• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 274)
  • Działka budowlana Skrybicze gm. Zabłudów,
    Działka budowlana Skrybicze gm. Zabłudów,

    Skrybicze

    • 1 230 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 205 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecamy działkę w atr...

  • Działka siedliskowa Frednowy gm. Iława
    Działka siedliskowa Frednowy gm. Iława

    Frednowy

    • 98 900 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż 2 atrakcyjne działki rolne z możliwością zabudowy zagrodowej - Frednowy, gmina Iława Oferujemy dwie sąsiadujące działki o powierzchni 3000 m² każda , położone w ur...

  • Działka usługowa Nowa Wieś gm. Iława, Koralowa
    Działka usługowa Nowa Wieś gm. Iława, Koralowa

    Nowa Wieś

    • 114 900 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Atrakcyjne działki budowlane 1200 m² w Nowej Wsi (gmina Iława) - Twoje miejsce na wymarzone życie na Mazurach Wyobraź sobie: budzisz się w ciszy, otoczony zielenią, a kilka...

  • działka budowlana w Rogowcu, gmina Kleszczów
    1 / 2
    działka budowlana w Rogowcu, gmina Kleszczów

    Rogowiec

    • 120 000 zł cena
    • 3 775 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 3376 m² (dz. nr 496/1), położoną w spokojnej, zielonej okolicy w Rogowcu, gmina Kleszczów. Na działce obowiązuje Miejscowy Pla...

  • kopalnie sprzedam
    1 / 2
    kopalnie sprzedam

    Pisz

    • 1 500 000 zł cena
    • 86 200 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    kopalnie piasku i żwiru pracującą- sprzedam, możliwość wyeksploatowania złoża na zasadzie własnego pozyskania ,możliwość odkupienia maszyn. Zasoby 250000 ton, w niedalekiej odległ...

  • działke rolna sprzedam
    działke rolna sprzedam

    Szczechy Małe

    • 50 000 zł cena
    • 13 900 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    sprzedam działkę rolną z dokumentacja i pozwoleniem na budowę stawu rybnego 100m od jeziora głębówek, dojazd droga leśna- pozwolenie na piśmie.

  • Sprzedam Działkę Budowlaną Tomice, gm. Góra Kalwaria, MPZP
    1 / 4
    Sprzedam Działkę Budowlaną Tomice, gm. Góra Kalwaria, MPZP

    Tomice

    • 8 400 000 zł cena
    • 80 000 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferuję działkę na sprzedaż Nr działki: 73/3 Powierzchnia całkowita: 8 ha Cena: 105,00zł netto/1m2 Możliwość podziału działki na mniejsze części i ich sprzedaży Lokalizacja: To...

  • Dzialka Wola Kurowska
    Dzialka Wola Kurowska

    Wola Kurowska

    • 399 000 zł cena
    • 15 900 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Opis Na sprzedaz oferuje 2 dzialki o lacznej powierzchni 1.59 h zabudowane domem do remontu polozona w malowniczej miejscowosci Wola Kurowska,gmina chelmiec,powiat nowosadecki Naj...

  • sprzedam trzy działki budowlane uzbrojone okazja
    1 / 6
    sprzedam trzy działki budowlane uzbrojone okazja

    Suchacz

    • 170 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    trzy działki budowlane nad zalewem wiślanym uzbrojone w media z widokiem na zalew koło las dojazd droga nr 503 nowa blisko sklepy plaża pks do elbląga 18 km atrakcje turystyczne n...

  • Dzialka na sprzedaż
    Dzialka na sprzedaż

    Mosina

    • 32 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Witam mam działkę na sprzedaż w dymaczewie nowym można przebywać cały rok woda szamo pokuj taras kuchnia łazienka spokojna okolica można wiechac autem na działkę ogrzewanie typu ko...

  • Urokliwe miejsce nad Jeziorem Głuszyńskim
    1 / 13
    Urokliwe miejsce nad Jeziorem Głuszyńskim

    Zgniły Głuszynek

    • 49 900 zł cena
    • 616 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DomoStrefa poleca działkę budowlaną w pożądanej lokalizacji – rejon Miłachówek gmina Topólka województwo kujawsko-pomorskie. Przedmiotem sprzedaży jest 1 (z8śmiu) niezabudowanych...

  • 1 / 2
    Działka, 4 999 m², Słonów

    Słonów

    • 145 000 zł cena
    • 4 999 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości PHU Agroimpex Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Słonowie ogłasza o wyznaczeniu terminu przetargu pisemnego, nieograniczonego, ofertowego na sprzedaż niezabu...

  • 1 / 3
    Sprzedam łąkę

    Oleszno

    • 30 100 zł cena
    • 4 300 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam łąkę o powierzchni 0,43ha położoną w obrębie Kozia Wieś w gminie Krasocin. Działka leży nad rzeką Czarną. Cena 7zł za metr kwadratowy. Proszę dzwonić wieczorem - tel. [tel...

  • Działka rolna Świbinki

    Świbinki

    • 35 000 zł cena
    • 1 436 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA ROLNA Z WARUNKAMI ZABUDOWY ŚWIBINKI, GM. TUPLICE 1436 m² DO NEGOCJACJI Lokalizacja: Świbinki, gmina Tuplice, powiat żarski, woj. lubuskie ID działki: 081109_2.0012.30/3...

  • Działka Bronowo

    Bronowo

    • 418 000 zł cena
    • 8 364 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zatrzymaj się na chwilę. Nie przewijaj dalej, bo takie działki nie trafiają się codziennie. Jeśli od dawna szukasz miejsca z prawdziwym klimatem , przestrzenią , prywatnością...

  • Działka Młynowo

    Młynowo

    • 128 000 zł cena
    • 1 560 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Młynowo , tuż przy granicy Mrągowa . Wszystkie działki są w pełni uzbrojone: woda, kanalizacja i prąd zn...

  • Działka rolno-zagrodowa Łukanowice-gm. Wojnicz!

    Łukanowice

    • 238 500 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlano–zagrodowa położona w miejscowości Łukanowice, w gminie Wojnicz. Nieruchomość o łącznej powierzchni 29 arów, w tym około 15 arów stanowi teren budowlan...

  • Działka Chrzanów Duży

    Chrzanów Duży

    • 2 281 662 zł cena
    • 5 394 m2 powierzchnia
    • 423 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO Lokalizacja: Chrzanów Duży gmina Grodzisk Mazowiecki, przy drodze wojewódzkiej nr. 579 Kontakt [tel] Na sprzedaż 6 działek 74/1/2/3/4/5/6 o łącznej powier...

  • Duża dz. budowl. Możliwy podział na 3. Inwestycja!

    Wilkszyn » ul. Błotna

    • 1 133 600 zł cena
    • 2 834 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża dz. budowl. Możliwy podział na 3 działki. Inwestycja!2 834 m², Wilkszyn, centrum, UZBROJENIE, blisko lasuPrzedmiotem sprzedaży 2 działki razem.Numery ewidencyjne: 255/8 i 255/...

  • Działka budowlana 12 ar Niemce ( 8 km do Lublina)

    Niemce

    • 185 000 zł cena
    • 1 162 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana ok. 12 arów na obrzeżach miejscowości Niemce Media na działce : Prąd, Woda Pierwsza linia zabudowy Tylko 3 km przedszkole , szkoła podstawowa oraz liceum i te...