• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 274)
  • Działka Łańcut ul.Kąty / Krzemienica 48 ar
    1 / 2
    Działka Łańcut ul.Kąty / Krzemienica 48 ar

    Łańcut

    • 150 000 zł cena
    • 4 850 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w obszarze administracyjnym miasto Łańcut, ulica Kąty. Między Krzemienicą a Łańcutem. Numer działki 39/2. Możliwość wydzielenia mniejszej części. Działka ma dostęp do pub...

  • Działka inwestycyjna Wykroty gm. Nowogrodziec,
    1 / 6
    Działka inwestycyjna Wykroty gm. Nowogrodziec,

    Wykroty

    • 135 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Domo.Expert Nieruchomości oferuje do sprzedaży  działkę budowlaną w miejscowości Wykroty, gmina Nowogrodziec, w pobliżu Karkonoskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz drogi krajo...

  • Działka rolna o Powierzchni 7899 m2
    1 / 3
    Działka rolna o Powierzchni 7899 m2

    Rybotycze

    • 140 000 zł cena
    • 7 899 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działka rolna agroturystyczna w okolicy turystycznej (14km od Arłamowa) o Powierzchni 7899 m2 w Rybotyczach w powiecie Przemyskim Można sprawdzić działkę w portalach...

  • Działka Ryki
    1 / 2
    Działka Ryki

    Ryki

    • 136 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam bezpośrednio działkę inwestycyjną przy węźle Ryki Północ, przy drodze technicznej.

  • Działka budowlana widokowa, z prywatnym lasem
    1 / 8
    Działka budowlana widokowa, z prywatnym lasem

    Burzyn

    • 197 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości Multidom ma przyjemność zaprezentować ofertę atrakcyjnej działki budowlanej z prywatnym lasem o powierzchni 55 arów, położonej w malowniczej miejscowości Burzyn...

  • Działka budowlana Zebrzydowa gm. Nowogrodziec,
    1 / 10
    Działka budowlana Zebrzydowa gm. Nowogrodziec,

    Zebrzydowa

    • 95 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Domo.Expert Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlaną w miejscowości Zebrzydowa , gmina Nowogrodziec. Działka  narożna o powierzchni 800 m2, o kształcie regularnym zbliż...

  • Udział 1/2 nieruchomości niezabudowanej - Borowiec
    1 / 12
    Udział 1/2 nieruchomości niezabudowanej - Borowiec

    Borowiec

    • 16 370 zł cena
    • 6 900 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk masy upadłości Wiolety Kowalczyk dysponujący ½ udziału w nieruchomości stanowiącej niezabudowaną działkę nr 222/1 zaprasza do składania ofert na zakup ww udziału. Działka p...

  • Działka inwestycyjna Kruszyn gm. Bolesławiec,
    1 / 7
    Działka inwestycyjna Kruszyn gm. Bolesławiec,

    Kruszyn

    • 1 650 000 zł cena
    • 7 698 m2 powierzchnia
    • 215 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Domo Expert Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę o przeznaczeniu usługowym, położoną w miejscowości Kruszyn pod  Bolesławcem. Działka z dojazdem z drogi 94 oraz z d...

  • Działka na sprzedaż
    1 / 5
    Działka na sprzedaż

    Wysoka

    • 199 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 143 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka gotowa pod budowę na już!! Wydane warunki zabudowy. Prąd doprowadzony do działki ( skrzynka ), Gaz w drodze przy działce, Gotowy projekt przyłącza wodociągu, warte 6500zł w...

  • DZIAŁKA- INWESTYCYJNA  5544m2/ JANISZPOL/RADOM
    1 / 8
    DZIAŁKA- INWESTYCYJNA 5544m2/ JANISZPOL/RADOM

    Radom

    • 665 280 zł cena
    • 5 544 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy teren inwestycyjny o dużym potencjale, położony w dynamicznie rozwijającej się, nowoczesnej części Radomia – Janiszpol, w rejonie ul. Grota-Roweckiego oraz ul...

