• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 270)
  • Działka rolno-budowlana Nowa Wieś Lęborska
    1 / 6
    Działka rolno-budowlana Nowa Wieś Lęborska

    Nowa Wieś Lęborska

    • 190 000 zł cena
    • 9 097 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 9097 m², położoną w miejscowości Nowa Wieś Lęborska (nr 446/5), w dynamicznie rozwijającej się okolicy, z doskonałym dostępem...

  • Sprzedam działkę Sitaniec-Wolica 11 ar gmina Zamość
    1 / 3
    Sprzedam działkę Sitaniec-Wolica 11 ar gmina Zamość

    Zamość

    • 129 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki Sitaniec-Wolica o pow. 11 ar jedna, gmina Zamość, blisko miasta, wytyczone są 3 takie działki, telefon [tel] Działka o powierzchni 11 ar o wymiarach 41,1x27,7 m,...

  • Działka budowlana  gm. Dydnia
    1 / 7
    Działka budowlana gm. Dydnia

    Niebocko

    • 140 000 zł cena
    • 6 553 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    CENA DO NEGOCJACJI Jeśli szukasz działki w cichej i spokojnej okolicy blisko natury, to świetnie trafiłeś. Mam przyjemność zaprezentować działkę o powierzchni 65,53 ary, położon...

  • Grunt, działka
    1 / 7
    Grunt, działka

    Niesiołowice

    • 221 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka siedliskowa granicząca z rzeką, w miejscowości Niesiołowice. Bezpośredni dostęp do wody, w sąsiedztwie zabudowań. Cena 85 zł/m² Powierzchnia 2600 m² Tel. [tel]. Zapraszamy.

  • Działka 1022 m2 z WZ
    1 / 5
    Działka 1022 m2 z WZ

    Woźbin

    • 112 000 zł cena
    • 1 022 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dostępne działki : 36/12 oraz 36/8 Nowa niższa cena : 132 000 ZŁ oraz 112 000 zł Oferuję na sprzedaż działkę w Wydanymi Warunkami Zabudowy Nieruchomość w malowniczej miejscowośc...

  • Działka budowlana 47 arów, Krawce + warunki zabudowy
    1 / 6
    Działka budowlana 47 arów, Krawce + warunki zabudowy

    Krawce

    • 130 000 zł cena
    • 4 700 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w miejscowosci Krawce (Stary Sulechów) gmina Grębów. Działka przy drodze asfaltowej, w pełni uzbrojona (prąd, gaz, woda , kanalizacja) o szerokości ok 30 m, długoś...

  • Działka budowlana Sobień gm. Aleksandrów Łódzki
    1 / 7
    Działka budowlana Sobień gm. Aleksandrów Łódzki

    Sobień

    • 89 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana zlokalizowana w malowniczej miejscowości Sobień. To idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju i kontaktu z naturą. Droga asfaltowa p...

  • Działka budowlana Grotniki gm. Zgierz
    1 / 9
    Działka budowlana Grotniki gm. Zgierz

    Grotniki

    • 465 000 zł cena
    • 2 321 m2 powierzchnia
    • 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana położona w leśnym zakątku Ustronia na terenie gdzie nie obowiazuje plan zagospodarowania przestrzennego. Złożony został wniosek o wydanie warunków n...

  • Działka budowlana Zaspy gm. Warta
    1 / 16
    Działka budowlana Zaspy gm. Warta

    Zaspy

    • 1 080 000 zł cena
    • 9 900 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży kompleksu 5 działek budowlanych położonych w malowniczej miejscowości Zaspy Miłkowskie nad zalewem Jeziorsko, od której w odległości 2 km znajduje się Port Jachtow...

  • Działka budowlana Łódź Bałuty
    1 / 7
    Działka budowlana Łódź Bałuty

    Łódź

    • 260 000 zł cena
    • 560 m2 powierzchnia
    • 465 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 560 m2, położonej w malowniczej okolicy w Łodzi w osiedlu domów jednorodzinnych. Działka jest ogrodzona i nie zabudowana. Pierws...

  • Działka budowlana Niesułków-Kolonia gm. Stryków
    1 / 15
    Działka budowlana Niesułków-Kolonia gm. Stryków

    Niesułków-Kolonia

    • 185 000 zł cena
    • 914 m2 powierzchnia
    • 203 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana w rejonie Stryków- Niesułków. Spokojna okolica, otoczenie domów jednorodzinnych. Działka ogrodzona siatką, brama wjazdowa metalowa, garaż blaszany...

  • Działki w Wężerowie 26km od Krakowa - www.wachowicz.nieruchomosci...

    Wężerów

    • 169 000 zł cena
    • 2 180 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Damian Wachowicz
    Agent nieruchomości

  • Działka Łazy ul. Rumiana

    Łazy » ul. Rumiana

    • 800 000 zł cena
    • 3 218 m2 powierzchnia
    • 249 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości REVI HOME oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 3218 m, zlokalizowaną w Łazach gm.Lesznowola przy ul.Rumianej. Idealna pod inwestycję...

  • DZIAŁKA INWESTYCYJNA – MARKI | PRZY TRASIE S8

    Marki

    • 1 999 000 zł cena
    • 2 153 m2 powierzchnia
    • 929 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    --- NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---WYJĄTKOWA DZIAŁKA INWESTYCYJNA – MARKI | PRZY TRASIE S8 | 2153 m²Na sprzedaż atrakcyjna działka o przeznaczeniu mieszkaniowo-usłu...

  • Sandomierz - dzialka 48 ar przy ul. Lipowej, mozliwy podzial
    Sandomierz - dzialka 48 ar przy ul. Lipowej, mozliwy podzial

    Sandomierz

    • 350 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sandomierz - dzialka 48 ar przy ul. Lipowej, mozliwy podzial! OKAZJA - zł Dane kontaktowe: Telefon: [tel] E-mail @

  • Działka rolna 0,64, Jastrzębia
    1 / 12
    Działka rolna 0,64, Jastrzębia

    Jastrzębia

    • 70 150 zł cena
    • 6 400 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna 64 ar – Jastrzębia Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 64 ar, położona w miejscowości Jastrzębia. Działka o regularnym kształcie, z dojazdem drogą lokalną. Tere...

  • Teren inwestycyjny - centrum Łomianek ul. Agawy

    Łomianki » ul. Agawy

    • 2 231 000 zł cena
    • 1 829 m2 powierzchnia
    • 1 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    --- NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Na sprzedaż wyjątkowy teren inwestycyjny składający się z dwóch działek budowlanych o łącznej powierzchni 1829 m², położony w jed...

  • Wyjątkowa działka budowlana 976,56 m² – Świerzna

    Świerzna

    • 184 570 zł cena
    • 976 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca, w którym zbudujesz swój wymarzony dom – z dala od zgiełku, ale blisko miasta?Ta działka spełni Twoje oczekiwania.Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana o p...

  • Wyjątkowa działka budowlana 977,56 m² – Świerzna

    Świerzna

    • 184 759 zł cena
    • 977 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca, w którym zbudujesz swój wymarzony dom – z dala od zgiełku, ale blisko miasta? Ta działka spełni Twoje oczekiwania.Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana o...

  • 1 / 2
    Działka Jazgarka

    Jazgarka

    • 67 zł cena
    • 1 442 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana w Miejscowości Jazgarka , gmina Kadzidło. Nieruchomość położona w malowniczym zakątku ziemi przy drodze z Kadzidło do Krainy Kurpiowskiej. Bliskość...