• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 270)
  • Działka inwestycyjna 5.412 m² przy strudze Kicz

    Tuchola

    • 519 000 zł cena
    • 5 412 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Idealna lokalizacja pod inwestycję deweloperską lub stworzenie prywatnej rezydencji z dostępem do natury!Podstawowe informacje:Powierzchnia: 5 412 m²Brak miejscowego planu zagospod...

  • 1 / 4
    Działka Rudnik nad Sanem Kopki

    Rudnik nad Sanem

    • 94 800 zł cena
    • 1 116 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Kopki , gmina Rudnik nad Sanem , powiat niżański . Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom? Mamy dla Ciebie wyjątko...

  • Działka Zgierz ul. Barona

    Zgierz » ul. Barona

    • 2 500 000 zł cena
    • 2 950 m2 powierzchnia
    • 848 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    DZIAŁKA INWESTYCYJNA W CENTRUM ZGIERZA - STREFA USŁUGOWA o powierzchni 2 950 m² + możliwość powiększenia o 1500 m²Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny (3 spójne działki|) poło...

  • Działka Ozorków ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego

    Ozorków » skwer Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego

    • 4 900 000 zł cena
    • 13 669 m2 powierzchnia
    • 359 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Nieruchomość zabudowana położona w Ozorkowie ul. Wyszyńskiego 30. Nieruchomość stanowią cztery działki gruntu nr : 47/4, 47/5, 47/6 i 47/8 w obrębie 1,007 o łącznej powierzchni 1,3...

  • Przetarg - atrakcyjna lokalizacja

    Ochaby Małe

    • 1 400 000 zł cena
    • 15 318 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedaż niezabudowanej nieruchomości w atrakcyjnej lokalizacjiDuży potencjał inwestycyjny. Przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego: · usługi spo...

  • Działka Wola Kamieńska

    Wola Kamieńska

    • 198 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Chata w Kwadracie oferuje na sprzedaż 2 atrakcyjne działki budowlane o powierzchni każda po 2800m2 nr 239/1 i 239/2 położone we wsi Windyki w powiecie iławskim (woj. warmińsko-...

  • Działka Patryki

    Patryki

    • 256 380 zł cena
    • 4 273 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Szanowni Państwo, Chata w Kwadracie oferuje na sprzedaż przepiękną działkę budowlaną nieopodal Olsztyna o wielkości - 4273 m Posiada warunki zabudowy! Spokój, natur...

  • Działka Pęcice ul. Wąska

    Pęcice » ul. Wąska

    • 799 000 zł cena
    • 1 229 m2 powierzchnia
    • 651 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowy działka  położona w Pęcicach działka o powierzchni 1 229 mkw. To doskonała propozycja dla rodziny lub pary, która ceni sobie spokój, komfort oraz bliskość nat...

  • Działka Kędzierówka ul.

    Kędzierówka

    • 189 000 zł cena
    • 1 307 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1306 m², położona w Kędzierówce - w spokojnej, zielonej okolicy z kameralną zabudową jednorodzinną. To idealna propozycja dla...

  • Jaroszyn, pow. Puławy, działka budowlana 12a arów.

    Jaroszyn

    • 184 000 zł cena
    • 1 202 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji, Jaroszyn - 1202 m2Atrakcyjnie zlokalizowana działka z przeznaczeniem pod zabudowę. Otoczona jest innymi działkami budowlanymi oraz doma...

  • Działka 8713 m2 (piękny widok) w Kazimierzy Dolnym

    Kazimierz Dolny

    • 1 690 000 zł cena
    • 8 713 m2 powierzchnia
    • 194 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka o pow. 8713 m2 (objęta MPZP) praktycznie w całości pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z uzupełniającym przeznaczeniem pod zabudowę agroturystyczną oraz zagrodow...

  • Działka budowlana 4587 m2 we Wsoli koło Radomia.

    Wsola » ul. Miła

    • 945 000 zł cena
    • 4 587 m2 powierzchnia
    • 207 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka o pow. 4587 m2 składająca się z trzech części wraz z budynkiem mieszkalnym na jednej z nich przy drodze asfaltowej, idealnie nadająca się pod budowę lub inwestycje...

  • Działka Czaple ul. Słoneczna

    Czaple » ul. Słoneczna

    • 340 000 zł cena
    • 896 m2 powierzchnia
    • 380 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tylko u nas!Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Czaple (k. Pępowa) w odległości ok. 10min od Gdańska- Matarni/Kokoszek!Sprzedaż dotyczy tylko i wyłącznie dwóch działek w p...

  • 1 / 3
    Działka 144m2 w ścisłym Centrum Dzierżoniowa

    Dzierżoniów » ul. Piękna

    • 79 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 549 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka w ścisłym Centrum Dzierżoniowa przy murach obronnych . Działka nr 208/7 o powierzchni 144 m2 , objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MNU)...

  • Sprzedam 3 dzialki lub każda osobno
    Sprzedam 3 dzialki lub każda osobno

    Dębica

    • 2 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam dzialki w grabinach dokladnie Błyszczówka. 2 działki po 40 arów i jedna 23 arów prąd gaz woda. Cena 2 ,5 tys za ar. ( 466/3, 466/4i 466/5) cena podlega lekkiej negocjacji.

  • Ględowo sprzedaź działek budowlanych
    1 / 2
    Ględowo sprzedaź działek budowlanych

    Ględowo

    • 110 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam w Ględowie 3 działki budowlane po 1050 m2 / A B C /, wydano warunki zabudowy, sklep, przedszkole, dostęp do drogi utwardzonej, kanalizacja, woda, prąd, w sąsiedztwie kilka...

  • Działka ROD w Słupsku, Gdańska
    1 / 7
    Działka ROD w Słupsku, Gdańska

    Słupsk

    • 16 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedmiotem sprzedaży jest zagospodarowana działka ROD o powierzchni 450 m. kw. Działka znajduje się ok. 50m od wejścia na teren działek ROD. Na terenie działki znajdują się licz...

  • 2 działki na sprzedaż rolno ogrodowe Ełk
    1 / 2
    2 działki na sprzedaż rolno ogrodowe Ełk

    Chruściele

    • 80 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż 2 działki rolno ogrodowe. Miejscowość Ełk oś Bocianie gniazdo. Na działce 320mk. Stoi bardzo ładny domek całoroczny 12m na 3.70m Cena 118tyś. Na drugiej działce stoi k...

  • MEDIA w granicy REZERWACJA

    Kaczyce

    • 36 000 zł cena
    • 835 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Działka Smętowo Graniczne ul.

    Smętowo Graniczne

    • 700 000 zł cena
    • 13 036 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Duża działka 1,3 ha - cisza, przestrzeń i realny potencjał zabudowySzukasz miejsca, gdzie możesz zbudować dom z dala od zgiełku, albo zainwestować w grunt z przyszłością?Ta działka...