• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 270)
  • Widokowa działka budowlano-rolna 18,46 ara – Bieśnik, gm. Łużna,...

    Bieśnik

    • 99 000 zł cena
    • 1 846 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 18,46 ara (1846 m²), położona w miejscowości Bieśnik (powiat gorlicki). Nieruchomość charakteryzuje się mieszanym przeznaczeniem w miejscowym plan...

  • Działka Grzmiąca ul.

    Grzmiąca

    • 263 000 zł cena
    • 4 049 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA W OKOLICY BYTOWALOKALIZACJADziałki położone są w kaszubskiej wsi Grzmiąca, w powiecie bytowskim, w otulinie parku krajobrazowego „Dolina Słupi”. Wokół roztaczają się lasy z...

  • ⭐⭐⭐⭐ Działka Budowlana 1122 m Budy Grzybek ⭐⭐⭐⭐

    Budy-Grzybek

    • 269 900 zł cena
    • 1 122 m2 powierzchnia
    • 241 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1122 m w miejscowości Budy-Grzybek ul. PotockiegoTeren oznaczony symbolem 4MN - przeznaczenie terenów zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna,- plan ustala obowi...

  • ⭐⭐⭐⭐ Super Działka z mediami Rusiec ⭐⭐⭐⭐

    Rusiec

    • 635 000 zł cena
    • 1 154 m2 powierzchnia
    • 551 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka narożna o powierzchni 1154 m2, położona w Ruścu koło Nadarzyna. Nieruchomość ma kształt zbliżony do kwadratu, co daje duże możliwości wygodnego zapla...

  • ⭐⭐⭐⭐ Działa 1122 m MPZP media Budy Grzybek ⭐⭐⭐⭐

    Budy-Grzybek

    • 269 900 zł cena
    • 1 122 m2 powierzchnia
    • 241 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1122 m2 położona w miejscowości Budy-Grzybek, przy ul. Potockiego.Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i ozn...

  • 1 / 4
    Zalesie działka 1243m2

    Zalesie

    • 298 000 zł cena
    • 1 243 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1243m2 zlokalizowana w miejscowości Zalesie gmina Żabia Wola. W okolicy zabudowa jednorodzinna. Działka porośnięta samosiejkami.Media - prąd, woda, gaz w drod...

  • Działka Radlin

    Radlin

    • 99 000 zł cena
    • 841 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania kwadratowa działka budowlana o powierzchni 841 m2 zlokalizowana w Biertułtowach. Atuty: - działka w cichym miejscu przy spokojnej drodze gminnej - media w dro...

  • Działka Kozłów Biskupi ul. Cicha

    Kozłów Biskupi » ul. Cicha

    • 220 000 zł cena
    • 1 619 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę budowlano-usługową w miejscowości Kozłów Biskupi, w gminie Nowa Sucha o powierzchni 1619 m2.Działka posiada dostęp do prądu, wody, kanalizacji oraz światłowodu. Po...

  • Działka Śledziejowice

    Śledziejowice

    • 460 000 zł cena
    • 454 m2 powierzchnia
    • 1 014 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    POLECAMY - Działkę budowlaną o pow. 4,54a, dla której w maju zostanie wydane pozwolenie na budowę dwóch budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej. Te...

  • 1 / 2
    Działka Wieliczka Centrum

    Wieliczka

    • 1 450 000 zł cena
    • 1 725 m2 powierzchnia
    • 841 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Z przyjemnością przedstawiamy Państwu unikalną ofertę działki budowlanej w centralnej części urokliwej Wieliczki - jednego z najbardziej znanych miasteczek w Polsce, sł...

  • Działka Kraków Dębniki

    Kraków » Dębniki

    • 1 440 000 zł cena
    • 7 243 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy do sprzedania bardzo atrakcyjną działkę rolną o pow. 72a położoną w Krakowie, Skotnikach, dzielnica Dębniki. Teren położony tuż obok nowych zabudowań, w bardzo atrak...

  • Działka na sprzedaż w miejscowości Dębicz gm. Kramsk
    Działka na sprzedaż w miejscowości Dębicz gm. Kramsk

    Dębicz

    • 70 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na sprzedaż w miejscowości Dębicz gm. Kramsk WYDANE WARUNKI ZABUDOWY Na sprzedaż działka położona w miejscowości Dębicz gm. Kramsk -dz. nr 558/6 o powierzchni 0,1400 ha N...

  • Działka budowlana Przeradowo gm. Szelków,
    Działka budowlana Przeradowo gm. Szelków,

    Przeradowo

    • 220 000 zł cena
    • 6 363 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy w sprzedaży ostatnią działkę rekreacyjno-budowlaną z możliwością zabudowy całorocznej o pow. 6363 m.kw.  Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna Sąsiedztwo - rzadka zabudow...

  • Działka budowlana Many gm. Tarczyn
    1 / 6
    Działka budowlana Many gm. Tarczyn

    Many

    • 675 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Many atrakcyjna działka budowlana - na sprzedaż. Działka budowlana o powierzchni 2500 m2 i wymiarach 37x61x36x80. Działka objęta MPZP. Położona przy drodze gminnej asfalto...

  • Działka budowlana Gierałtów gm. Nowogrodziec,
    1 / 6
    Działka budowlana Gierałtów gm. Nowogrodziec,

    Gierałtów

    • 399 000 zł cena
    • 10 100 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Domo Expert Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 10 100 m2 położoną w miejscowości Gierałtów z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej. Działka w w b...

  • Działka inwestycyjna Kraśnik Dolny gm. Bolesławiec,
    1 / 8
    Działka inwestycyjna Kraśnik Dolny gm. Bolesławiec,

    Kraśnik Dolny

    • 155 135 zł cena
    • 1 349 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Domo.Expert Nieruchomości oferuje do sprzedaży działki budowlane w Kraśniku Dolnym, położone na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Przeznaczenie terenu wg Miejscoweg...

  • Działka inwestycyjna Żeliszów gm. Bolesławiec,
    1 / 10
    Działka inwestycyjna Żeliszów gm. Bolesławiec,

    Żeliszów

    • 135 830 zł cena
    • 1 445 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Domo Expert Nieruchomości oferuje do sprzedaży działki budowlane w Żeliszowie. Działki mają regularny kształt prostokątów, posiadają dostęp do drogi asfaltowej oraz położone są na...

  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Kaszyce

    • 100 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana 708/15 w miejscowości Kaszyce k.Jarosław. Działka uzbrojona z wjazdem bezpośrednio z drogi powiatowej. Posiadam niezbędna dokumentację w celu uzyska...

  • Działka budowlana Kłokoczyn gm. Czernichów
    1 / 3
    Działka budowlana Kłokoczyn gm. Czernichów

    Kłokoczyn

    • 388 000 zł cena
    • 3 058 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | DZIAŁKI BUDOWLANE 30,58 AR - KŁOKOCZYN, GM.CZERNICHÓW Do sprzedaży nieruchomość składająca się z 3 sąsiadujących bezpośrednio ze sobą działek, o łącznej pow. 3058...

  • Sprzedam działkę widokową z domkiem całorocznym .
    1 / 3
    Sprzedam działkę widokową z domkiem całorocznym .

    Ochaby Wielkie

    • 280 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż ogrodzona działka w Ochabach Wielkich z widokiem na góry /do Ustronia 13 ,blisko rzeki Wisły ,sciezki rowerowe ..Stawy ,lasy .Bardzo spokojna okolica .Na działce studni...