• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 274)
  • Działka Chrzanów Duży

    Chrzanów Duży

    • 1 091 763 zł cena
    • 2 581 m2 powierzchnia
    • 423 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO Lokalizacja: Chrzanów Duży gmina Grodzisk Mazowiecki, przy drodze wojewódzkiej nr. 579 Kontakt [tel] Na sprzedaż 4 działki 74/1/2/3/4 o łącznej powierzchn...

  • Działka Bojano ul. Wodna

    Bojano » ul. Wodna

    • 435 000 zł cena
    • 1 099 m2 powierzchnia
    • 396 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z MPZP w spokojnej i zielonej części Bojana- idealne miejsce dla rodziny z dziećmi, która marzy o własnym domu z ogrodem, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocze...

  • Działka inwestycyjna przy A4, Sędziszów Małopolski

    Borek Wielki

    • 5 945 000 zł cena
    • 23 773 m2 powierzchnia
    • 251 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży nieruchomości inwestycyjnej w miejscowości Borek Wielki, Gmina Sędziszów Małopolski. Grunt pod zabudowę produkcyjno...

  • Okazja Inwestycyjna w Łodzi – możliwość podziału!
    1 / 16
    Okazja Inwestycyjna w Łodzi – możliwość podziału!

    Łódź

    • 429 000 zł cena
    • 2 576 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Okazja Inwestycyjna w Łodzi – Działka 2576 m2 z Możliwością Podziału! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa położona w południowej części Łodzi, objęta aktualnym miejscowym...

  • Konarzyce Łomża -Działka budowlana
    1 / 5
    Konarzyce Łomża -Działka budowlana

    Konarzyce

    • 144 800 zł cena
    • 724 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam uzbrojoną działkę budowlaną o nr 55/25- 724 m² w Konarzycach koło Łomży na nowym osiedlu Młynowym przy ulicy Młynarskiej . Wydane warunki zabudowy ,częściowo ogrodzona ....

  • Sprzedam działkę
    1 / 4
    Sprzedam działkę

    Konarzyce

    • 144 800 zł cena
    • 724 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 724m2 w Konarzycach koło Łomży z wydanymi warunkami zabudowy oraz przyłączem wodnym w działce tel.[tel] nr. działki 55/25

  • Sprzedam ogródek działkowy w ROD RELAX
    1 / 6
    Sprzedam ogródek działkowy w ROD RELAX

    Ełk

    • 39 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę 300 m2 w ogródkach działkowych RELAX. Działka ma doprowadzoną WODĘ i PRĄD (wstawiony nowy licznik). Na działce: - altanka - zadaszone miejsce na grila ze stoł...

  • Działka rolno-budowlana Wodzisław Śląski
    Działka rolno-budowlana Wodzisław Śląski

    Wodzisław Śląski

    • 290 000 zł cena
    • 10 182 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Prezentujemy na sprzedaż działkę budowlano-zielono-leśną o powierzchni całkowitej 10182 m2 z czego część budowlana to około 2186 m2, część zielona to około 3944 m2 a część leśna to...

  • Działka budowlana Mogilany, Chorowice
    Działka budowlana Mogilany, Chorowice

    Mogilany

    • 2 750 000 zł cena
    • 9 600 m2 powierzchnia
    • 287 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 96arów z pozwoleniem na budowę . Wyjątkowy projekt w wyjątkowym miejscu . Pozwolenie dotyczy obiektu o powierzchni całkowitej 1238,96 m2 . Przewiduje 38 łóż...

  • Działka 1290m2  budowlana - Kraków OKAZJA
    1 / 13
    Działka 1290m2 budowlana - Kraków OKAZJA

    Kraków

    • 950 000 zł cena
    • 1 290 m2 powierzchnia
    • 737 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA KRAKÓW – CZYŻYNY / ŁĘG GRUNT POD DOM JEDNORODZINNY – 1 290 m² UNIKALNA DZIAŁKA POD REZYDENCJĘ LUB INWESTYCJĘ – WYSOKI POTENCJAŁ I ELASTYCZNOŚĆ ZAKUPU Na sprzeda...

