• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 274)
  • 1 / 3
    Działka Łódź Bałuty, Teofilów

    Łódź » Bałuty

    • 3 000 zł cena
    • 565 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Do wynajęcia działka przemysłowa o pow. 565m2 z wjazdem bezpośrednio z ulicy. Działka zlokalizowana na Bałutach-Teofilów Przemysłowy ul. Kaczeńcowa. Teren utwardzony kostką, ogro...

  • Działka Albertów

    Albertów

    • 230 000 zł cena
    • 2 376 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy do zaoferowania działkę budowlaną z WZ o pow.2376m2(55mx44m) położona w miejscowości Albertów g. Lutomiersk. Dojazd do działki drogą asfaltową, wokół budownictwo jednorodzinn...

  • Działka Łódź Widzew ul. Mileszki

    Łódź » Widzew » ul. Mileszki

    • 530 000 zł cena
    • 2 005 m2 powierzchnia
    • 265 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 2005m2 położona w Łodzi/ Mileszki. Nieruchomość idealna pod inwestycje lub budownictwo jednorodzinne. Szybki dojazd do centrum i do autostrady. Sąsiedztw...

  • 1 / 2
    Działka Wierzchy Kluckie

    Wierzchy Kluckie

    • 220 000 zł cena
    • 18 900 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania 3 działki rolne, dwie obok siebie o pow. 3482m2 i 3492m2 oraz w bliskim sąsiedztwie działka o pow.11856m2. Nieruchomości położone w gm. Kluki/Wierzchy Kluckie w pobli...

  • Działka Albertów

    Albertów

    • 230 000 zł cena
    • 2 376 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 3
    Działka Nowe Chrusty

    Nowe Chrusty

    • 127 500 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania 3 działki o powierzchni od 1500m2 do 2200m2 (kształty działek regularne) położone w pięknej zielonej okolicy w otulinie lasu. Działki doskonale nadają się pod zabudo...

  • Działka Grodzisko

    Grodzisko

    • 259 000 zł cena
    • 889 m2 powierzchnia
    • 292 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o pow.889m2 (wymiary działki 41x22,5), wydane WZ oraz projekt domu o pow.100m2+ poddasze. Miejscowość Grodzisko gm. Rzgów, 3 km od granicy Łodzi, b...

  • Działka Mstowo

    Mstowo

    • 300 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania nieruchomość położona we wsi Mstowo gminie Chodecz. Działka ogrodzona o powierzchni 500 metrów (kwadrat 25 m na 25 m ).Na terenie postawiona wiata murowana, którą moż...

  • Działka Łódź Widzew, Różki ul. Strykowska

    Łódź » Widzew » ul. Strykowska

    • 385 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 257 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy do zaoferowania działkę budowlano-usługową o pow. 1500m2 z projektem budynku mieszkalnego o pow. 184m2 z dwoma garażami oraz aktualnym pozwoleniem na budowę wydanym 31.01.2022...

  • 1 / 4
    Działka Nowe Chrusty

    Nowe Chrusty

    • 77 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadamy do sprzedaży 8 działek położonych w bardzo urokliwej okolicy z możliwością zabudowy jednorodzinnej. Część położona przy samej drodze (asfalt), a druga część w 2 linii z...

  • 1 / 2
    Działka Wola Grzymkowa

    Wola Grzymkowa

    • 225 180 zł cena
    • 1 251 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka z uchwalonym MPZP o pow. 1251m2 (wym. 30x40), usytuowana w malowniczej miejscowości Wola Grzymkowa. Działka znajduje się przy trasie z Aleksandrowa Ł. do Luto...

  • 1 / 4
    Działka Nowe Chrusty

    Nowe Chrusty

    • 120 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadamy do sprzedaży 4 działki położone w bardzo urokliwej okolicy z możliwością zabudowy jednorodzinnej. Powierzchnia każdej działki 1300 m2. W pobliżu wiele nowych domów. Ty...

  • Działka Łódź Stoki ul. Sikawa

    Łódź

    • 310 000 zł cena
    • 1 387 m2 powierzchnia
    • 224 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy do zaoferowania działki budowlane w malowniczej okolicy Łodzi o pow.1387m2, o wym.21mx68m, 999m2 o kształcie trójkąta o wym.40mx43mx55m, z projektem domu Azuryt o pow.170m2, o...

  • Działka Łódź Widzew ul. Mileszki

    Łódź » Widzew » ul. Mileszki

    • 530 000 zł cena
    • 2 005 m2 powierzchnia
    • 265 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Łódź Górna, Ruda Pabianicka ul. Popioły

    Łódź » Górna » ul. Popioły

    • 1 725 750 zł cena
    • 3 835 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania 2 działki o łącznej pow.3835m2 z uchwalonym MPZP, w dzielnicy Ruda Pabianicka ok. Lasu Popioły. Dojazd drogą utwardzoną, media: prąd na działce, kanalizacja w sąsied...

  • Działka Wolica

    Wolica

    • 125 000 zł cena
    • 1 240 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o pow.1240m2 (25x50) położona w gm. Kleszczów- miejscowości Wolica. Dla terenu uchwalony MPZP- przeznaczenie działki pod zabudowę mieszkaniową, jedn...

  • Działka Mstowo

    Mstowo

    • 300 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Starowa Góra ul. Rolnicza

    Starowa Góra » ul. Rolnicza

    • 840 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedania działka budowlana położona w Starowej Górze w gminie Rzgów. Działka inwestycyjna w prostokącie o wymiarach 68 m na 45 m. Dojazd drogą krajową 91 w kierunku Tuszyn. Me...

  • 1 / 3
    Działka Nowe Chrusty

    Nowe Chrusty

    • 127 500 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 2
    Działka Wola Grzymkowa

    Wola Grzymkowa

    • 225 180 zł cena
    • 1 251 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana