• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 274)
  • 1 / 4
    Działka Jaracz ul.

    Jaracz

    • 560 000 zł cena
    • 18 500 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż wyjątkowe działki w  bardzo ładnym miejscuUroczysko w środku lasu cisza spokój i natura na wyciągnięcie rękiLokalizacja Jaracz gmina Rogoźno, 30km od PoznaniaMasz tu łą...

  • Działka budowlana 26a - Hermanowa

    Hermanowa

    • 200 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA POD ZABUDOWĘ POD NIEDUŻY DOM - HERMANOWA, GMINA TYCZYN.Oferujemy do sprzedania działkę budowlaną o powierzchni 26a w miejscowości Hermanowa, 2.5km od centrum miasta Tyczyn....

  • Działka Stegna ul.

    Stegna

    • 289 000 zł cena
    • 1 067 m2 powierzchnia
    • 271 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA: Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1067 m2. Teren jest prawie płaski, aktualnie nieogrodzony. Działka ma kształt kwadratu o wymiarach ok. 35m x 30m. Dojazd do nie...

  • Działka Borkowo ul. Radosna

    Borkowo » ul. Radosna

    • 215 000 zł cena
    • 831 m2 powierzchnia
    • 259 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Numery działek: 113/55, 106/68LOKALIZACJA:Borkowo Kartuskie. Wieś zamieszkała przez około 1500 osób leżąca nad jeziorem Karlikowskim. Do jeziora z działki jest jedynie 900 metrów. ...

  • Działka Borkowo ul. Radosna

    Borkowo » ul. Radosna

    • 210 000 zł cena
    • 832 m2 powierzchnia
    • 253 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Numery działek 113/56, 106/69LOKALIZACJA:Borkowo Kartuskie. Wieś zamieszkała przez około 1500 osób leżąca nad jeziorem Karlikowskim. Do jeziora z działki jest jedynie 900 metrów. ...

  • 1 / 4
    Działka Borkowo ul. Radosna

    Borkowo » ul. Radosna

    • 197 000 zł cena
    • 810 m2 powierzchnia
    • 244 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Numer działki: 106/80LOKALIZACJA:Borkowo Kartuskie. Wieś zamieszkała przez około 1500 osób leżąca nad jeziorem Karlikowskim. Do jeziora z działki jest jedynie 800 metrów.  Na najb...

  • Działka Borkowo ul. Radosna

    Borkowo » ul. Radosna

    • 270 000 zł cena
    • 849 m2 powierzchnia
    • 319 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Numer działki 106/84LOKALIZACJA:Borkowo Kartuskie. Wieś zamieszkała przez około 1500 osób leżąca nad jeziorem Karlikowskim. Do jeziora z działki jest jedynie 800 metrów.  Na najbl...

  • Działka Borkowo ul. Radosna

    Borkowo » ul. Radosna

    • 121 500 zł cena
    • 540 m2 powierzchnia
    • 225 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Numer działki 106/97LOKALIZACJA:Borkowo Kartuskie. Wieś zamieszkała przez około 1500 osób leżąca nad jeziorem Karlikowskim. Do jeziora z działki jest jedynie 800 metrów.  Na najbl...

  • Działka Borkowo ul. Radosna

    Borkowo » ul. Radosna

    • 220 000 zł cena
    • 850 m2 powierzchnia
    • 259 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Numery działek: 106/91LOKALIZACJA:Borkowo Kartuskie. Wieś zamieszkała przez około 1500 osób leżąca nad jeziorem Karlikowskim. Do jeziora z działki jest jedynie 950 metrów.  Na naj...

  • Działka Borkowo ul. Radosna

    Borkowo » ul. Radosna

    • 210 000 zł cena
    • 833 m2 powierzchnia
    • 253 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Numery działek: 113/58, 106/71LOKALIZACJA:Borkowo Kartuskie. Wieś zamieszkała przez około 1500 osób leżąca nad jeziorem Karlikowskim. Do jeziora z działki jest jedynie 800 metrów. ...

