• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 270)
  • Działka z warunkami zabudowy Karnin gm Deszczno
    Działka z warunkami zabudowy Karnin gm Deszczno

    Karnin

    • 250 000 zł cena
    • 4 400 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z wydanymi warunkami na budowę domu jednorodzinnego w Karninie, gminie Deszczno, powiecie gorzowskim, województwie lubuskim. Polecamy na sprzedaż działkę 44,20 a...

  • GRUNT INWESTYCYJNY Z POTENCJAŁEM DEWELOPERSKIM
    GRUNT INWESTYCYJNY Z POTENCJAŁEM DEWELOPERSKIM

    Sztabin

    • 1 600 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż oferuję atrakcyjny GRUNT INWESTYCYJNY Z POTENCJAŁEM DEWELOPERSKIM, o powierzchni 2 ha, stanowiący idealną propozycję dla poważnego inwestora, dewelopera lub osoby szuka...

  • 44zł/m.kw., 10km od Kielc
    44zł/m.kw., 10km od Kielc

    Chełmce

    • 595 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Do sprzedania oferowanych jest 5 działek o statusie "zabudowa zagrodowa", 1 o powierzchni 1624 m.kw i 4 o powierzchni 3000 m.kw. Zakupu można dokonać tylko wsz...

  • PILNE ! SPRZEDAM WYJATKOWE ROD - o powierzchni - 150m2
    1 / 9
    PILNE ! SPRZEDAM WYJATKOWE ROD - o powierzchni - 150m2

    Wrocław

    • 10 490 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    PILNE ! SPRZEDAM WYJATKOWE ROD - dzialka o powierzchni - 150m2. Wroclaw ul. Klecinska 2a ROD jest na bieżąco użytkowana. ROD posiada bieżącą wode z kranu. Prąd - jest możliwość po...

  • Działka budowlana Jędrychówko gm. Morąg
    Działka budowlana Jędrychówko gm. Morąg

    Jędrychówko

    • 219 900 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 184 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DOM PRZY STAWIE JUŻ CZEKA! Działka 1200 m² z fundamentami + projekt 98 m² + opłacony kierownik budowy | Jędrychówko, gmina Morąg | - Idealne miejsce dla Twojej rodziny...

  • Działka budowlana Dygowo, Wesoła
    Działka budowlana Dygowo, Wesoła

    Dygowo

    • 150 000 zł cena
    • 1 916 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dygowo miejscowość położona ok.10 km od Kołobrzegu. Tutaj oferujemy na sprzedaż urokliwą działkę budowlaną - nr. 255/5 o pow. 1.916 m2 Działka zlokalizowana jest przy ul. Wesołe...

  • Siedlisko - Atrakcyjna nieruchomość blisko W-wy 3500 m2 !
    1 / 4
    Siedlisko - Atrakcyjna nieruchomość blisko W-wy 3500 m2 !

    Arciechów

    • 550 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam nieruchomość o statucie budowlanym 3500 m 2 ogrodzoną położoną blisko W-wy w Arciechowie nad Zalewem Zegrzyńskim. Nieruchomość składa się z dwóch działek budowlanych. Każd...

  • 1 / 4
    Nieruchomość - Dymaczewo Nowe

    Dymaczewo Nowe

    • 38 800 zł cena
    • 304 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Ogłoszenie o sprzedaży Syndyk masy upadłości sprzeda z wolnej ręki w trybie konkursu ofert nieruchomość gruntową zabudowaną o pow. całkowitej 304 m2 (nr działki 27/87) położoną w...

  • 1 / 4
    Nieruchomość - Niwy

    Niwy

    • 21 233 zł cena
    • 3 185 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta do internetu: Syndyk sprzeda udział 2/12 części w prawie własności działki ewidencyjnej nr 36/3 o powierzchni 0,3185ha, położonej w obrębie Niwy, Gminie Osielsko, powiecie...

