• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 270)
  • działka blisko PKP

    Jesionka

    • 159 000 zł cena
    • 1 053 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA Z WARUNKAMI ZABUDOWY usytuowana przy ulicy asfaltowej gminnej.Parametry zabudowy 20 % pow. zabudowy 50 % pow. biologicznie czynnah- 10 m wysokość zabudowy 15m szer. elew...

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Ustawna 1500m2 w cichej okolicy 45mx33m⭐⭐⭐⭐⭐

    Terenia

    • 466 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 311 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlana 1500 m² – Terenia, gmina Brwinów, blisko Podkowy LeśnejNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1500 m² i wymiarach 45 x 33 m, z wygodnym wjazdem od boku o sze...

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Działka 1900m Tłumy gmina Kowiesy ⭐⭐⭐⭐⭐

    Tłumy

    • 247 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1900 m² w miejscowości Tłumy, ul. Poprzeczna, gmina Kowiesy, powiat Skierniewicki.Działka w pierwszej linii zabudowy, przy drodze gminnej asfalto...

  • Działka Świdno ul.

    Świdno

    • 645 000 zł cena
    • 9 000 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o łącznej powierzchni 9000 m² (0,9 ha), położona w miejscowości Świdno (gmina Mogielnica, powiat grójecki).Nieruchomość składa się z części rolnej or...

  • ⭐⭐⭐⭐ Czarny Las | Plan Zagosp | MEDIA Cicho ⭐⭐⭐⭐

    Czarny Las

    • 433 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 289 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na osiedlu Czarny Las, w okolicach ulicy Cedrowej.Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną.Dział...

  • Działka z MPZP Bieganów

    Budy-Grzybek

    • 259 000 zł cena
    • 2 469 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana objęta miejscowym planem zagospodarowania w miejscowości Bieganów k/Jaktorowa.wytyczne wg planu zagospodarowania;wysokość zabudowy -12 m w tym pod...

  • ⭐⭐⭐⭐2500 m2 urokliwa działka przy lesie z MPZP⭐⭐⭐⭐

    Bieniewiec

    • 499 000 zł cena
    • 2 425 m2 powierzchnia
    • 206 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona w pobliżu ulicy gminnej asfaltowej.Obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego – symbol MNU, z możliwością realizacji zabudowy dwulokalowej...

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Super oferta Media Droga gminna WZ ⭐⭐⭐⭐⭐

    Nowa Huta

    • 179 000 zł cena
    • 1 565 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka usytuowana w Nowej Hucie gmina Puszcza Mariańska.Wjazd na działkę bezpośrednio z ulicy Gminnej asfaltowej. Na działce jest wodociąg miejski i energia. OBOK DZ...

  • Działka 1200m2 media MPZP Kuklówka

    Kuklówka Radziejowicka

    • 295 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 246 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1.200 m2 zlokalizowana w Kuklówce k/Radziejowic.Dojazd drogą asfaltową, natomiast do samej działki około 200 m drogą bitą. Wjazd na działkę od stron...

  • Działka Rozewie ul. Rysia

    Rozewie » ul. Rysia

    • 1 390 000 zł cena
    • 972 m2 powierzchnia
    • 1 431 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Ta działka czeka na Ciebie !Nieruchomość:Piękna działka, która jest w sąsiedztwie pięknych terenów zielonych oraz lasu. Łączna powierzchnia 972 m2, szerokość 24.40m oraz długość 40...

  • Działka Jastrzębia Góra ul. Wilków Morskich

    Jastrzębia Góra » ul. Wilków Morskich

    • 1 249 000 zł cena
    • 781 m2 powierzchnia
    • 1 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Ta działka czeka na Ciebie !Nieruchomość:Piękna działka, która czeka na Ciebie z gotowym projektem budowy oraz pozwoleniem na budowę. Łączna powierzchnia 782 m2, szerokość 23m oraz...

