• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 269)
  • Działka Krajno Pierwsze gm. Górno
    1 / 2
    Działka Krajno Pierwsze gm. Górno

    Krajno Pierwsze

    • 166 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 1600 m2 zlokalizowana w Krajnie Pierwszym w gm. Górno. W pobliżu liczne atrakcje turystyczne, m.in. wyciąg narciarski, park rozrywki i miniatur, najwyż...

  • Działka Kielce Baranówek
    1 / 3
    Działka Kielce Baranówek

    Kielce

    • 1 349 000 zł cena
    • 647 m2 powierzchnia
    • 2 086 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 647 m2, zlokalizowana na Baranówku w Kielcach. Działka w pierwszej linii w stosunku do drogi, ogrodzona, płaska, w kształcie trapezu o wymia...

  • Działka budowlana Daleszyce Borków
    1 / 5
    Działka budowlana Daleszyce Borków

    Daleszyce

    • 157 680 zł cena
    • 876 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 876 m2 , zlokalizowana w miejscowości Borków, w gminie Daleszyce. Działka położona na skraju lasu, na terenie objętym Miejscowym Planem Zagospodarowani...

  • Działka Busko-Zdrój Widuchowa
    1 / 9
    Działka Busko-Zdrój Widuchowa

    Busko-Zdrój

    • 160 000 zł cena
    • 5 400 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 5400 m2 zlokalizowana w Widuchowej obok Buska-Zdroju. Działka o przybliżonych wymiarach: 27 x 207 x 20 x 3 x 4 x 209 , o kształcie zbliżonym do prostokąt...

  • 3 działki budowlane – Stara Wieś k. Wilamowic – 140 zł/m²
    1 / 8
    3 działki budowlane – Stara Wieś k. Wilamowic – 140 zł/m²

    Stara Wieś

    • 140 zł cena
    • 1 216 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: 3 działki budowlano-rolne – Stara Wieś, ul. Lipowa (bez pośrednika) Świetna lokalizacja | Spokojna okolica | MPZP | Możliwość zabudowy jednorodzinnej Do sprzedaży of...

  • Działka budowlana Charzyno gm. Siemyśl
    1 / 15
    Działka budowlana Charzyno gm. Siemyśl

    Charzyno

    • 196 000 zł cena
    • 784 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana pod Kołobrzegiem. Zlokalizowana w kompleksie działek budowlanych i domów jednorodzinnych Villpark w Charzynie. W kształcie prostokąta, o powier...

  • Działka budowlana Załęże gm. Kozielice
    1 / 10
    Działka budowlana Załęże gm. Kozielice

    Załęże

    • 169 220 zł cena
    • 1 658 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Twoje miejsce nad jeziorem czeka! Działka 1658 m Załęże, woj. zachodniopomorskie, Jezioro Sitno Marzysz o własnym domku nad jeziorem? Ta oferta jest dla Ciebie! Zapraszam do zap...

  • Działka Chęciny Siedlce
    1 / 5
    Działka Chęciny Siedlce

    Chęciny

    • 392 000 zł cena
    • 4 900 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 4900 m2, zlokalizowana w miejscowości Siedlce, w gm. Chęciny. Działka o przybliżonych wymiarach ok. 48 m od frontu x 110 x 25,5 x 29 x 20 x 84 . Dzi...

  • Działka Jędrzejów Wolica
    1 / 6
    Działka Jędrzejów Wolica

    Jędrzejów

    • 95 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 3000 m2 , zlokalizowana w miejscowości Wolica, gm. Jędrzejów . Nieruchomość położona przy głównej drodze krajowej łączącej Jędrzejów z Chmielnik...

  • Działka Ustroń
    1 / 12
    Działka Ustroń

    Ustroń

    • 11 685 000 zł cena
    • 4 574 m2 powierzchnia
    • 2 555 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż stacja paliw wybudowana w 2023 roku, zlokalizowana w Ustroniu, pow. cieszyński, województwo Śląskie. Sam budynek stacji ma powierzchnię użytkową: 182,69 m2, natomi...

