• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 270)
  • Działka Dębska Wola gm. Morawica
    1 / 5
    Działka Dębska Wola gm. Morawica

    Dębska Wola

    • 1 000 000 zł cena
    • 7 707 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 7 707 m2 , zlokalizowana w Dębskiej Woli, gm. Morawica. Nieruchomość w kształcie nieregularnym, zbliżonym do prostokąta. Przybliżone wymiary: s...

  • Działka rolno-budowlana Nowe Warpno, Różana
    Działka rolno-budowlana Nowe Warpno, Różana

    Nowe Warpno

    • 199 000 zł cena
    • 4 329 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka w Nowym Warpnie o powierzchni 4 329 m2 idealna pod inwestycję i wypoczynek. Działka położona w malowniczym obrębie w gminie miejsko-wiejskiej Nowe Wa...

  • Działka Sarbice Pierwsze gm. Łopuszno
    1 / 6
    Działka Sarbice Pierwsze gm. Łopuszno

    Sarbice Pierwsze

    • 80 000 zł cena
    • 3 225 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 3 225 m2, zlokalizowana w miejscowości Sarbice Pierwsze, gm. Łopuszno. Nieruchomość położona w pierwszej linii od strony drogi, z bezpośrednim...

  • Działka usługowa Pińczów
    1 / 11
    Działka usługowa Pińczów

    Pińczów

    • 5 043 000 zł cena
    • 29 779 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa składająca się z kilku działek o łącznej powierzchni 29779 m2 zlokalizowana w miejscowości Pińczów, na terenie przemysłowym. Grunt o przybliż...

  • Działka Kielce Dyminy-Wieś
    1 / 7
    Działka Kielce Dyminy-Wieś

    Kielce

    • 3 415 095 zł cena
    • 6 170 m2 powierzchnia
    • 554 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 6170 m2 położona w południowej części Kielc, przy ul. Ściegiennego. Działka usytuowana jest wśród zabudowy usługowej oraz produkcyjnej. Płaska, ogro...

  • Działka Leszczyn gm. Rymań
    1 / 10
    Działka Leszczyn gm. Rymań

    Leszczyn

    • 404 650 zł cena
    • 8 093 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość gruntowa rolna z prawem zabudowy, z mediami w pobliżu. Grunty RV i RIV. w trakcie uzyskiwania warunki zabudowy. Położenie w sąsiedztwie drogi wojewódzkiej DW112 i...

  • Działka Jędrzejów
    1 / 3
    Działka Jędrzejów

    Jędrzejów

    • 257 000 zł cena
    • 476 m2 powierzchnia
    • 540 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 476 m2 , położona w centrum Jędrzejowa. Dla działki wydano warunki zabudowy na budynek usługowo-handlowy z funkcją mieszkalną. Dojazd drogą asfal...

  • Sprzedam działkę ROD
    1 / 10
    Sprzedam działkę ROD

    Konin

    • 45 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę ROD w Konin -Goslawice.Na działce znajduje się altana z dwoma pokojami kuchnia i WC oraz garaż blaszany i huśtawka dodatkowo jest zestaw ogrodowy i inne akcesoria...

  • Działka budowlana 1007m2, Nowe Grochale
    1 / 3
    Działka budowlana 1007m2, Nowe Grochale

    Nowe Grochale

    • 110 000 zł cena
    • 1 007 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Nowe Grochale, gmina Leoncin, o powierzchni 1007 m², położona w malowniczym otoczeniu Otuliny Kampinoskiego Parku Narodowego. Idealne m...

  • Działka budowlana 1008m2, Nowe Grochale
    1 / 4
    Działka budowlana 1008m2, Nowe Grochale

    Nowe Grochale

    • 110 000 zł cena
    • 1 008 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Nowe Grochale, gmina Leoncin, o powierzchni 1008 m², położona w malowniczym otoczeniu Otuliny Kampinoskiego Parku Narodowego. Idealne m...

