• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 270)
  • Działka budowlana Nowy Sącz os. Zawada
    Działka budowlana Nowy Sącz os. Zawada

    Nowy Sącz

    • 200 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 334 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o pow. 6ar, położona na os. Zawada w Nowym Sączu- rejon ul. Bolesława Prusa. Działka płaska w kształcie prostokąt o wymiarach ok. dł. 30m x szer....

  • domek na ogródku działkowym Rzeszów
    1 / 16
    domek na ogródku działkowym Rzeszów

    Rzeszów

    • 155 000 zł cena
    • 351 m2 powierzchnia
    • 442 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Dzień dobry, Mam do sprzedania domek całoroczny na ogródku działkowym ROD "Zdrowie, wjazd znajduje się od ul. Wieniawskiego. Dokładną lokalizację oraz dojazd z drogi głównej od bie...

  • Działka Rolna Ostrowo koło Karwii 3790m2 Ksiega Wieczysta700
    1 / 8
    Działka Rolna Ostrowo koło Karwii 3790m2 Ksiega Wieczysta700

    Jastrzębia Góra

    • 410 000 zł cena
    • 3 790 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam mam do zaoferowania działke rolna w miejscowosci OSTROWO koło JASTRZEBIEJ GORY,KARWI. Dzialka posiada Ksiege wieczysta numer dzialki 510/16 kształt: prostokąt; długość: 126m;...

  • Działka rolno-budowlana Grabno gm. Wojnicz
    1 / 15
    Działka rolno-budowlana Grabno gm. Wojnicz

    Grabno

    • 99 000 zł cena
    • 4 400 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka pod zabudowę w miejscowości Grabno Do sprzedaży przedstawiamy działkę położoną na granicy Grabna i Więckowic gmina Wojnicz powiat tarnowski. Nieruchomość o powierzchni 0,44...

  • Działka budowlana z PnB - Podstolice
    1 / 5
    Działka budowlana z PnB - Podstolice

    Podstolice

    • 295 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Podstolice, działka budowlana z PnB na dom jednor. Ogłoszenie sprzedaży działki budowlanej – Podstolice, gmina Wieliczka Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejsc...

  • Działka rolno-budowlana Słona gm. Zakliczyn
    1 / 15
    Działka rolno-budowlana Słona gm. Zakliczyn

    Słona

    • 399 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Duża i urokliwa działka w gminie Zakliczyn Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni prawie 1 ha położoną w Słonej gminie Zakliczyn. Ta duża, atrakcyjna działka przeznaczon...

  • Działki Rolne Domanice 6zł/m2
    1 / 4
    Działki Rolne Domanice 6zł/m2

    Domanice

    • 170 000 zł cena
    • 28 598 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedaż działek rolnych – łączny areał 28 598 m² Domanice / Kopcie | atrakcyjna cena Na sprzedaż działki rolne położone w miejscowościach Domanice oraz Kopcie o łącznej powierzchn...

  • Syndyk sprzeda nieruchomość!
    Syndyk sprzeda nieruchomość!

    Słubice

    • 1 392 000 zł cena
    • 5 794 m2 powierzchnia
    • 241 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Syndyk ogłasza trzeci nieograniczony przetarg ofertowy! przedmiot przetargu stanowi wchodząca w skład masy upadłości spółki M.B.B. Logistics sp. z o.o. w upadłości nieruchomość gr...

  • Działka rolno-budowlana Złota gm. Czchów
    1 / 11
    Działka rolno-budowlana Złota gm. Czchów

    Złota

    • 93 000 zł cena
    • 2 245 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Duża działka pod zabudowę jednorodzinną koło Czchowa Zapraszamy do zakupu urokliwej działki pod zabudowę z wydanymi warunkami zabudowy, położonej w malowniczej miejscowości Złota,...

  • Sprzedam działkę
    1 / 2
    Sprzedam działkę

    Sulejów

    • 195 000 zł cena
    • 2 230 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę zlokalizowaną w Sulejowie, bezpośrednio przy ul. Rycerskiej (nr 101], częściowo zalesioną, o powierzchni ok. 2230 m2 (wymiary ok. długość 134 m, szerokość 16 m). W...

