• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 274)
  • Piękna działka w Dąbrowie Leśnej z pozwoleniem

    Łomianki

    • 1 999 000 zł cena
    • 1 619 m2 powierzchnia
    • 1 235 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka w willowej części Dąbrowy Leśnej ze starodrzewem. Nieruchomość położona jest w bliskim sąsiedztwie Warszawy oraz infrastruktury a jednocześnie w cichym i cudownym m...

  • Grunt pod usługi zdrowia, wypoczynku, hotelarstwa

    Borki

    • 2 850 000 zł cena
    • 77 800 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferta biura nieruchomości - dostępna tylko u nas. Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość ze zbiornikiem wodnym położoną w miejscowości Borki koło Radzymina o łącznej powie...

  • 1 / 3
    Działka przemysłowa przy S8 30 km od Warszawy

    Karpin

    • 2 250 000 zł cena
    • 10 050 m2 powierzchnia
    • 224 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta biura nieruchomości. Pobieramy prowizję od strony kupującej za doprowadzenie do transakcji. Cena 2 250 000 zł netto + 23% VAT Na sprzedaż oferujemy działkę przemysłową o...

  • Działka bud. 1021m² w Radzyminie, spokojna okolica

    Radzymin

    • 383 000 zł cena
    • 1 021 m2 powierzchnia
    • 376 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1021 m², położoną w drugiej linii zabudowy, z dojazdem drogą utwardzoną. Media: prąd znajduje się w drodze przy działce, natom...

  • Atrakcyjna nieruchomość o pow. 41 902 m².

    Ciemne

    • 15 085 000 zł cena
    • 41 902 m2 powierzchnia
    • 361 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość o powierzchni 41 902 m², położoną w malowniczej okolicy przy oświetlonej gminnej drodze asfaltowej (ul. Marszałka Józefa Piłsudskieg...

  • Działka Tokary ul. Lipowa

    Tokary » ul. Lipowa

    • 270 000 zł cena
    • 941 m2 powierzchnia
    • 287 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 35/102LOKALIZACJA:Miejscowość Tokary a więc cisza, spokój i niewielka ilość sąsiadów. Tak można opisać Tokary na ten moment. Mimo to, najbliższy sklep znajduję się w odległ...

  • W Czeczewie na skraju lasu!

    Czeczewo » ul. Gdańska

    • 240 000 zł cena
    • 813 m2 powierzchnia
    • 296 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działka budowlanej w Czeczewie.Działka niezabudowana o łącznej powierzchni 813 m² w Czeczewie, gmina Przodkowo.Działka:Objęta MPZP z...

  • atrakcyjna działka w Nadarzynie

    Nadarzyn

    • 650 000 zł cena
    • 1 591 m2 powierzchnia
    • 409 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka w sąsiedztwie nowo powstających domów jednorodzinnych.Pełna infrastruktura i media w okolicy malowniczych lasów. Idealna lokalizacja.Zaledwie 20 min. do centrum...

  • 1 / 4
    Działka Gdańsk

    Gdańsk

    • 6 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferujemy do wynajęcia plac składowy o powierzchni do 1000 m z możliwością elastycznego dopasowania wielkości wynajmowanej powierzchni do potrzeb najemcy. Istnieje możliwość wynaję...

  • Działka Ławki

    Ławki

    • 160 000 zł cena
    • 993 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana nr 48/2 o powierzchni 998 m , położona w malowniczej miejscowości Ławki, gmina Ryn . Działka posiada wydane Warunki Zabudowy na budowę budynku mie...

  • Działka z MPZP Bieganów

    Budy-Grzybek

    • 259 000 zł cena
    • 2 469 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana objęta miejscowym planem zagospodarowania w miejscowości Bieganów k/Jaktorowa.wytyczne wg planu zagospodarowania;Wymiary działki ok 51 x 48 wysoko...

  • 1 / 4
    Działka Zaczarnie

    Zaczarnie

    • 162 500 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 13 arów (1300 m) o wymiarach: ok. 26 m szerokości 50 m długości. Warunki zabudowy w trakcie uzyskiwania. Media na działce: prąd, gaz, woda, kanalizacja. Cicha...

  • Syndyk w post VI GUp 530/21 sprzeda udział 1/2 Wojciechowo
    Syndyk w post VI GUp 530/21 sprzeda udział 1/2 Wojciechowo

    Wojciechowo

    • 12 200 zł cena
    • 12 900 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Syndyk masy upadłości Sławosza Bacha, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, w postępowaniu upadłościowym oznaczonym sygnaturą akt VI GUp 530/21 ogłasza pisemny...

  • Sprzedam ziemie na KRUS 5zł/m2
    Sprzedam ziemie na KRUS 5zł/m2

    Nagoszyn

    • 350 000 zł cena
    • 75 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam ziemie na KRUS. 5 klasa nieużytki, bez mediów w miejscowości Nagoszyn koło Dębicy. Posiadam kilkanaście działek większych lub mniejszych. Razem 7,5 ha tel [tel]

  • Działka inwestycyjna Olszyna,
    1 / 15
    Działka inwestycyjna Olszyna,

    Olszyna

    • 70 000 zł cena
    • 1 159 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Domo.Expert Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę mieszkaniową położoną w malowniczej okolicy z pięknym widokiem na Karkonosze - w miejscowości Olszyna. Działka nr 1052/8 znaj...

  • Działki budowlano- agroturystyczne
    1 / 16
    Działki budowlano- agroturystyczne

    Rybotycze

    • 2 700 000 zł cena
    • 55 300 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania cztery działki rolne, agroturystyczne w okolicy turystycznej (14km od Arłamowa) w Rybotyczach, w powiecie Przemyskim. Trzy działki są sąsiadujące ze sobą, natomiast j...

  • Okazja! - Jędrzejów - 11 zł /m ul. Małogoska
    Okazja! - Jędrzejów - 11 zł /m ul. Małogoska

    Jędrzejów

    • 128 000 zł cena
    • 11 700 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    SUPER OKAZJA! > 11 zł / bezpośrednio przy drodze asfaltowej . Przedmiotem sprzedaży jest działka rolno-budowlano /11700m2 /w tym 800m łąk ,położona bezpośrednio na granicy miasta J...

  • Działka budowlana Okmiany gm. Chojnów,
    1 / 14
    Działka budowlana Okmiany gm. Chojnów,

    Okmiany

    • 95 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Domo.Expert Nieruchomości oferuje do sprzedaży działki budowlane na nowym osiedlu w świetnie rozwijającej się miejscowości Okmiany. Działki położone są w kompleksie 43 działek po...

  • Działka budowlana Pisarzowice / Wilamowice
    1 / 8
    Działka budowlana Pisarzowice / Wilamowice

    Pisarzowice

    • 135 000 zł cena
    • 845 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości Multidom ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej z widokiem na góry, o powierzchni 8,45 ara, położonej w miejscowości Wilam...

  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Zdunowo

    • 200 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana – Zdunowo, gm. Załuski Oferuję atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1200 m², położoną w spokojnej i zielonej miejscowości Zdunowo (gmina Załusk...