  • Działka budowlana Chęciny Dobrzączka
    1 / 2
    Działka budowlana Chęciny Dobrzączka

    Chęciny

    • 120 000 zł cena
    • 1 173 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 1173 m2 , zlokalizowana przy ul. Dobrzączka , w gm. Chęciny . Dojazd do nieruchomości nieurządzona drogą gruntową. Działka płaska, w kształcie trapez...

  • Działka Stara Słupia gm. Nowa Słupia
    1 / 4
    Działka Stara Słupia gm. Nowa Słupia

    Stara Słupia

    • 140 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni ok. 6000 m2, zlokalizowana w Starej Słupi, gm. Nowa Słupia. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka przed podziałem geodezyjnym (do wydziele...

  • Działka Jędrzejów, Okrzei
    1 / 8
    Działka Jędrzejów, Okrzei

    Jędrzejów

    • 695 000 zł cena
    • 1 632 m2 powierzchnia
    • 426 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1632m2 zlokalizowana przy ul. Okrzei w Jędrzejowie. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - B23 MN5 - zab...

  • Działka Jaworznia gm. Piekoszów
    1 / 5
    Działka Jaworznia gm. Piekoszów

    Jaworznia

    • 312 000 zł cena
    • 8 291 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 8291 m2, zlokalizowana w Jaworzn i , w gminie Piekoszów . Połowę obszaru działki stanowi las. Dojazd droga szutrową od strony lasu. Wymiary działki...

  • Działka Masłów Pierwszy gm. Masłów
    1 / 10
    Działka Masłów Pierwszy gm. Masłów

    Masłów Drugi

    • 255 000 zł cena
    • 1 390 m2 powierzchnia
    • 184 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 1390 m2 zlokalizowana w Masłowie Pierwszym, gm. Masłów. Działka niezabudowana, w kształcie prostokąta, o wymiarach (w przybliżeniu): 68 m x 20 m. Szero...

  • Działka Smolne gm. Będzino
    1 / 10
    Działka Smolne gm. Będzino

    Smolne

    • 154 850 zł cena
    • 3 097 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pagórek otoczony lasami a na nim klika działek o powierzchni 3097 i 3110 m2. Aktualnie grunty orne. Zapraszam szukajacych wytchnienia z dala od zgiełku miasta, W pobliżu Ogr...

  • Sprzedam las
    Sprzedam las

    Rybotycze

    • 28 000 zł cena
    • 6 800 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam las w obrębie Rybotycz o powierzchni 0.68ha. W lesie przeważają drzewa sosna , buk ,grab Nr działki 566/2 Cena 30 tys . Las został wyceniony przez rzeczoznawcę W razie...

  • Działka budowlana Charzyno gm. Siemyśl
    1 / 9
    Działka budowlana Charzyno gm. Siemyśl

    Charzyno

    • 295 000 zł cena
    • 3 041 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka z warunkami zabudowy, pozwoleniem na budowę i projektem domu w Charzynie. Duża działka usytuowana wśród innych działek budowlanych, w pobliżu rozpoczęte budo...

  • Działka Kiełpin gm. Łomianki
    1 / 2
    Działka Kiełpin gm. Łomianki

    Kiełpin

    • 850 000 zł cena
    • 998 m2 powierzchnia
    • 852 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 998 m2 zlokalizowana w Kiełpinie w gminie Łomianki. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Dobra lokalizacja: przystanek autobusowy 200 m, sta...

  • Działka Kielce KSM, Domaszowska
    1 / 3
    Działka Kielce KSM, Domaszowska

    Kielce

    • 800 000 zł cena
    • 543 m2 powierzchnia
    • 1 474 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka o powierzchni 543 m2, zlokalizowana w Kielcach, na osiedlu KSM, na rogu ulic Domaszowskiej i Zbożowej. Działka w pierwszej linii w stosunku do drogi, częś...