• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 274)
  • Działka Sułów ul. Łąkowa

    Sułów » ul. Łąkowa

    • 146 000 zł cena
    • 1 213 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Polecam bardzo ładne działki położone w miejscowości Sułów, gmina Milicz. Wieś położona nad rzeką Baryczy, na terenie Stawów Milickich. Działki nie zostały zalane podczas powodz...

  • Działka Sułów ul. Łąkowa

    Sułów » ul. Łąkowa

    • 139 000 zł cena
    • 1 132 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

• Działka Kłębanowice ul.

    Kłębanowice

    • 124 500 zł cena
    • 2 144 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana w KłębanowicachOferujemy Państwu wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 21 arów, położoną malowniczo w miejscowości Kłębanowice, gmina Radwanice, po...

  • Działka Samsonowice ul. Samsonowice

    Samsonowice

    • 450 000 zł cena
    • 6 900 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gruntu położonego w miejscowości Samsonowice, gmina Kostomłoty, powiat średzki, 5 km do Kątów Wrocławskich, 20 km od granic Wrocławia...

  • Działka Jakubowo Lubińskie ul.

    Jakubowo Lubińskie

    • 119 500 zł cena
    • 4 011 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka budowlana w Jakubowie Lubińskim, pow. Polkowice w gminie Przemków o pow. 4011m2 . Działka bezpośrednio przy asfaltowej drodze dojazdowej łączącej się z drogą wojewódzką 328...

  • 1 / 4
    Działka Wrocław Psie Pole, Świniary ul. Osiedle Zagaje

    Wrocław » Psie Pole » ul. Osiedle Zagaje

    • 986 000 zł cena
    • 1 793 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Polecam atrakcyjną nieruchomość gruntową o powierzchni 1793 m2 położoną we Wrocławiu (Świniary). Nieruchomość usytuowana przy drodze asfaltowej. Teren płaski, uzbrojony infrastr...

  • 1 / 4
    Działka Krzysztoforzyce

    Krzysztoforzyce

    • 155 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 222 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działki budowlane 7 arowe w miejscowości Krzysztoforzyce gm. Kocmyrzów - Luborzyca. Kształt prostokąta o przybliżonych wymiarach 21 x 33. Dojazd drogą prywatną na zasadzie wspó...

  • Działka Glinik

    Glinik

    • 40 000 zł cena
    • 9 850 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Glinik, gm. Wielopole Skrzyńskie - dwie działki rolne o powierzchni łącznej 98,5 ara z dojazdem drogą gruntową; teren lekko pochyły. Cena za całość: 40 000 zł - do negocjacji. P...

  • 1 / 2
    Działka Wiśniowa

    Wiśniowa

    • 385 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Wiśniowa - działka inwestycyjna 55 arów (warunki zabudowy w opracowaniu), bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej DW988 z własnym zjazdem; prąd i kanalizacja na działce. Cena: 385...

  • Działka Klembów

    Klembów

    • 226 000 zł cena
    • 694 m2 powierzchnia
    • 326 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 694 m2 przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną z usługami nieuciążliwymi do 2,5 kondygnacji. Działka położona jest w Gminie Klembów (LIPKA) pr...

  • Działka Marki

    Marki

    • 1 250 000 zł cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 3 działki budowlane o powierzchni 1250 m2 każda puls czwarta działka o powierzchni 1612 m2 położone w Markach przy ulicy Skrzetuskiego / Heleny, 50 m od granicy Warszaw...

  • Działka Marki

    Marki

    • 1 612 000 zł cena
    • 1 612 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Janowice

    Janowice

    • 1 300 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 310 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w całości budowlana. Nieruchomość zabudowana domem wolnostojącym do remontu lub wyburzenia. Dojazd drogą asfaltową. W MPZP nieruchomość w całości oznaczona jako tereny...

  • 1 / 4
    Działka Pstrągowa

    Pstrągowa

    • 115 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pstrągowa, gm. Czudec - działka 23 ary (warunki zabudowy na dwa domy w opracowaniu) w bardzo ładnym miejscu i bardzo dobrym dojazdem drogą asfaltową; media: prąd i woda z wodociągu...

  • Działka Klembów

    Klembów

    • 190 000 zł cena
    • 589 m2 powierzchnia
    • 323 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 589 m2 przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną z usługami nieuciążliwymi do 2,5 kondygnacji. Działka położona jest w gminie Klembów (LIPKA)...

  • Działka Walim ul. Adama Mickiewicza

    Walim » ul. Mickiewicza

    • 225 000 zł cena
    • 3 566 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Polecam atrakcyjną nieruchomość gruntową o powierzchni 3566 m2 położoną w miejscowości Walim, pow. wałbrzyski. Nieruchomość usytuowana jest przy lesie. Infrastruktura techniczna...

  • 1 / 2
    Działka Węgrzce Wielkie

    Węgrzce Wielkie

    • 560 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka oznaczona w MPZP jako tereny PU których podstawowym przeznaczeniem jest zabudowa produkcyjna, produkcyjno usługowa, usługowa (w tym parki technologiczne, centra logistyczne...

  • Działka Klembów

    Klembów

    • 226 000 zł cena
    • 690 m2 powierzchnia
    • 328 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 690 m2 przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną z usługami nieuciążliwymi do 2,5 kondygnacji. Działka położona jest w Gminie Klembów (LIPKA) pr...

  • Działka Glinik Górny

    Glinik Górny

    • 25 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Glinik Górny - działki rolne o powierzchni łącznej 60 arów w dwóch oddalonych od siebie areałach o powierzchni 31 z dojazdem drogą polną i 29 arów z dojazdem drogą asfaltową, częśc...

  • Działka Wrocław Psie Pole, Świniary ul. Osiedle Zagaje

    Wrocław » Psie Pole » ul. Osiedle Zagaje

    • 680 000 zł cena
    • 1 221 m2 powierzchnia
    • 557 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Polecam atrakcyjną nieruchomość gruntową o powierzchni 1221 m2 położoną we Wrocławiu (Świniary). Nieruchomość usytuowana przy drodze asfaltowej. Teren płaski, uzbrojony infrastr...