  • Działka inwestycyjna Bożejowice gm. Bolesławiec,
    1 / 11
    Działka inwestycyjna Bożejowice gm. Bolesławiec,

    Bożejowice

    • 169 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Domo.Expert Nieruchomości oferuje do sprzedaży działki budowlane w kształcie prostokąta w Bożejowicach, położone w spokojnej okolicy. Nieruchomość o powierzchni 24 arów w niedaleki...

  • Działka przemysłowa Chościszowice gm. Bolesławiec,
    1 / 15
    Działka przemysłowa Chościszowice gm. Bolesławiec,

    Chościszowice

    • 2 500 000 zł cena
    • 12 200 m2 powierzchnia
    • 205 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Domo.Expert Nieruchomości oferuje do sprzedaży teren inwestycyjny o charakterze przemysłowo-usługowym w miejscowości Chościszowice, w bezpośrednim sąsiedztwie strefy przemysłowej w...

  • Działka inwestycyjna Kraśnik Górny gm. Bolesławiec,
    1 / 9
    Działka inwestycyjna Kraśnik Górny gm. Bolesławiec,

    Kraśnik Górny

    • 200 000 zł cena
    • 1 404 m2 powierzchnia
    • 143 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Domo.Expert Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlana w Kraśniku Górnym, położoną przy drodze asfaltowej na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Nieruchomoś...

  • Działka budowlana Kraśnik Górny gm. Bolesławiec,
    1 / 8
    Działka budowlana Kraśnik Górny gm. Bolesławiec,

    Kraśnik Górny

    • 102 125 zł cena
    • 1 075 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Domo.Expert Nieruchomości oferuje do sprzedaży 4 działki budowlane w Kraśniku Górnym, położone przy drodze asfaltowej . Nieruchomość gruntowa nr : 130/3 o powierzchni 1079m2 - c...

  • Działka budowlana Bożejowice gm. Bolesławiec,
    1 / 14
    Działka budowlana Bożejowice gm. Bolesławiec,

    Bożejowice

    • 330 000 zł cena
    • 2 264 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Domo.Expert Nieruchomości oferuje na sprzedaż dużą działkę budowlano-rolną o powierzchni 2264 m2 położoną w miejscowości Bożejowice. Działka 89/1 położona jest w bardzo atrakcyjn...

  • Działka blisko Łodzi
    Działka blisko Łodzi

    Anielin Swędowski

    • 165 000 zł cena
    • 1 107 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Anielinie Swędowskim, ul. Świerkowa 9, 1107m2, Warunki Zabudowy. Działka o powierzchni 1107m2, o wymiarach ok. 35m x 32m, przy ul. Świerkowej 9, w Anielinie Sw...

  • OKAZJA SPRZEDAM
    1 / 2
    OKAZJA SPRZEDAM

    Cisowy

    • 180 000 zł cena
    • 13 000 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    ZPRASZAM DO KUPNA.

  • Działka budowlana 11 ar – Miłomłyn – uzbrojona, super lok.
    1 / 5
    Działka budowlana 11 ar – Miłomłyn – uzbrojona, super lok.

    Miłomłyn

    • 170 000 zł cena
    • 1 105 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1105 m², położona w urokliwym miasteczku Miłomłyn, woj. warmińsko-mazurskie, powiat ostródzki. Działka znajduje się w granicach miasta,...

  • Arciechów budowlana 1220 m2.
    1 / 4
    Arciechów budowlana 1220 m2.

    Arciechów

    • 195 000 zł cena
    • 1 220 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam piękną ogrodzoną działkę budowlaną 1220 m 2 położoną blisko W-wy tylko 25 km. w Arciechowie nad Zalewem Zegrzyńskim. Do Zalewu Zegrzyńskiego jest 1000 m w prostej linii. N...

  • 1 / 2
    Działki pod osiedle domów jednorodzinnych w Czchowie, ul. Ogrodow...

    Czchów

    • 728 700 zł cena
    • 7 287 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Twoje miejsce z widokiem na historię – działki w Czchowie! Marzysz o domu w otoczeniu zieleni, z pięknym widokiem na Basztę Czchowską? Teraz to możliwe! Ul. Ogrodowa, Czchów – s...