• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 274)
  • Działka Kruki

    Kruki

    • 123 600 zł cena
    • 824 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki o powierzchni 824 m2 (wym.23,42 (23,25) x 36,90 (34)) , oraz druga działa o powierzchni 1152 m2 (wym. 23x46) położone w atrakcyjnej miejscowości Kruki w gminie...

  • Działka Brzoza

    Brzoza

    • 197 295 zł cena
    • 1 879 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Polecam atrakcyjną nieruchomość gruntową o powierzchni 1879 m2 położoną w miejscowości Brzoza, gmina Borów, pow. strzeliński. Nieruchomość usytuowana jest przy lesie. Teren płas...

  • Działka Brzezie

    Brzezie

    • 360 000 zł cena
    • 2 560 m2 powierzchnia
    • 141 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka budowlano rolna o powierzchni około 25,6 arów. Część budowlana MN ma powierzchnię około 15 arów. Kształt prostokąta o szerokości około 20 metrów. MPZP dopuszcza uzupełn...

  • Działka Golkowice

    Golkowice

    • 420 000 zł cena
    • 934 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana (symbol 31 MN.1) 9,34 ar przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Działka znajduje się na granicy Krakowa (oś. Soboniowice) a Wieliczki (oś. Golkowice) przy ul. D...

  • 1 / 3
    Działka Bonarówka

    Bonarówka

    • 99 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bonarówka - działka 29 arów z warunkami zabudowy, położona w ładnym miejscu, z bardzo dobrym dojazdem drogą asfaltową, prąd na sąsiedniej działce. Cena: 99 000 zł. Polecamy! LI...

  • Działka Mietniów

    Mietniów

    • 360 000 zł cena
    • 1 426 m2 powierzchnia
    • 253 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka znajduje się w terenach oznaczonych w MPZP jako MN.1 - zabudowa jednorodzinna wolnostojąca lub bliźniacza . Wskaźnik dopuszczalnej powierzchni zainwestowania nie może przek...

  • 1 / 4
    Działka Skrzeszowice

    Skrzeszowice

    • 130 000 zł cena
    • 1 953 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rolno budowlana w Skrzeszowicach gm. Kocmyrzów-Luborzyca. Nieruchomość bezpośrednio przy drodze asfaltowej gminnej. Media: woda, prąd i gaz w działce. Około 9 arów znajdu...

  • 1 / 3
    Działka Pawlikowice

    Pawlikowice

    • 260 000 zł cena
    • 1 033 m2 powierzchnia
    • 252 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka w Pawlikowicach przy granicy z Rożnową. Zgodnie z MPZP działki znajdują się w terenach MN. Działki w zacisznym miejscu w okolicy zabudowa nowych domów jednor...

  • 1 / 2
    Działka Świerzowa Polska

    Świerzowa Polska

    • 120 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Świerzowa Polska - działka budowlana 12 arów w bardzo ładnej lokalizacji z dobrym dojazdem; prąd i gaz przy granicy działki; okolica cicha i spokojna, dużo zieleni. Cena: 120 000...

  • 1 / 4
    Działki rekreacyjne ze stawami | Spalice - okazja

    Spalice

    • 1 499 000 zł cena
    • 6 418 m2 powierzchnia
    • 234 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    SPRZEDAŻ DZIAŁEK REKREACYJNYCH ZE STAWAMI | SPALICE (GM. OLEŚNICA)Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość rekreacyjna obejmująca działki nr 23 i 24, położone w miejscowości Spalice (gmi...

  • 1 / 2
    Działka Węgrzce Wielkie

    Węgrzce Wielkie

    • 250 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 313 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działki budowlane o powierzchniach od 8 do 10 arów. W MPZP oznaczone jako tereny MN ( zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, wolnostojąca i bliźniacza, z możliwości...

  • 1 / 4
    Działka Łososkowice

    Łososkowice

    • 190 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlano - rolna o powierzchni około 31 arów. Część budowlana stanowi około 24 arów, pozostałe 7 arów to tereny rolne. Kształt trapezu , dojazd drogą gminną. Prezent...

  • Działka Kobyłka

    Kobyłka

    • 2 080 000 zł cena
    • 2 689 m2 powierzchnia
    • 774 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2689 m2 położona w Kobyłce / dzielnica Stefanówka. W planie zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona jest pod zabudowę jedno...

  • Działka Wałbrzych Stary Zdrój ul. Ludowa

    Wałbrzych » ul. Ludowa

    • 1 015 560 zł cena
    • 14 508 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Polecam atrakcyjną nieruchomość gruntową - działkę o przeznaczeniu przemysłowym o powierzchni 14 508 m2 (1,45 ha), położoną w śródmiejskiej części Wałbrzycha (obręb Stary Zdrój)....

  • Działka Rzeszotary

    Rzeszotary

    • 340 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 243 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o oznaczeniu MN w Rzeszotarach gm. Świątniki Górne. Wskaźnik zabudowy 40% . Szerokość około 36 metrów. Dojazd drogą prywatną. Ekspozycja południowa. Medi...

  • Działka Sygneczów

    Sygneczów

    • 754 000 zł cena
    • 5 800 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana MNO w Sygneczowie gm. Wieliczka. Dojazd drogą asfaltową teren działki jest na niewielkim wzniesieniu, nachylony w kierunku południowym. Woda i kanalizacja , p...

  • Działka Brzoza

    Brzoza

    • 394 590 zł cena
    • 3 758 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Polecam atrakcyjną nieruchomość gruntową o powierzchni 3758 m2 położoną w miejscowości Brzoza, gmina Borów, pow. strzeliński. Nieruchomość usytuowana jest przy lesie. Teren płas...

  • Działka Dębowce

    Dębowce

    • 600 000 zł cena
    • 51 928 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Do sprzedaży siedlisko położone w malowniczej okolicy w pobliżu lasów i pól w miejscowości DĘBOWCE w gminie Mrozy, powiat Miński. (Całkowita powierzchnia działek wraz z SIEDLISKI...

  • 1 / 4
    Działka Przebieczany

    Przebieczany

    • 218 000 zł cena
    • 908 m2 powierzchnia
    • 241 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Działka w Przebieczanach to nie tylko idealne miejsce na budowę domu, ale również inwestycja w przyszłość. Przebieczany oferują spokojne życie w...

  • Działka Brzoza

    Brzoza

    • 197 295 zł cena
    • 1 879 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa