

    Słupno

    • 620 000 zł cena
    • 985 m2 powierzchnia
    • 630 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 985 m², w kształcie kwadratu o wymiarach 31 m x 31 m, położoną w Słupnie przy oświetlonej drodze gminnej. Nieruchomość znajdu...

  • Zielona działka, idealna pod Twój wymarzony dom.

    Słupno

    • 330 000 zł cena
    • 936 m2 powierzchnia
    • 353 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1000 m², położoną w spokojnej, zielonej okolicy, zaledwie 1,5 km od trasy S8. W pobliżu działki znajduje się przyłącze prądu,...

  • 1 / 3
    Działka Reda Ciechocino ul.

    Reda

    • 460 000 zł cena
    • 354 m2 powierzchnia
    • 1 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Reda CiechocinoNa sprzedaż atrakcyjna niezabudowana działka budowlana o powierzchni 354 m².Kształt prostokąta o wymiarach 12 m x 29 m.Od 2007 roku nieruchomość objęta jest miejscow...

  • Działka rolna- Łapsze Wyżne- Nowy Targ- Podhale

    Łapsze Wyżne

    • 49 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w malowniczej miejscowości Łapsze Wyżne na Podhalu – w miejscu, gdzie natura spotyka się ze spokojem i przestrzenią. Okolica słynie z rozleg...