• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 270)
  • Nieruchomość Mochnaczka Wyżna z budynkiem 45 m2
    1 / 8
    Nieruchomość Mochnaczka Wyżna z budynkiem 45 m2

    Mochnaczka Wyżna

    • 460 000 zł cena
    • 2 820 m2 powierzchnia
    • 164 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Mam do zaoferowania sprzedaż nieruchomości, która jest położona w miejscowości Mochnaczka Wyżna, działka nr 103/5 o powierzchni 0,2825 ha po byłej stacji paliw wraz z budynkiem ist...

  • Widokowa działka budowlana 12,79 ara – Bieśnik, gm. Łużna 1183S/2...

    Bieśnik

    • 75 000 zł cena
    • 1 279 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 12,79 ara (1279 m²), położona w miejscowości Bieśnik (powiat gorlicki). W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego nieruchomość...

  • Działka rolna Rząchowa gm. Szczurowa!

    Rząchowa

    • 26 000 zł cena
    • 4 900 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 49 arów, położona w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Rząchowa, gmina Szczurowa. Nieruchomość ma płaskie ukształtowanie terenu ora...

  • Działka 8,27a budowlana- Wola Rafałowska

    Wola Rafałowska

    • 165 000 zł cena
    • 827 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ I PROJEKTEM- WOLA RAFAŁOWSKA, GMINA CHMIELNIK.Oferujemy do sprzedania działkę budowlaną 8.27a z wydanymi Warunkami Zabudowy oraz z "Pozwoleniem Na B...

  • Działka inwestycyjna pod produkcję/usługi/magazyny

    Gdańsk » Matarnia

    • 17 423 075 zł cena
    • 30 301 m2 powierzchnia
    • 575 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka inwestycyjna o charakterze produkcyjno-usługowymLokalizacjaDziałka znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji Gdańska, dzielnica Matarnia, przy ulicy Budowlanyc...

  • Działka Łazy Brzyńskie

    Łazy Brzyńskie

    • 999 999 zł cena
    • 13 100 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż piękną, inwestycyjną działkę z widokiem na Przełom Dunajca, Pieniny i Gorce W pobliżu liczne szlaki górskie, ścieżka rowerowa VeloDunajec Łazy Brzyńskie,...

  • Działka Tokary ul. Lipowa

    Tokary » ul. Lipowa

    • 280 000 zł cena
    • 996 m2 powierzchnia
    • 282 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 35/103 z wydanymi WZLOKALIZACJA:Miejscowość Tokary a więc cisza, spokój i niewielka ilość sąsiadów. Tak można opisać Tokary na ten moment. Mimo to, najbliższy sklep znajduj...

  • 1 / 4
    Działka Wojkowice

    Wojkowice

    • 165 000 zł cena
    • 674 m2 powierzchnia
    • 245 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wojkowice, na sprzedaż działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Powierzchnia działki 674m2 Wymiary: od ulicy 14,2 x 50,5x45,8x14,1m Media: woda prąd gaz i kanalizacja mi...

  • Działka mieszkaniowo - usługowa w centrum Tucholi

    Tuchola » ul. Bydgoska

    • 549 000 zł cena
    • 2 143 m2 powierzchnia
    • 257 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana (mieszkaniowo - usługowa) położona na osiedlu domów jednorodzinnych w Tucholi.* PrzeznaczenieNa działkę zostały wydane Warunki Zabudowy:- budynek miesz...

  • Działki budowlane 14.5a i 16.6 w Woli Rafałowskiej

    Wola Rafałowska

    • 143 946 zł cena
    • 1 454 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI WODOKOWE POD BUDOWNICTWO W SĄSIEDZTWIE NOWYCH DOMÓW - WOLA RAFAŁOWSKA.Oferujemy do sprzedania dwie działki budowlane o powierzchni 14.54a i 16.58a z wydanymi Warunkami Zab...

  • Działka Rolna Jastrzębia 1.18 ha

    Jastrzębia

    • 100 550 zł cena
    • 11 800 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Jastrzębia (gm. Ciężkowice) – Działka Rolna 1,18 haNa sprzedaż grunt rolny o powierzchni 1,18 ha położony w malowniczej miejscowości Jastrzębia, woj. małopolskie.Najważniejsze info...

  • Żminne!!! Atrakcyjna działka w pięknym otoczeniu.

    Żminne

    • 99 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni ok. 26 arów.Działka o oznaczeniu MR, zabudowa zagrodowaPrąd, światłowód obok działki,Pierwsza linia zabudowyDziałka czysta i płaskaNA DZIAŁCE MOŻE BUDOWAĆ SIE...

  • Działka budowlana Rzuchowa gm. Pleśna!

    Rzuchowa

    • 169 900 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 131 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Rzuchowa, gmina Pleśna.Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (MPZP), zgodnie z którym prz...

  • 2218 M² (MPZP) | KWADRATOWA DZIAŁKA | KRZAKI CZAPLINKOWSKIE
    2218 M² (MPZP) | KWADRATOWA DZIAŁKA | KRZAKI CZAPLINKOWSKIE

    Krzaki Czaplinkowskie

    • 257 288 zł cena
    • 2 218 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Formalności załatwione - działka GOTOWA POD BUDOWĘ! Poznaj idealne miejsce, by od razu zacząć tworzyć swój wymarzony dom. INFORMACJE O NIERUCHOMOŚCI: ■ Przeznaczenie i zabudowa: d...

  • Działka inwestycyjna - Słajszewo - duży areał
    1 / 4
    Działka inwestycyjna - Słajszewo - duży areał

    Słajszewo

    • 285 120 zł cena
    • 3 168 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działki inwestycyjne nad morzem | Słajszewo | od ok. 3150 m² Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny położony w miejscowości Słajszewo (woj. pomorskie), w jednej z najbardziej pe...

  • Okmiany - malownicza działka budowlana na wzniesienu
    1 / 13
    Okmiany - malownicza działka budowlana na wzniesienu

    Okmiany

    • 95 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Okmiany, gm. Chojnów w powiecie legnickim. Działka jest położona na terenie przeznaczonym w miejscowym planie zagospodarowania przestrzenn...

  • Działka rolna Dziśnity gm. Małdyty
    1 / 8
    Działka rolna Dziśnity gm. Małdyty

    Dziśnity

    • 138 780 zł cena
    • 27 756 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam grunty rolne 3,28 ha - Dziśnity, gm. Małdyty (bezpośrednio przy S7) Na sprzedaż kompleks rolniczy o łącznej powierzchni 3,2856 ha , położony w miejscowości Dziś...

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Działka 4000 m² - usługowo-budowlana MPZP!

    Grzegorzewice

    • 440 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działka usługowo-budowlana o powierzchni 4000 m2 usytuowana przy ul Tarczyńskiej .Wymiary działki 35 x 114.Zgodnie z planem zagospodarowania działkę można zabudo...

  • Działka w ciekawej lokalizacji z planem zagosp.

    Budy Zaklasztorne

    • 177 000 zł cena
    • 1 680 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SUPER LOKALIZACJA – EKOLOGICZNA CZĘŚĆ BUD ZAKLASZTORNYCH✔ Bardzo ładna działka w kształcie prostokąta ✔ Dojazd ulicą gminną ✔ Działka zadbana, otoczona drzewami Działka posiada...

  • Ładna zalesiona działka z MPZP Ojrzanów

    Ojrzanów

    • 255 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tereny pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolno stojącą M16 Powierzchnia biologicznie czynna 60%.Dojazd asfaltową drogą gminną. Wymiary działki 24,5 x 62Możliwość zakupu więks...