• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 274)
  • 1 / 3
    Działka Nowe Chrusty

    Nowe Chrusty

    • 600 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 6000 m2 z możliwością zabudowy położona w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - blisko stacja kolejowa Nowe Chrusty oraz bezpośredni dojazd do Koluszek- tylko 10 minut. Szeroko...

  • Działka Łódź Bałuty, Bałuty ul. Młynarska

    Łódź » Bałuty » ul. Młynarska

    • 345 000 zł cena
    • 504 m2 powierzchnia
    • 685 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow.504m2 (wym.41mx12m), zlokalizowana przy ul. Młynarskiej. Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja. Nieruchomość położona przy drodze asfaltowej, w najbliższe...

  • 1 / 4
    Działka Nowe Chrusty

    Nowe Chrusty

    • 120 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadamy do sprzedaży 4 działki położone w bardzo urokliwej okolicy z możliwością zabudowy jednorodzinnej. Powierzchnia każdej działki 1300 m2. W pobliżu wiele nowych domów. Ty...

  • 1 / 4
    Działka Nowe Chrusty

    Nowe Chrusty

    • 77 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadamy do sprzedaży 8 działek położonych w bardzo urokliwej okolicy z możliwością zabudowy jednorodzinnej. Część położona przy samej drodze (asfalt), a druga część w 2 linii z...

  • Działka Starowa Góra ul. Rolnicza

    Starowa Góra » ul. Rolnicza

    • 840 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedania działka budowlana położona w Starowej Górze w gminie Rzgów. Działka inwestycyjna w prostokącie o wymiarach 68 m na 45 m. Dojazd drogą krajową 91 w kierunku Tuszyn. Me...

  • 1 / 2
    Działka Wierzchy Kluckie

    Wierzchy Kluckie

    • 220 000 zł cena
    • 18 900 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania 3 działki rolne, dwie obok siebie o pow. 3482m2 i 3492m2 oraz w bliskim sąsiedztwie działka o pow.11856m2. Nieruchomości położone w gm. Kluki/Wierzchy Kluckie w pobli...

  • Działka Rąbień

    Rąbień

    • 190 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy do zaoferowania działkę budowlaną o pow. 1000m2(25mx40m), za cenę 190zł/m2, położonej w malowniczej i prestiżowej dzielnicy w Rąbieniu. Media: Prąd przewidziany do 02.2025r....

  • Działka Łódź Bałuty, Bałuty ul. Młynarska

    Łódź » Bałuty » ul. Młynarska

    • 345 000 zł cena
    • 504 m2 powierzchnia
    • 685 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Wolica

    Wolica

    • 125 000 zł cena
    • 1 240 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o pow.1240m2 (25x50) położona w gm. Kleszczów- miejscowości Wolica. Dla terenu uchwalony MPZP- przeznaczenie działki pod zabudowę mieszkaniową, jedn...

  • Działka Rąbień

    Rąbień

    • 294 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 147 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy do zaoferowania działkę budowlaną o pow. 2000m2(25mx80m), za cenę 150zł/m2, położonej w malowniczej i prestiżowej dzielnicy w Rąbieniu. Media: Prąd przewidziany do 02.2025r....

  • Działka Albertów

    Albertów

    • 230 000 zł cena
    • 2 376 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy do zaoferowania działkę budowlaną z WZ o pow.2376m2(55mx44m) położona w miejscowości Albertów g. Lutomiersk. Dojazd do działki drogą asfaltową, wokół budownictwo jednorodzinn...

  • Działka Grodzisko

    Grodzisko

    • 259 000 zł cena
    • 889 m2 powierzchnia
    • 292 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o pow.889m2 (wymiary działki 41x22,5), wydane WZ oraz projekt domu o pow.100m2+ poddasze. Miejscowość Grodzisko gm. Rzgów, 3 km od granicy Łodzi, b...

  • Działka Łódź Widzew, Różki ul. Strykowska

    Łódź » Widzew » ul. Strykowska

    • 385 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 257 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy do zaoferowania działkę budowlano-usługową o pow. 1500m2 z projektem budynku mieszkalnego o pow. 184m2 z dwoma garażami oraz aktualnym pozwoleniem na budowę wydanym 31.01.2022...

  • Działka Łódź Górna, Ruda Pabianicka ul. Popioły

    Łódź » Górna » ul. Popioły

    • 1 725 750 zł cena
    • 3 835 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania 2 działki o łącznej pow.3835m2 z uchwalonym MPZP, w dzielnicy Ruda Pabianicka ok. Lasu Popioły. Dojazd drogą utwardzoną, media: prąd na działce, kanalizacja w sąsied...

  • Działka Wolica

    Wolica

    • 125 000 zł cena
    • 1 240 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Sulejów

    Sulejów

    • 240 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 219 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy do zaoferowania działkę o pow. 1100m2 z domem murowanym o pow. ok 35m2 z 4 tarasami w gminie Sulejów. Teren ogrodzony i zagospodarowany z licznymi nasadzeniami. W budynku na...

  • Działka Starowa Góra ul. Rolnicza

    Starowa Góra » ul. Rolnicza

    • 840 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• Działka Mstowo

    Mstowo

    • 300 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania nieruchomość położona we wsi Mstowo gminie Chodecz. Działka ogrodzona o powierzchni 500 metrów (kwadrat 25 m na 25 m ).Na terenie postawiona wiata murowana, którą moż...

  • 1 / 4
    Działka Nowe Chrusty

    Nowe Chrusty

    • 77 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 2
    Działka Wola Grzymkowa

    Wola Grzymkowa

    • 264 500 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania 5 działek z uchwalonym MPZP (mieszkaniowo-usługowe) o pow. 1150-1190m2, usytuowane w malowniczej miejscowości Wola Grzymkowa. Działki znajdują się przy trasie z Aleks...