• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 274)
  • Oferta na pensjonat dla koni…
    1 / 9
    Oferta na pensjonat dla koni…

    Arciechów

    • 1 150 000 zł cena
    • 23 150 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Nieruchomość składa się z trzech działek : 4150 m2 –( na tej działce można wybudować pensjonat) + 7200 m2 + 11800m2. Oferta jest również skierowana dla miłośników koni 2,3 h nigdy...

  • 1 / 4
    Działka budowlana w Lubochni, gm. Gniezno – komfortowa lokalizacj...

    Lubochnia

    • 189 000 zł cena
    • 1 743 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1743 m² w Lubochni. Działka znajduje się przy nowej drodze asfaltowej z bezpośrednim zjazdem. Jej wymiary pozwalają na realizacj...

  • 1 / 3
    Działka idealna na rekreacje 2361m2 [Łosie gm.Radzymin]

    Łosie

    • 110 000 zł cena
    • 2 361 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Oferta bezpośrednia :) Sprzedam działkę w miejscowości Łosie gmina Radzymin [05-250] jedyne 40min drogi od centrum Warszawy. Działka znajduje się w środku lasu brak bezpośredni...

  • Sprzedam

    Troszyn

    • 165 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane powierzchnia zabudowy 20% działki wysokości zabudowy mieszkaniowej 9m.Działki objęte MPZP.Uzbrojenie wodociąg,prąd,światłowód,szambo do czasu wybudowania...

  • Działka budowlana w Zdorach, jezioro Śniardwy

    Zdory

    • 154 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ? NA SPRZEDAŻ – DZIAŁKA BUDOWLANA W ZDORACH (GMINA PISZ) ?CENA 154 000 ZŁ SZLAK WIELKICH JEZIOR MAZURSKICH ? Lokalizacja: Zdory, gmina Pisz ? Nr działki: 85/6 ? Parametry dz...

  • Działka Duchnów

    Duchnów

    • 280 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam Państwa do zielonej części Duchnowa. To właśnie tu mamy na sprzedaż piękną działką ze starymi drzewami i lasami wokoło. Działka ma już wyrobione warunki zabudowy na dom j...

  • 1 / 3
    Kuklówka 3200m2 budowlana

    Kuklówka Radziejowicka

    • 365 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 3200m2 zlokalizowana w Kuklówce ZarzecznejKształt zbliżony litery L , wjazd o szer ok 23m potem główna część działki wymiary 43,6 x 48,6położona pr...

  • Idealna pod inwestycję 10 km A2-S8 Super!

    Płochocin

    • 1 600 000 zł cena
    • 10 488 m2 powierzchnia
    • 153 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę 10484 m2 w Płochocinie Gmina Ożarów Mazowiecki- bezpośrednio przy głównej drodze, 10 km od zjazdu na trasę A2 - S8. Bardzo dobre miejsce pod inwestycje. Media w dr...

  • 1 / 4
    Działka Chmielnik Chmielnik

    Chmielnik

    • 160 000 zł cena
    • 1 104 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa działka w spokojnej, zielonej okolicy - idealne miejsce na Twój wymarzony dom Jeśli szukasz przestrzeni, która łączy ciszę, naturę i wygodny dostęp...

  • 1 / 2
    Siestrzeń działka 1500m2

    Siestrzeń

    • 660 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 440 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1.500m2 zlokalizowana w miejscowości Siestrzeń gmina Żabia Wola. Położona w otulinie lasu, kształt prostokąta o wymiarach 34 x 44,12 .Media - prąd, woda w dro...

  • Pozwolenie budowe3-domów-Wandalin Łódzki-Wscho-2555m2+2489m2
    1 / 10
    Pozwolenie budowe3-domów-Wandalin Łódzki-Wscho-2555m2+2489m2

    Wandalin

    • 685 000 zł cena
    • 5 040 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO BEZ PROWIZJI --------POZWOLENIE NA BUDOWE 3- DOMÓW -2 DOMY POW 70 m2 - oraz Dom o pow 80.2 pow mieszkalnej + garaż w bryle o pow 25 m2 .POZWOLENIE NA BUDOWĘ ...ZŁĄC...