  • Działka siedliskowa Pogórska Wola gm. Skrzyszów
    1 / 12
    Działka siedliskowa Pogórska Wola gm. Skrzyszów

    Pogórska Wola

    • 159 000 zł cena
    • 12 200 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    DUŻA DZIAŁKA O POWIERZCHNI 1.22 HA KOŁO TARNOWA POD ZABUDOWĘ Przedstawiamy do sprzedaży działkę położoną w miejscowości Pogórska Wola gmina Skrzyszów. Nieruchomość składa się z dwó...

  • Działka budowlana Grodzisk Mazowiecki,
    Działka budowlana Grodzisk Mazowiecki,

    Grodzisk Mazowiecki

    • 359 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka położona w miejscowości Adamów na granicy z Milanówkiem. Nieruchomość o powierzchni 2400m2 znajduje się w I linii zabudowy przy drodze asfaltowej. Doskonale u...

  • Działka inwestycyjna Staroniwa 12,84 ar
    1 / 10
    Działka inwestycyjna Staroniwa 12,84 ar

    Rzeszów

    • 319 000 zł cena
    • 1 284 m2 powierzchnia
    • 249 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka inwestycyjna na Staroniwie to propozycja dla osób, które myślą perspektywicznie i szukają gruntu z realnym potencjałem rozwoju. Działka inwestycyjna na Staroniwie o powier...

  • Działka budowlana Krościenko nad Dunajcem, Niwki
    Działka budowlana Krościenko nad Dunajcem, Niwki

    Krościenko nad Dunajcem

    • 620 000 zł cena
    • 2 913 m2 powierzchnia
    • 213 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka inwestycyjna z pozwoleniem na 3 domy - widok na Tatry i Pieniny Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 2913 m² , położoną przy ul....

  • Działka budowlana Bojano gm. Szemud, Józefa Wołoszyna
    Działka budowlana Bojano gm. Szemud, Józefa Wołoszyna

    Bojano

    • 349 000 zł cena
    • 1 023 m2 powierzchnia
    • 342 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1023 m² / Bojano |/ Spokojna okolica /  Media w drodze * BEZ PROWZIJI OD KUPUJĄCEGO * Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1023 m², położona w...

  • Działka budowlana Ponikiew gm. Wadowice
    1 / 6
    Działka budowlana Ponikiew gm. Wadowice

    Ponikiew

    • 142 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka położona w drugiej linii zabudowy we wsi Ponikiew. Nieruchomość składa się z dwóch numerów działek i łącznie tworzy powierzchnię 17 arów. Dojazd do nieruchomo...

  • Działka budowlana Kąck gm. Wiązowna,
    1 / 15
    Działka budowlana Kąck gm. Wiązowna,

    Kąck

    • 180 000 zł cena
    • 854 m2 powierzchnia
    • 211 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W sprzedaży 25 działek budowlanych o powierzchni od 570 m2.  **Opis:** Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Kąck w gminie Wi...

  • Atrakcyjna działka budowlana w Niedźwiedziu
    1 / 4
    Atrakcyjna działka budowlana w Niedźwiedziu

    Niedźwiedź

    • 226 000 zł cena
    • 1 402 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam działkę budowlaną o pow. 1402 m2 w Niedźwiedziu gm. Kobylanka. Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (uchwała nr XV/109/15). Parametry: - p...

  • SPRZEDAM DZIAŁKĘ
    SPRZEDAM DZIAŁKĘ

    Brzeziny

    • 1 010 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolno budowlaną o numerze 983 i powierzchni 0,80ha w miejscowości Brzeziny gmina Lubartów. Działka budowlana o powierzchni 0,36ha natomiast pozostałe 0,44ha rolna...

  • 1 / 4
    Nieruchomości - Rokitno Szlacheckie

    Rokitno Szlacheckie

    • 193 855 zł cena
    • 1 325 m2 powierzchnia
    • 147 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OGŁOSZENIE SYNDYKA MASY UPADŁOŚCI O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI W POSTĘPOWANIU UPADŁOŚCIOWYM ANNY KOPROWSKIEJ PROWADZONYM PRZED SĄDEM REJONOWYM KATOWICE-WSCHÓD W KATOWICACH POD SYGN...