  • Działka budowlana Jaromierz gm. Gardeja,
    1 / 7
    Działka budowlana Jaromierz gm. Gardeja,

    Jaromierz

    • 132 254 zł cena
    • 1 486 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tylko w Keller Williams! Twój prywatny azyl pod samym lasem - 500m od jeziora!  Marzysz o porannej kawie z widokiem na ścianę lasu, gdzie jedynym sąsiadem „za płotem” jest natura?...

  • Koszarawa Działka Budowlana Na Sprzedaż
    1 / 15
    Koszarawa Działka Budowlana Na Sprzedaż

    Koszarawa

    • 250 000 zł cena
    • 2 313 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGENTKA PROWADZĄCA: ANNA KOZIOŁ PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro KOSZARAWA powiat Żywiec Oferujemy Państwu pięknie położoną działkę w malowniczej świetnie...

  • Działka rolno-budowlana Jadowniki gm. Brzesko
    1 / 6
    Działka rolno-budowlana Jadowniki gm. Brzesko

    Jadowniki

    • 49 000 zł cena
    • 5 800 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolno-budowlana Jadowniki (gmina Brzesko) Na sprzedaż działka rolno-budowlana położona w miejscowości Jadowniki, w gminie Brzesko. Powierzchnia: 58 arów Numer d...

  • Działka budowlana Czechówka gm. Siepraw, Szkolna
    1 / 4
    Działka budowlana Czechówka gm. Siepraw, Szkolna

    Czechówka

    • 320 000 zł cena
    • 5 650 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż działka pierwotnie o powierzchni ok.0,5650 ha. Bezpośrednie otoczenie działki stanowi zabudowa zagrodowa oraz tereny zielone i rolne Działka położona bezpośrednio...

  • Działka 0,52 ha, gm.Borzechów
    1 / 13
    Działka 0,52 ha, gm.Borzechów

    Borzechów

    • 262 000 zł cena
    • 5 244 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka nr 366/2 – Łopiennik, gm. Borzechów Na sprzedaż ogrodzona działka o powierzchni 0,5244 ha (5244 m²), położona w miejscowości Łopiennik, w gminie Borzechów, woje...

  • Działka Chęciny Korzecko
    1 / 6
    Działka Chęciny Korzecko

    Chęciny

    • 250 120 zł cena
    • 1 352 m2 powierzchnia
    • 185 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 1352 m2 , zlokalizowana w miejscowości Korzecko, w gminie Chęciny. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta. Dojazd do działki drogą asfaltową (wo...

  • Działka budowlana Oleśniki gm. Trawniki
    1 / 6
    Działka budowlana Oleśniki gm. Trawniki

    Oleśniki

    • 98 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Oleśniki, gmina Trawniki (woj. lubelskie). Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MPZP)...

  • Działki budowlane z bezterminowymi warunkami zabud.– Zborów
    1 / 6
    Działki budowlane z bezterminowymi warunkami zabud.– Zborów

    Zborów

    • 112 100 zł cena
    • 1 121 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Zborów, w gminie Żelazków, na granicy z miejscowością Żelazków zaledwie 500m od marketu Dino. Każda z działek posi...

  • Działka budowlana Pcim Pcim
    1 / 8
    Działka budowlana Pcim Pcim

    Pcim

    • 192 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Pcim - Przepiękna widokowa działka budowlana 16 arów Na sprzedaż przepiękna działka budowlana o powierzchni 16 arów, położona w miejscowości Pcim w spokojnej i wi...

  • Lublin Węglin - Spokojna lokalizacja
    1 / 3
    Lublin Węglin - Spokojna lokalizacja

    Lublin

    • 399 000 zł cena
    • 1 387 m2 powierzchnia
    • 288 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka położona na obrzeżach miasta – idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, spokój i kontakt z naturą, a jednocześnie chcących korzystać z udogodnień roz...