  • 1 / 3
    Sprzedam działkę ROD

    Białystok

    • 23 000 zł cena
    • 336 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę ROD (im. M. Konopnickiej) przy ul. Świętokrzyskiej/Gen Maczka. Wjazd od ul. Gen, Maczka. Powierzchnia działki 336 m2. Na działce znajduje się domek piętrowy, woda...

  • Działka budowlana 12,79 ara – Bieśnik, gm. Łużna 1185S/2026

    Bieśnik

    • 89 000 zł cena
    • 1 279 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 12,79 ara (1279 m²), położona w miejscowości Bieśnik (powiat gorlicki). W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego nieruchomość...

  • Działka Wola Gołkowska ul.

    Wola Gołkowska

    • 499 000 zł cena
    • 1 892 m2 powierzchnia
    • 264 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej w Woli Gołkowskiej.To nie jest przypadkowy grunt. To miejsce, które wpisuje się w aktualny kierunek rynku czyli ucieczkę z m...

  • 1 / 3
    Działka Puńców

    Puńców

    • 179 000 zł cena
    • 3 290 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Bez prawa zabudowy, z pięknym widokiem. Na sprzedaż działka leśna w Puńcowie, położona w spokojnej i widokowej okolicy, około 1 km od granicy polskoczeskiej. Teren znajduje s...

  • Działka z projektem małego osiedla

    Duchnów

    • 650 000 zł cena
    • 5 954 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka dla dewelopera. Wykonany wstępny projekt kameralnego osiedla - osiem domów (cztery bliźniaki połączone garażami).3748 m2 to działka przeznaczona na budowę domów, 2206 m2 st...

  • Działka Gdańsk Osowa ul. Nowy Świat

    Gdańsk » Osowa » ul. Nowy Świat

    • 1 852 500 zł cena
    • 1 425 m2 powierzchnia
    • 1 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działki na sprzedaż 1425m2lub łącznienr 479 - 1425m2nr 480 - 1220m2=2645m2 Pierwsza linia zabudowy ulicy Nowy świat Przy działce media takie jak: PRĄD, WODA,GAZ, CIEPŁO Z MIASTA, K...

  • Działka budowlana-Zagórze-Rożnów-Małopolska

    Rożnów

    • 185 000 zł cena
    • 3 001 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana położona w miejscowości Zagórze koło Rożnowa, gm. Gródek nad Dunajcem- płaska działka w kształcie prostokąta.- pow. działki: 3001 m2.- teren objęty M...

  • Działka Gdańsk Klukowo ul. Internetowa

    Gdańsk » ul. Internetowa

    • 850 000 zł cena
    • 1 033 m2 powierzchnia
    • 823 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA: Na sprzedaż działka budowlana składająca się z 2 działek nr 266/21, oraz 234/65 o łącznej  powierzchni 1033 m² (ok 43 m x 25 m). W najbliższym sąsiedztwie znajdują się dom...

  • Działka Żabia Wola ul. Tarczyńska

    Żabia Wola » ul. Tarczyńska

    • 395 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Piotrkowice gmina Żabia Wola ulica Tarczyńska/Naturalna Na sprzedaż działki nr 193/12 i 193/11 o powierzchni 2400m2 z pozwoleniem na budo...

  • Działka Piotrkowice ul. Tarczyńska

    Piotrkowice » ul. Tarczyńska

    • 933 365 zł cena
    • 5 945 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Piotrkowice gmina Żabia Wola ulica Tarczyńska/Naturalna Na sprzedaż 4 działki ( nr 193/11/12/13/14 ) o łącznej powierzchni 5945m2 z pozwole...

  • Działka Serock ul. Franciszka Marii Lanciego

    Serock » ul. Lanciego

    • 264 670 zł cena
    • 1 330 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO Serock ul. Franciszka Marii Lanciego Kontakt: [tel] Na sprzedaż jedna z 14 działek nr.73/35 73/50 powierzchnia 1330m2.Teren objęty MPZP MN15 Istnieje możliwoś...