• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 270)
  • Działka budowlana - centrum Łomianek ul. Agawy

    Łomianki » ul. Agawy

    • 1 148 000 zł cena
    • 820 m2 powierzchnia
    • 1 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 820 m² (ok. 23,50m x 35m), położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Łomianek – przy ul. Agawy. Działka numer 526...

  • Działka rolna 0,64, Jastrzębia

    Jastrzębia

    • 70 150 zł cena
    • 6 400 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna 64 ar – Jastrzębia Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 64 ar, położona w miejscowości Jastrzębia. Działka o regularnym kształcie, z dojazdem drogą lokalną. Teren...

  • Działka Koryta ul.

    Koryta

    • 160 000 zł cena
    • 1 003 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Miejsce, w którym naprawdę można złapać oddechWitam Państwa i zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Koryta, gmina Prażmów.To pr...

  • Działka Koryta ul. Północna

    Koryta » ul. Północna

    • 1 600 000 zł cena
    • 10 047 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Gotowy scenariusz inwestycyjny Są oferty, które trzeba „dopasować” do rynku.I są takie, które idealnie trafiają w jego aktualne potrzeby.Zapraszam do zapoznania się z propozycją za...

  • Działka Koryta ul.

    Koryta

    • 356 000 zł cena
    • 2 227 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przestrzeń, której dziś szuka rynekWitam Państwa i zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kompleksu działek położonych w miejscowości Koryta, gmina Prażmów.To propozycja dl...

  • Działka Koryta ul.

    Koryta

    • 310 000 zł cena
    • 1 908 m2 powierzchnia
    • 163 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Spokój, który dziś jest luksusemZapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowościKoryta - gmina Prażmów, w otoczeniu zieleni, lasów i nowej...

  • Działka Ulkowy ul. Kasztanowa

    Ulkowy » ul. Kasztanowa

    • 797 000 zł cena
    • 3 985 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    NIERUCHOMOŚĆ: Przedmiotem sprzedaży są nieruchomości gruntowe położone w odległości 18 km od Gdańska, pomiędzy autostradą A1 i drogą krajową nr 91. Teren płaski, niezagospodarowany...

  • Działka budowlana przy centrum Legnicy z projektem + MPZP
    1 / 16
    Działka budowlana przy centrum Legnicy z projektem + MPZP

    Legnica

    • 250 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 715 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 340 m², zlokalizowana przy ulicy Krętej 12 przy bezpośrednim centrum miasta Legnicy. To propozycja dla osób, które chcą szybko rozpocząć...

  • Grunty rolne 2000 zl/ha. Oplacalne inwestycji. Zajazd, PGR
    Grunty rolne 2000 zl/ha. Oplacalne inwestycji. Zajazd, PGR

    Kielce

    • 2 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Grunty rolne 2000 zl/ha. Oplacalne inwestycji. Zajazd dla tirow przy polnej drodze, parking, myjnia, hotel, browar. Sprzedam dzialke budowlana, rolna od 1ha pod budowe moteli, park...

  • Działka Chęciny Siedlce
    Działka Chęciny Siedlce

    Chęciny

    • 199 000 zł cena
    • 3 435 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 3435 m2 zlokalizowana w miejscowości Siedlce, gm. Chęciny. Działka o przybliżonych wymiarach ok. 20 m (od frontu) x 91 X 9 X 56 X 27 X 144 . Nieruc...

  • Ukraina. Sprzedam PGR 15 tys.zl ~ 1000ha w jednym areale
    Ukraina. Sprzedam PGR 15 tys.zl ~ 1000ha w jednym areale

    Kielce

    • 15 000 zł cena
    • 100 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Ukraina. Sprzedam PGR 15 tys.zl ~ 1000ha w jednym areale, dzialki rolno-lesne, atrakcyjne siedliska z tradycyjna wiejska zabudowa. Obiekty rolnicze na dawnych polskich ziemiach, by...