  • Działka budowlana, Kawala (k. Parznic)
    1 / 13
    Działka budowlana, Kawala (k. Parznic)

    Kowala-Stępocina

    • 600 000 zł cena
    • 3 483 m2 powierzchnia
    • 173 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadam do sprzedania działkę o powierzchni 3482 m2 w miejscowości KOWALA STĘPOCINA ul. Marii Walewskiej, przy drodze łączącej Kowale z Różkami. Działka położona w pierwszej linii...

  • Działka budowlana
    1 / 2
    Działka budowlana

    Jachranka

    • 450 000 zł cena
    • 2 310 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Jachranka mieszcząca sie między ulicą Zegrzyńską a Dosińską na przeciwko Hotelu Warszawianka

  • Działka budowlana
    1 / 7
    Działka budowlana

    Zieleniewo

    • 675 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych o pow. 1500 m2 z możliwością powiększenia do 4500m2. Wszystkie media { prąd, woda, kanaliza, gaz, świat...

  • Działka Stanisławów Duży, gm. Kamionka
    1 / 3
    Działka Stanisławów Duży, gm. Kamionka

    Stanisławów Duży

    • 89 000 zł cena
    • 14 900 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Okazja! Obniżka ceny! Na sprzedaż działka o powierzchni 14900 m2 położona w miejscowości Stanisławów Duży, gm. Kamionka. Według MPZP oznaczona jest częściowo symbolem MR - tereny...

  • PISKÓRKA _ urokliwa działka w otoczeniu natury
    1 / 16
    PISKÓRKA _ urokliwa działka w otoczeniu natury

    Piskórka

    • 495 000 zł cena
    • 14 500 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Atrakcyjna i urokliwa działka rolna z dużym potencjałem inwestycyjnym położona w malowniczej Piskórce. Miejscowość położona jest w gminie Prażmów, ok. 10 km od Piaseczna i Tarczyn...

  • Działka usługowa Targowisko gm. Kłaj,
    Działka usługowa Targowisko gm. Kłaj,

    Targowisko

    • 3 900 000 zł cena
    • 13 354 m2 powierzchnia
    • 293 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Dobrze wyeksponowana działka przy zjeździe z Autostrady A4 Cena obejmuje prawomocne pozwolenie na budowę hali magazynowo-produkcyjnej z pow. biurową: Pow. użytkowa hali - 2 064  ...

  • Działka Jakubowizna
    1 / 8
    Działka Jakubowizna

    Jakubowizna

    • 220 000 zł cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 176 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kontakt: @ lub telefon [tel] Na sprzedaż wystawiam cztery działki z warunkami zabudowy - zabudowa jednorodzinna. Działki nr 139/3 (1.200 m2), 139/6, 139/7, 139/8 (każda po 1.300...

  • Sprzedam działki
    1 / 2
    Sprzedam działki

    Osiek Mały

    • 69 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy. Gmina Osiek Mały, obręb Osiek Mały. Działka nr: 146/7 powierzchnia 10 a, 146/8 powierzchnia 10 a, 146/9 powierzchnia 9,5...

  • Izdebnik ul. Dworska: 10 arów pod dom marzeń
    1 / 13
    Izdebnik ul. Dworska: 10 arów pod dom marzeń

    Izdebnik

    • 212 500 zł cena
    • 1 025 m2 powierzchnia
    • 208 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA IZDEBNIK – 1 025 m² (10 ARÓW) GRUNT POD DOM JEDNORODZINNY – SPOKOJNA LOKALIZACJA BLISKO KRAKOWA NIEDROGA DZIAŁKA BUDOWLANA W OTOCZENIU ZIELENI – IDEALNA POD DOM...