  • Działka Kaszów gm. Liszki
    1 / 3
    Działka Kaszów gm. Liszki

    Kaszów

    • 2 800 000 zł cena
    • 4 642 m2 powierzchnia
    • 604 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 4642 m² (46,42 ara), położona w miejscowości Kaszów, gmina Liszki. Nieruchomość zlokalizowana jest w drugiej linii zabudowy, co...

  • Działka rolna Bodzanów gm. Biskupice
    1 / 12
    Działka rolna Bodzanów gm. Biskupice

    Bodzanów

    • 450 000 zł cena
    • 6 650 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    | Do sprzedania nieruchomość budowlano -rolna składająca się z dwóch działek ewidencyjnych o łącznej powierzchni 6650 m 2 . Nieruchomość w kształcie prostokata o wymiarach około 2...

  • Działki budowlane w Krakowie  -  4tyś PUM
    1 / 14
    Działki budowlane w Krakowie - 4tyś PUM

    Kraków

    • 3 350 000 zł cena
    • 10 526 m2 powierzchnia
    • 319 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA DLA DEWELOPERÓW – DZIAŁKA INWESTYCYJNA Z MPZP POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ I USŁUGOWĄ IDENTYFIKACJA NIERUCHOMOŚCI działka nr 269 – 5 337,12 m² działka nr 271 – 5 175,25 m² Ł...

  • Działka Łódź Widzew ul. Mileszki

    Łódź » Widzew » ul. Mileszki

    • 530 000 zł cena
    • 2 005 m2 powierzchnia
    • 265 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 2005m2 położona w Łodzi/ Mileszki. Nieruchomość idealna pod inwestycje lub budownictwo jednorodzinne. Szybki dojazd do centrum i do autostrady. Sąsiedztw...

  • 1 / 2
    Działka Wierzchy Kluckie

    Wierzchy Kluckie

    • 220 000 zł cena
    • 18 900 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania 3 działki rolne, dwie obok siebie o pow. 3482m2 i 3492m2 oraz w bliskim sąsiedztwie działka o pow.11856m2. Nieruchomości położone w gm. Kluki/Wierzchy Kluckie w pobli...

  • 1 / 3
    Działka Nowe Chrusty

    Nowe Chrusty

    • 600 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 6000 m2 z możliwością zabudowy położona w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - blisko stacja kolejowa Nowe Chrusty oraz bezpośredni dojazd do Koluszek- tylko 10 minut. Szeroko...

  • 1 / 4
    Działka Nowe Chrusty

    Nowe Chrusty

    • 120 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadamy do sprzedaży 4 działki położone w bardzo urokliwej okolicy z możliwością zabudowy jednorodzinnej. Powierzchnia każdej działki 1300 m2. W pobliżu wiele nowych domów. Ty...

  • Działka Grodzisko

    Grodzisko

    • 259 000 zł cena
    • 889 m2 powierzchnia
    • 292 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o pow.889m2 (wymiary działki 41x22,5), wydane WZ oraz projekt domu o pow.100m2+ poddasze. Miejscowość Grodzisko gm. Rzgów, 3 km od granicy Łodzi, b...

  • 1 / 3
    Działka Nowe Chrusty

    Nowe Chrusty

    • 127 500 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania 3 działki o powierzchni od 1500m2 do 2200m2 (kształty działek regularne) położone w pięknej zielonej okolicy w otulinie lasu. Działki doskonale nadają się pod zabudo...

  • Działka Rąbień

    Rąbień

    • 190 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy do zaoferowania działkę budowlaną o pow. 1000m2(25mx40m), za cenę 190zł/m2, położonej w malowniczej i prestiżowej dzielnicy w Rąbieniu. Media: Prąd przewidziany do 02.2025r....