  • 3 działki budowlane Mały Rudnik k. Grudziądza
    1 / 5
    3 działki budowlane Mały Rudnik k. Grudziądza

    Mały Rudnik

    • 194 346 zł cena
    • 1 593 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jako osoba prywatna sprzedam UZBROJONE działki budowlane przy ul. Konwaliowej w Małym Rudniku koło Grudziądza. Pozostały do sprzedaży tylko 3 sąsiadujące ze sobą działki o powier...

  • Czarnoziemy I klasa, osiedle z chata wiejska ~2tys.zl, PGR
    Czarnoziemy I klasa, osiedle z chata wiejska ~2tys.zl, PGR

    Kielce

    • 2 000 zł cena
    • 100 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Czarnoziemy I klasa, osiedle z chata wiejska ~2tys.zl, PGR, ziemia rolna pod uprawe w dobrych lokalizacjach. Sprzedaz, wynajem z mozliwoscia pierwokupu. Dzialki budowlane, rolne, l...

  • Ukraina.Grunty rolne, posiadlosci z domkami, ogrodem 4tys.zl
    Ukraina.Grunty rolne, posiadlosci z domkami, ogrodem 4tys.zl

    Kielce

    • 4 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Ukraina. Grunty rolne, posiadlosci z domkami, sadem, ogrodem 0,30ha w cenie 4 tys.zl. Czernihowski obw. Posiadamy w stalej sprzedazy nieruchomosci agroturystyczne nad rzeka Desna,...

  • Ukraina. Piekne tereny zielone 2 tys.zl/hektar. Domki, grunty
    Ukraina. Piekne tereny zielone 2 tys.zl/hektar. Domki, grunty

    Kielce

    • 200 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Ukraina. Piekne tereny zielone 2 tys.zl/hektar. Domki letniskowe nad rzeka, jeziorem. Duzy wybor dzialek rolnych w dzierzawe 200 zl/ha rocznie. Nieruchomosci lesne, stawy rybne, to...

  • Działka z domkiem
    1 / 5
    Działka z domkiem

    Dukla

    • 30 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę 1300m2 koło Dukli Podkarpackie na działce domek rekreacyjny 18m2 z antresolą wysokości 1.8m brak prądu działka położona na wzgórzu na grzbiecie góry dojazd drogą...

  • Działka z WZ
    1 / 4
    Działka z WZ

    Wilchta

    • 100 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z wydanymi warunkami zabudowy cisza blisko las do Garwolina 7 km nr działki 304,305,306,307,308

  • Działka inwestycyjna Mosty gm. Kosakowo, Miłorzębowa
    Działka inwestycyjna Mosty gm. Kosakowo, Miłorzębowa

    Mosty

    • 2 256 000 zł cena
    • 5 014 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    W sprzedaży pojawiła się atrakcyjna nieruchomość położona w miejscowości Mosty, gmina Kosakowo, powiat pucki w odległości 1200 metrów od morza, gdzie powstanie Ekomarina. Ekomarina...

  • Działka 1506 m2 Białuń, ul. Jarzębinowa - MPZP
    1 / 7
    Działka 1506 m2 Białuń, ul. Jarzębinowa - MPZP

    Białuń

    • 135 540 zł cena
    • 1 506 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz idealnego miejsca na dom, który połączy spokój wsi z doskonałym dojazdem do miasta? Ta działka w Białuniu to propozycja właśnie dla Ciebie. Najważniejsze informacje: Przez...

  • Działka budowlana Białokury gm. Siemyśl
    Działka budowlana Białokury gm. Siemyśl

    Białokury

    • 800 000 zł cena
    • 19 973 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Białokury gmina Siemyśl - na sprzedaż atrakcyjny TEREN INWESTYCYJNY o łącznej pow. 19.973 m2 CENA tylko 40,- zł za 1 m2 powierzchni terenu. (podatek VAT nie występuję przy tej tra...