• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 270)
  • Działka inwestycyjna Sosnowiec, Białostocka
    Działka inwestycyjna Sosnowiec, Białostocka

    Sosnowiec

    • 2 990 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 831 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki o powierzchni 3600 m2, znajdującej się w Sosnowcu w dzielnicy Zagórze. Nieruchomość posiada doskonałą lokalizację...

  • Działka budowlana Jerominy gm. Świętajno,
    Działka budowlana Jerominy gm. Świętajno,

    Jerominy

    • 129 000 zł cena
    • 3 702 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Jerominy, stanowiąca bardzo dobrą propozycję zarówno pod budowę domu jednorodzinnego, jak i jako inwestycja kapitałowa. Nier...

  • Działka w Zagórzanach

    Zagórzany

    • 56 000 zł cena
    • 880 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OGŁOSZENIE O KONKURSIE OFERT Syndyk oferuje do sprzedaży nieruchomość gruntową złożoną z działki o numerze ewidencyjnym 34/11 w obrębie 0004 Zagórzany-Kobylanka, powiecie gorlick...

  • Działka rolna- Zaborów- Brzesko-Małopolska

    Zaborów

    • 15 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną położoną w miejscowości ZABORÓW gmina SZCZUROWA powiat brzeski o powierzchni 27 ar.Działka płaska w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok 20mx135m...

  • Działka rolna Szczurowa- Brzesko-Małopolska

    Szczurowa

    • 19 500 zł cena
    • 4 400 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną położoną w miejscowości SZCZUROWA gmina SZCZUROWA Powiat Brzeski o powierzchni 44 ar.Działka płaska w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok 9mx380...

  • Działka budowlana Poręba Radlna-gm. Tarnów!

    Poręba Radlna

    • 210 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 15 arów, położona w miejscowości Poręba Radlna, w gminie Tarnów.Nieruchomość ma regularny kształt prostokąta oraz płaski teren, co daje...

  • Działka Zakręt

    Zakręt

    • 4 200 000 zł cena
    • 5 957 m2 powierzchnia
    • 706 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Jeżeli szukacie Państwo działki pod usługi w świetnej lokalizacji - szybki wyjazd w kierunku Warszawy, Lublina - to zapraszam do Wiązowny a dokładnie do Zakrętu. Tu blisko Szosy Lu...

  • Działka zagrodowa Poręba Radlna-gm. Tarnów!

    Poręba Radlna

    • 249 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż działka zagrodowa o powierzchni 30 arów, położona w miejscowości Poręba Radlna, w gminie Tarnów, z dogodnym dojazdem do Tarnowa.Nieruchomość ma regularny, prostokątny k...

  • Przetarg - nieruchomość usługowa

    Pobiedziska

    • 4 097 585 zł cena
    • 13 884 m2 powierzchnia
    • 296 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Burmistrz Miasta i Gminy Pobiedziskainformuje, że 1 czerwca 2026 r. o godz. 13:00 w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Pobiedziskach, ul. Kościuszki 4 odbędzie się przetarg ustny ni...

  • Przetarg - nieruchomość usługowa

    Pobiedziska

    • 3 405 424 zł cena
    • 10 777 m2 powierzchnia
    • 316 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Burmistrz Miasta i Gminy Pobiedziska informuje, że 1 czerwca 2026 r. o godz. 12:00 w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Pobiedziskach, ul. Kościuszki 4 odbędzie się przetarg ustny n...

  • Usługowa działka z potencjałem w Cedrach Wielkich.

    Cedry Wielkie » ul. Sportowa

    • 1 150 000 zł cena
    • 2 996 m2 powierzchnia
    • 384 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej usługowej przy ul. Sportowej w Cedrach Wielkich.nr działki: 57/1Grunt niezabudowany o łącznej powierzchni 2966m² w Cedrach...

  • Działka Lębork ul.

    Lębork

    • 1 490 000 zł cena
    • 16 219 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    INWESTYCYJNE DZIAŁKI Z WZ - 8 DZIAŁEK BUDOWLANYCH | 16 219 m² | ŚWIETLINO k. LĘBORKA | BLISKO MORZA I S6Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny z wydanymi Warunkami Zabudowy, poł...

  • Działka Grabie ul.

    Grabie

    • 155 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    |Sprzedam działkę budowlaną - Grabie, gm. Łapanów, powiat bocheński|Na sprzedaż oferuję działkę budowlaną o dużym potencjale inwestycyjnym, położoną w spokojnej i malowniczej miejs...

  • Działka z mediami Rozalin gmina Nadarzyn

    Rozalin

    • 505 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 505 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka w kształcie prostokąta o wymiarach 39 x 26 z wjazdem od ulicy od boku 39 m .Wjazd od strony północnej.Okolica bardzo spokojna, tylko nowe domy, liczne te...

  • Ładna działka w otulinie lasu

    Wolica

    • 538 660 zł cena
    • 1 171 m2 powierzchnia
    • 460 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Malownicza działka położona pod Warszawą, w spokojnej i zielonej okolicy, stanowi idealne miejsce dla osób szukających wytchnienia od miejskiego zgiełku. Otulina lasu zapewnia wyją...

  • Obiekt magazynowo-uslugowy – Wejherowo

    Wejherowo » ul. Budowlanych

    • 1 149 000 zł cena
    • 2 210 m2 powierzchnia
    • 520 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Nieruchomość znajduje się na terenie przemysłowym w północno-zachodniej części Wejherowa i składa się z:- hali magazynowej 100 m² z zapleczem socjalno-biurowym- biura- szatni- łazi...

  • Działka Krzewina

    Krzewina

    • 250 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 313 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 800 m² Krzewina, gm. Halinów Na sprzedaż ustawna działka budowlana położona w miejscowości Krzewina, w gminie Halinów. To doskonała pro...

  • Ekskluzywna działka w Lisiej Górze 1,81 ha

    Lisia Góra

    • 629 000 zł cena
    • 18 100 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowej działki o powierzchni 181 arów (1,81 ha), o charakterze budowlano-rolno-leśnym, z bezpośrednim dojazdem drogą gminną. Część terenu jest za...

  • Działka budowlana Turza Śląska gm. Gorzyce
    1 / 4
    Działka budowlana Turza Śląska gm. Gorzyce

    Turza Śląska

    • 192 900 zł cena
    • 1 389 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1389 m² , położona w miejscowości Turza Śląska , w gminie Gorzyce. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej okolicy zabudowy mieszkaniowej jed...

  • Działka budowlana Mokiny gm. Barczewo
    Działka budowlana Mokiny gm. Barczewo

    Mokiny

    • 62 600 zł cena
    • 1 252 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż kolejne 6 działek budowlanych na osiedlu 17km od Olsztyna! Marzysz o własnym domu w spokojnym otoczeniu, z dala od zgiełku miasta? Teraz masz okazję spełn...