• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 270)
  • Gotowa działka pod budowę nad jeziorem Szóstak

    Orzechowo

    • 150 000 zł cena
    • 783 m2 powierzchnia
    • 192 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działkę rolno-budowlaną z widokiem na jezioro Szóstak na Mazurach.Działka na której wnosić możesz dom niemalże bezpośrednio po zakup...

  • Sprzedaż działka budowlana w Łubnianach, 10,4 ar.

    Łubniany » ul. Piękna

    • 195 000 zł cena
    • 1 045 m2 powierzchnia
    • 187 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedaż - duża działka budowlana o pow. 1045 m2. Łubniany, ul.Piękna, ok 13 km. od Opola. Proponujemy Państwu kształtną prostokątną działkę budowlaną o pow. ok. 1045 m2. o wymia...

  • Inwestcja mieszkaniowa dwulokalowa-Wiślinka

    Wiślinka

    • 3 700 000 zł cena
    • 7 310 m2 powierzchnia
    • 507 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy na sprzedaż grunt inwestycyjny- działki budowlane, dla których przygotowana została koncepcja zabudowy oraz uruchomiona procedura projektowania.Przedmiotowa inwestycj...

  • Działka Przytuły-Las ul. Przytuły Las

    Przytuły-Las » ul. Las

    • 1 799 000 zł cena
    • 35 608 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Szukasz dużego terenu pod działalność produkcyjną , składową , usługową lub rozwój nowego biznesu w dobrej lokalizacji komunikacyjnej? Ta nieruchomość w miejscowości Przytuł...

  • Działka budowlana Koszyce Małe - gm. Tarnów!

    Koszyce Małe

    • 340 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 37arów, położona w miejscowości Koszyce Małe, gmina Tarnów.Nieruchomość znajduje się w dobrej lokalizacji, w otoczeniu zabudo...

  • 1 / 2
    Działka Popowo Kościelne ul.

    Popowo Kościelne

    • 249 000 zł cena
    • 2 493 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki pod zabudowę jednorodzinną, nr ewidencyjne 98/15 i 98/18 usytuowane w  pięknej miejscowości Popowo Kościelne nad rzeką Bug!Opis nieruchomości:Na sprzedaż dwie atrakcyjne dz...

  • Uściąż 2509 m2 budowlana, Kazimierz Dolny- 5 km.

    Uściąż

    • 139 000 zł cena
    • 2 509 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 2509 m2 przy drodze asfaltowej, znajdująca się w rozwijającej się części miejscowości Uściąż gm. Karczmiska pow. opolski woj. lubelskie w bliskiej odległo...

  • Działka inwestycyjna z WZ w centrum Tucholi

    Tuchola » ul. Kochanowskiego

    • 719 000 zł cena
    • 9 377 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Duża działka inwestycyjna w centrum Tucholi.Powierzchnia: 9 377 m².Wydane Warunki Zabudowy dla inwestycji obejmującej:budowę 7 budynków mieszkalnych jednorodzinnych wolnostojącycho...

  • Działka Chwaszczyno ul. Rewerenda

    Chwaszczyno » ul. Rewerenda

    • 1 420 000 zł cena
    • 3 004 m2 powierzchnia
    • 473 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż   atrakcyjny teren inwestycyjny, zlokalizowany w Chwaszczynie przy ul. Rewerenda, na granicy z Gdynią (Gdynia Dąbrowa). Działka ma regularny, prostokątny kształt, a jej...

  • 1 / 4
    Działka Rębiechowo ul. Barniewicka

    Rębiechowo » ul. Barniewicka

    • 870 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 290 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA: na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3000 m2.Obecnie teren jest ogrodzony, płaski, z zadrzewieniem w postaci drzew iglastych. Kształt działki tworzy ustawny trapez....

  • Działka rekreacyjna Lubin 5ar
    1 / 13
    Działka rekreacyjna Lubin 5ar

    Lubin

    • 10 900 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę SAHARA 5 ar w Lubinie.Został zaczęty remont altanki.Altanka prawie od podstaw na nowo wybudowana,dach wymieniony na nowy,okna wymienione są wstawione z roletami ze...

  • Działka budowlana Waliska gm. Latowicz,
    Działka budowlana Waliska gm. Latowicz,

    Waliska

    • 75 000 zł cena
    • 709 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    MDP Partners przedstawia: Na sprzedaż działka w Walisce, gmina Latowicz, powiat Miński. Marzysz o porannej kawie w otoczeniu młodych sosen i zapachu lasu? Ta oferta jest właśnie d...

  • Działka usługowa 2753m2. Przy drodze kr. nr.6. Sycewice - FV
    Działka usługowa 2753m2. Przy drodze kr. nr.6. Sycewice - FV

    Sycewice

    • 450 000 zł cena
    • 2 753 m2 powierzchnia
    • 164 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Trzy działki o łącznej powierzchni 2753m2 Teren objęty MPZP: tereny zabudowy usługowej. Zabudowa usługowa do 40% pow. co daje po scaleniu możliwość budowy budynku usługowego o pow....

  • Działka budowlana Kraków Podgórze Duchackie, Piaski, Sporna
    1 / 12
    Działka budowlana Kraków Podgórze Duchackie, Piaski, Sporna

    Kraków

    • 2 800 000 zł cena
    • 1 658 m2 powierzchnia
    • 1 689 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | DZIAŁKA BUDOWLANA 16,58 AR - PIASKI WIELKIE, PODGÓRZE DUCHACKIE Do sprzedaży działka budowlana o pow. 1658m2 zlokalizowana w Krakowie, nieopodal ulicy Spornej, w dzie...

  • Działki budowlane 1000m2 Skaryszew k.Radomia
    1 / 3
    Działki budowlane 1000m2 Skaryszew k.Radomia

    Skaryszew

    • 100 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane z warunkami zabudowy o pow.1000m2, znajdujące się w miejscowości Skaryszew. W pobliżu droga asfaltowa łącząca Skaryszew i Maków. Cicha i spokojna okolica...

  • 1 / 2
    Nieruchomość niezabudowana - Błądzim

    Błądzim

    • 3 244 zł cena
    • 3 591 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości Ariela Jarocha nieprowadzącego działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży: przysługujący upadłemu udział w wysokości 1/2 w prawie własności nieru...

  • 1 / 2
    Działka, 489 m², Rydułtowy

    Rydułtowy

    • 6 423 zł cena
    • 489 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości sprzeda udział w wysokości ½ w nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Rydułtowach przy ul. Św. Jacka 33, objęta KW nr GL1W/00022699/7, dz.nr 2426/...

  • Działka BUDOWLANA, Bieszczady, Bóbrka, k. SOLINA - 64 ary

    Solina

    • 1 062 000 zł cena
    • 6 436 m2 powierzchnia