• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 274)
  • Działka Łódź Stoki ul. Sikawa

    Łódź

    • 310 000 zł cena
    • 1 387 m2 powierzchnia
    • 224 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy do zaoferowania działki budowlane w malowniczej okolicy Łodzi o pow.1387m2, o wym.21mx68m, 999m2 o kształcie trójkąta o wym.40mx43mx55m, z projektem domu Azuryt o pow.170m2, o...

  • Działka Łódź Stoki ul. Sikawa

    Łódź

    • 310 000 zł cena
    • 1 387 m2 powierzchnia
    • 224 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Łódź Górna, Ruda Pabianicka ul. Popioły

    Łódź » Górna » ul. Popioły

    • 1 725 750 zł cena
    • 3 835 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania 2 działki o łącznej pow.3835m2 z uchwalonym MPZP, w dzielnicy Ruda Pabianicka ok. Lasu Popioły. Dojazd drogą utwardzoną, media: prąd na działce, kanalizacja w sąsied...

  • Działka Sulejów

    Sulejów

    • 240 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 219 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy do zaoferowania działkę o pow. 1100m2 z domem murowanym o pow. ok 35m2 z 4 tarasami w gminie Sulejów. Teren ogrodzony i zagospodarowany z licznymi nasadzeniami. W budynku na...

  • Działka Sulejów

    Sulejów

    • 240 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 219 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Łódź Widzew, Różki ul. Strykowska

    Łódź » Widzew » ul. Strykowska

    • 385 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 257 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy do zaoferowania działkę budowlano-usługową o pow. 1500m2 z projektem budynku mieszkalnego o pow. 184m2 z dwoma garażami oraz aktualnym pozwoleniem na budowę wydanym 31.01.2022...

  • 1 / 3
    Działka Nowe Chrusty

    Nowe Chrusty

    • 600 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 6000 m2 z możliwością zabudowy położona w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - blisko stacja kolejowa Nowe Chrusty oraz bezpośredni dojazd do Koluszek- tylko 10 minut. Szeroko...

  • Działka Łódź Bałuty, Bałuty ul. Młynarska

    Łódź » Bałuty » ul. Młynarska

    • 345 000 zł cena
    • 504 m2 powierzchnia
    • 685 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow.504m2 (wym.41mx12m), zlokalizowana przy ul. Młynarskiej. Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja. Nieruchomość położona przy drodze asfaltowej, w najbliższe...

  • Działka Sułów ul. Łąkowa

    Sułów » ul. Łąkowa

    • 235 000 zł cena
    • 2 345 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Polecam bardzo ładne działki położone w miejscowości Sułów, gmina Milicz. Wieś położona nad rzeką Baryczy, na terenie Stawów Milickich. Działki nie zostały zalane podczas powodz...

  • 1 / 4
    Działka Kobyłka

    Kobyłka

    • 30 440 zł cena
    • 30 440 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Witam, Posiadam niezabudowaną nieruchomość do wynajęcia o powierzchni całkowitej 30.440 m2, położoną w Kobyłce przy ulicy Wrzosowej na terenie przemysłowym. Wymiary działki 265 x 1...

  • Działka Glinik Zaborowski

    Glinik Zaborowski

    • 54 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Glinik Zaborowski - działka budowlana o powierzchni ok. 12 arów w bardzo ładnym położeniu, nachylenie w kierunku południowym z bardzo dobrym dojazdem drogą asfaltową; media na dz...

  • Działka Markuszowa

    Markuszowa

    • 57 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Markuszowa, gm. Wiśniowa - działki budowlane 19 i 36 arów, położone w terenie równym z ładnym widokiem na pobliskie wzgórza i dolinę Wisłoka; bardzo dobry dojazd drogą asfaltową; p...

  • Działka Guzice ul.

    Guzice

    • 112 000 zł cena
    • 956 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż piękna działka budowlana o powierzchni 9,5 ara w Guzicach, pow. Polkowice. Ta wyjątkowa nieruchomość oferuje idealne miejsce do spełnienia marzeń o własnym domu lub rea...

  • Działka Przebieczany

    Przebieczany

    • 390 000 zł cena
    • 1 010 m2 powierzchnia
    • 387 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka prawie idealna! Kształt prostokąta o szerokości około 22 metrów i długości około 45 metrów. Dłuższym bokiem wzdłuż drogi dojazdowej. Wjazd na działkę od strony wschodnie...

  • Działka Golkowice

    Golkowice

    • 420 000 zł cena
    • 934 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana (symbol 31 MN.1) 9,34 ar przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Działka znajduje się na granicy Krakowa (oś. Soboniowice) a Wieliczki (oś. Golkowice) przy ul. D...

  • 1 / 4
    Działka Stępina

    Stępina

    • 49 900 zł cena
    • 5 503 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Stępina, działka 55,03 ara (warunki zabudowy w opracowaniu) w spokojnej i ładnej okolicy; dojazd drogą asfaltową; prąd, woda z wodociągu lokalnego; na działce jest możliwość wybudo...

  • Działka Klembów

    Klembów

    • 163 000 zł cena
    • 501 m2 powierzchnia
    • 326 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 501 m2 przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną z usługami nieuciążliwymi do 2,5 kondygnacji. Działka położona jest w Gminie Klembów (LIPKA) prz...

  • 1 / 2
    Działka Węgrzce Wielkie

    Węgrzce Wielkie

    • 250 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działki budowlane o powierzchniach około 10 arów. W MPZP oznaczone jako tereny MN ( zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, wolnostojąca i bliźniacza, z możliwością wydz...

  • Działka Brzezinka Średzka

    Brzezinka Średzka

    • 1 467 270 zł cena
    • 6 987 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gruntu położonego w miejscowości Brzezinka Średzka, gmina Miękinia, powiat średzki, 5 km do granic Wrocławia, 22 km od wrocławskiego...

  • 1 / 3
    Działka Kobyłka

    Kobyłka

    • 12 500 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Wynajmę teren przemysłowo-uciążliwy, położony w Kobyłce przy ulicy Nadmeńskiej o powierzchni 3000 m, wymiary działki 64,5 x 47,5 m. Teren całkowicie oświetlony, uzbrojony, ogrodzon...