  • 1 / 4
    Działka Nowa Jastrząbka

    Nowa Jastrząbka

    • 84 940 zł cena
    • 1 370 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki w różnych rozmiarach od 13,7 ar do 19,8 ar pięknie położone w spokojnej miejscowości Nowa Jastrząbka, gmina Lisia Góra, oddalonej jedynie 16 km do Tarnowa. Dla...

  • Działka Reda ul. Obwodowa

    Reda » ul. Obwodowa

    • 1 299 000 zł cena
    • 968 m2 powierzchnia
    • 1 342 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta biura The House Nieruchomości.Oferujemy działkę inwestycyjną nr 851/5 o powierzchni 968 m², położoną w Redzie, w bezpośrednim sąsiedztwie nowych inwestycji mieszkaniowych w...

  • Sprzedam Działkę
    1 / 2
    Sprzedam Działkę

    Koszalin

    • 75 zł cena
    • 6 056 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działke o powieszni 6056.m.działka o numerze 15 działka znajduje się w Będzinie zachodniopomorskie działka o klasie ziemi 3 po rozmowie z gminom nie Bendom robić problemu...

  • Działka inwestycyjna pod hotel, apartamenty w centrum Szklar
    Działka inwestycyjna pod hotel, apartamenty w centrum Szklar

    Szklarska Poręba

    • 1 445 000 zł cena
    • 1 430 m2 powierzchnia
    • 1 011 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam atrakcyjne działki pod zabudowę usługową-hotelową w centrum Szklarskiej Poręby. Działki o nr 551/9 i 551/10. Działka jest własnością, a nie w użytkowaniu wieczystym.(Bez c...

  • Działka budowlana z panoramicznym widokiem na okolicę i Tatr
    1 / 9
    Działka budowlana z panoramicznym widokiem na okolicę i Tatr

    Kluszkowce

    • 700 000 zł cena
    • 2 390 m2 powierzchnia
    • 293 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z panoramicznym widokiem na okolicę i Tatry. Położona w miejscowości Kluszkowce, w gminie Czorsztyn. W pobliżu wyciągu narciarskiego: Wdżar Kluszkowce - to ośro...

  • Działka budowlana w Nowym Targu z pozwoleniem na budowę.
    1 / 8
    Działka budowlana w Nowym Targu z pozwoleniem na budowę.

    Nowy Targ

    • 895 000 zł cena
    • 3 m2 powierzchnia
    • 298 334 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow: 3289m w Nowym Targu przy ul. Partyzantów,na której można wybudować: -4 budynki bliźniacze, mieszkalne, - jednorodzinne (akutualnie uzyskano pozwolenie na...

  • Na sprzedaż działka budowlana 11 Arów – Kurów, gm. Chełmiec,
    1 / 7
    Na sprzedaż działka budowlana 11 Arów – Kurów, gm. Chełmiec,

    Kurów

    • 138 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana – Kurów, gm. Chełmiec, woj. małopolskie Lokalizacja: Kurów, gmina Chełmiec, powiat nowosądecki, woj. małopolskie Numer działki: 39/4 Powierzchnia:...

  • Działka 1,27 ha Wola Miedniewska 4 km od CPK, 3 km A2
    1 / 12
    Działka 1,27 ha Wola Miedniewska 4 km od CPK, 3 km A2

    Wola Miedniewska

    • 4 450 000 zł cena
    • 12 700 m2 powierzchnia
    • 351 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAJE WŁAŚCICIEL Odległość działki od wyjazdu na autostradę A2 w Wiskitkach do węzła WISKITKI 3 km. Przyszłe lotnisko CPK w Baranowie 4 km. Działka budowlana, inwestycyjna Wol...

  • Urokliwa działka z domkiem 100 km od Warszawy. Raj dla wędkarzy i...

    Kałki

    • 320 000 zł cena
    • 780 m2 powierzchnia
    • 411 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Urokliwa działka letniskowa w Kałkach Na sprzedaż wyjątkowa, malownicza działka rekreacyjna o powierzchni 780 m² (nr ewidencyjny 144/7), położona w spokojnej miejscowości Kałki w...