  • Działka Borkowo ul. Radosna

    Borkowo » ul. Radosna

    • 261 000 zł cena
    • 785 m2 powierzchnia
    • 333 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Numer działki 106/15LOKALIZACJA:Borkowo Kartuskie. Wieś zamieszkała przez około 1500 osób leżąca nad jeziorem Karlikowskim. Do jeziora z działki jest jedynie 700 metrów.  Na najbl...

  • Działka Borkowo ul. Radosna

    Borkowo » ul. Radosna

    • 220 000 zł cena
    • 918 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Numery działek: 113/64, 106/95LOKALIZACJA:Borkowo Kartuskie. Wieś zamieszkała przez około 1500 osób leżąca nad jeziorem Karlikowskim. Do jeziora z działki jest jedynie 850 metrów. ...

  • Działka Borkowo ul. Radosna

    Borkowo » ul. Radosna

    • 270 000 zł cena
    • 1 243 m2 powierzchnia
    • 218 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki numer 106/78 + 106/103LOKALIZACJA:Borkowo Kartuskie. Wieś zamieszkała przez około 1500 osób leżąca nad jeziorem Karlikowskim. Do jeziora z działki jest jedynie 800 metrów. ...

  • Działka Borkowo ul. Radosna

    Borkowo » ul. Radosna

    • 220 000 zł cena
    • 850 m2 powierzchnia
    • 259 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Numer działki: 106/90LOKALIZACJA:Borkowo Kartuskie. Wieś zamieszkała przez około 1500 osób leżąca nad jeziorem Karlikowskim. Do jeziora z działki jest jedynie 800 metrów.  Na najb...

  • Działka Borkowo ul. Radosna

    Borkowo » ul. Radosna

    • 235 000 zł cena
    • 895 m2 powierzchnia
    • 263 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Numer działki 106/93LOKALIZACJA:Borkowo Kartuskie. Wieś zamieszkała przez około 1500 osób leżąca nad jeziorem Karlikowskim. Do jeziora z działki jest jedynie 900 metrów.  Na najbl...

  • Działka Borkowo ul. Radosna

    Borkowo » ul. Radosna

    • 117 000 zł cena
    • 540 m2 powierzchnia
    • 217 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Numer działki: 106/99LOKALIZACJA:Borkowo Kartuskie. Wieś zamieszkała przez około 1500 osób leżąca nad jeziorem Karlikowskim. Do jeziora z działki odległość wynosi 950m. Na najbliż...

  • Działka Borkowo ul. Radosna

    Borkowo » ul. Radosna

    • 290 000 zł cena
    • 963 m2 powierzchnia
    • 302 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Numer działki 106/2LOKALIZACJA:Borkowo Kartuskie. Wieś zamieszkała przez około 1500 osób leżąca nad jeziorem Karlikowskim. Do jeziora z działki jest jedynie 700 metrów.  Na najbli...

  • Działka Borkowo ul. Radosna

    Borkowo » ul. Radosna

    • 210 000 zł cena
    • 834 m2 powierzchnia
    • 252 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Numery działek: 113/57, 106/70 LOKALIZACJA:Borkowo Kartuskie. Wieś zamieszkała przez około 1500 osób leżąca nad jeziorem Karlikowskim. Do jeziora z działki jest jedynie 900 metrów....

  • Działka Borkowo ul. Radosna

    Borkowo » ul. Radosna

    • 2 600 000 zł cena
    • 8 530 m2 powierzchnia
    • 305 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    LOKALIZACJA:Borkowo Kartuskie. Wieś zamieszkała przez około 1500 osób leżąca nad jeziorem Karlikowskim. Do jeziora z działki jest jedynie 900 metrów. Na najbliższe większe zakupy u...

  • Działka Borkowo ul. Radosna

    Borkowo » ul. Radosna

    • 210 000 zł cena
    • 817 m2 powierzchnia
    • 258 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Numery działek: 106/79LOKALIZACJA:Borkowo Kartuskie. Wieś zamieszkała przez około 1500 osób leżąca nad jeziorem Karlikowskim. Do jeziora z działki jest jedynie 800 metrów.  Na naj...