• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 274)
  • 1 / 2
    Nieruchomość - Wandzin

    Wandzin

    • 83 070 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Ogłoszenie o przetargu: Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy w Lublinie ul. Diamentowa 15, 20-471 Lublin OGŁASZA PRZETARG PISEMNY NIEOGRANICZ...

  • Działka Stare Miasto

    Stare Miasto

    • 360 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż niezabudowana działka w miejscowości Stare Miasto (gmina Stare Miasto) oznaczona w MPZP etykietą MN, co oznacza zabudowę jednorodzinną. Działka posiada bezpośredni d...

  • Działka rolna 4600 m2 Parczów
    1 / 4
    Działka rolna 4600 m2 Parczów

    Parczów

    • 30 000 zł cena
    • 4 600 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna położona w Parczowie, gm. Białaczów pow. opoczyński. Cena: 30 000 zł. do negocjacji Powierzchnia: 4600 m2 Stan prawny: pełna własność

  • Dom z dużą działką
    1 / 5
    Dom z dużą działką

    Łomża

    • 3 000 000 zł cena
    • 4 703 m2 powierzchnia
    • 638 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dom wolnostojący w Łomży przy ul. Nowogrodzkiej -cztery poziomy mieszkalne z dużą działką 4703 m2 i budynkiem gospodarczym. Wodociąg i kanalizacja miejska, gaz, prąd w tym 380V. Os...

  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Jeżowe

    • 45 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka znajduje się w miejscowości Jeżowe Kowale , przy drodze asfaltowej, nr 7624. Wymiary: szer. 11m., dł. 98m. Cena do negocjacji.

  • Działka Dębska Wola gm. Morawica
    Działka Dębska Wola gm. Morawica

    Dębska Wola

    • 150 000 zł cena
    • 1 450 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 1450 m2 , zlokalizowana Dębskiej Woli, gm. Morawica. Działka płaska, w kształcie prostokąta . Dojazd do działki drogą asfaltową + drogą gruntową utw...

  • Działka Promnik gm. Strawczyn
    Działka Promnik gm. Strawczyn

    Promnik

    • 110 000 zł cena
    • 1 402 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 1402 m2 , zlokalizowana w miejscowości Promnik, gm. Strawczyn. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka płaska, w czwartej linii względem drogi gminn...

  • Działka Górki gm. Bliżyn
    Działka Górki gm. Bliżyn

    Górki

    • 140 000 zł cena
    • 14 665 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 14665 m2 zlokalizowana w miejscowości Górki, gm. Bliżyn, powiat skarżyski. Nieruchomość położona w pierwszej linii od strony drogi, z bezpośrednim do...

  • Działka Chęciny Skiby
    Działka Chęciny Skiby

    Chęciny

    • 285 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 23 00 m2 , zlokalizowana w miejscowości Skiby , gm. Chęciny . Działka w kształcie zbliżonym do rombu, o przybliżonych wymiarach: 48 x 4...

  • Działka Święciec

    Święciec

    • 74 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjna działka z warunkami zabudowy o powierzchni 1200m2 w miejscowości Święciec (gmina Kramsk) z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej, w której usyt...

  • Działka inwestycyjna Białystok Zagórki,
    Działka inwestycyjna Białystok Zagórki,

    Białystok

    • 530 400 zł cena
    • 1 326 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Białystok, Zagórki - u...

  • Działka budowlana Nowosiółki gm. Dobrzyniewo Duże,
    Działka budowlana Nowosiółki gm. Dobrzyniewo Duże,

    Nowosiółki

    • 450 000 zł cena
    • 25 280 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecamy Państwu dział...

  • Działka budowlana Solniczki gm. Juchnowiec Kościelny,
    Działka budowlana Solniczki gm. Juchnowiec Kościelny,

    Solniczki

    • 243 900 zł cena
    • 1 109 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecam Państwu 1 z 4...

  • Działka budowlana Solniczki gm. Juchnowiec Kościelny,
    Działka budowlana Solniczki gm. Juchnowiec Kościelny,

    Solniczki

    • 239 000 zł cena
    • 1 085 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Solniczki gm. Juchnowiec Kościelny,
    Działka budowlana Solniczki gm. Juchnowiec Kościelny,

    Solniczki

    • 259 000 zł cena
    • 1 174 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka inwestycyjna Nowe Aleksandrowo gm. Dobrzyniewo Duże,
    Działka inwestycyjna Nowe Aleksandrowo gm. Dobrzyniewo Duże,

    Nowe Aleksandrowo

    • 1 500 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Nowe Aleksandrowo - lo...

  • Działka budowlana Solniczki gm. Juchnowiec Kościelny,
    Działka budowlana Solniczki gm. Juchnowiec Kościelny,

    Solniczki

    • 260 000 zł cena
    • 1 183 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Budowlana 2500m2 Uzbrojona + WZ Bezpośrednio
    1 / 3
    Budowlana 2500m2 Uzbrojona + WZ Bezpośrednio

    Grabina

    • 170 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 2500 mkw położona w malowniczej wsi Grabina, w powiecie poddębickim, w gminie Zadzim. Działka położona jest w idealnym miejscu do realizacji...

  • Działka inwestycyjna Ogrodniczki gm. Juchnowiec Kościelny,
    Działka inwestycyjna Ogrodniczki gm. Juchnowiec Kościelny,

    Ogrodniczki

    • 395 000 zł cena
    • 1 925 m2 powierzchnia
    • 206 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecamy nieruchomość...

  • Działka rolna Nowa Wieś gm. Iława
    Działka rolna Nowa Wieś gm. Iława

    Nowa Wieś

    • 599 000 zł cena
    • 31 500 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna z linią brzegową nad Jeziorem Iławskim - Nowa Wieś, gmina Iława, 3,15 ha Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni 3,15 ha , położona w...