• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 269)
  • Działka Grabowa
    Działka Grabowa

    Grabowa

    • 2 133 000 zł cena
    • 38 766 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Kontakt telefoniczny: [tel] Sprzedam działkę rolno-budowlaną o powierzchni 3,8766 ha w miejscowości Grabowa przy ul. Ogrodowej powiat zawierciański gmina Łazy w Jurze Krakowsko-Cz...

  • WIDOKOWA DZIAŁKA W RZEPISKACH – 2331 m²
    1 / 15
    WIDOKOWA DZIAŁKA W RZEPISKACH – 2331 m²

    Rzepiska

    • 799 000 zł cena
    • 2 331 m2 powierzchnia
    • 343 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ WIDOKOWA DZIAŁKA W RZEPISKACH 2331 m² | PANORAMA TATR | DOJAZD ASFALTOWY | IDEALNA POD DOM LUB INWESTYCJĘ To idealna propozycja dla osób poszukujących: ✔ DZIAŁKI POD...

  • Działka Niedrzwica Duża
    1 / 4
    Działka Niedrzwica Duża

    Niedrzwica Kościelna

    • 177 000 zł cena
    • 1 350 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TRZY DZIAŁKI BUDOWLANE USŁUGOWO-MIESZKANIOWE, UL. GÓRKI ! Polecam do sprzedaży kompleks trzech działek budowlanych , położonych w Niedrzwicy Dużej przy ul. Górki. Działki prz...

  • DZIAŁKI ROLNO-BUDOWLANE – GRONKÓW
    1 / 16
    DZIAŁKI ROLNO-BUDOWLANE – GRONKÓW

    Gronków

    • 499 000 zł cena
    • 16 493 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKI ROLNO-BUDOWLANE 1,65 HA – GRONKÓW | PODHALE | POTENCJAŁ INWESTYCYJNY DUŻA NIERUCHOMOŚĆ Z CZĘŚCIĄ BUDOWLANĄ – IDEALNA POD ZABUDOWĘ I INWESTYCJĘ Na sprzedaż ZESPÓŁ DZIAŁEK RO...

  • Działka budowlana Miłakowo
    1 / 14
    Działka budowlana Miłakowo

    Miłakowo

    • 100 000 zł cena
    • 6 841 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zakupu działek budowlanych w Raciszewie, które łączą w sobie urok mazurskiej przyrody z dogodną lokalizacją i nieograniczonym potencjałem. Te malownicze działki to gwa...

  • Działka budowlana Kamyk gm. Łapanów
    1 / 12
    Działka budowlana Kamyk gm. Łapanów

    Kamyk

    • 497 000 zł cena
    • 14 800 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tutaj słońce będzie budzić Cię z rana a Ty z zachwytem będziesz podziwiać okolicę !! Cisza, spokój, ślepa uliczka pod lasem. Piękna, widokowa działka, wystawa wschodnio południow...

  • WIDOKOWA DZIAŁKA W RZEPISKACH | 1310 m2
    1 / 16
    WIDOKOWA DZIAŁKA W RZEPISKACH | 1310 m2

    Rzepiska

    • 480 000 zł cena
    • 1 309 m2 powierzchnia
    • 367 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ WIDOKOWA DZIAŁKA W RZEPISKACH 1309 m² | PANORAMA TATR | DOJAZD ASFALTOWY | IDEALNA POD DOM LUB INWESTYCJĘ To idealna propozycja dla osób poszukujących: ✔ DZIAŁKI POD...

  • Sprzedam działkę rolną 4,64 ha Mazury! Tuchlin
    1 / 2
    Sprzedam działkę rolną 4,64 ha Mazury! Tuchlin

    Tuchlin

    • 3 900 000 zł cena
    • 46 400 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam niezabudowaną działkę gruntu położonej w obrębie 0022 Tuchlin, Gmina Orzysz, Powiat Pisz. Działka rolna o powierzchni 1 ha oznaczona jest numerem geodezyjnym 100/8. Zgodni...

  • Działka rolno-budowlana Chocznia gm. Wadowice
    1 / 5
    Działka rolno-budowlana Chocznia gm. Wadowice

    Chocznia

    • 199 000 zł cena
    • 6 300 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolno-budowlana. Łączna powierzchnia to 63ar, z czego 12 ar to działka budowlana, pozostała część jest oznaczona jako działka rolna. Szerokość działki to 12 met...

  • POLECAMY! 116G Zbyszyce gmina Gródek nad Dunajcem, działka b
    1 / 6
    POLECAMY! 116G Zbyszyce gmina Gródek nad Dunajcem, działka b

    Zbyszyce

    • 348 000 zł cena
    • 2 225 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    POLECAMY! 116G Zbyszyce gmina Gródek nad Dunajcem, działka budowalna, pow. 23,25 ar. Cena: 348 000 zł Przedstawiamy Państwu najnowszą ofertę naszego biura, na sprzedaż działka bud...

  • Działka leśna 34 tys zł bezpośrednio od właściciela
    Działka leśna 34 tys zł bezpośrednio od właściciela

    Kuzawa

    • 34 000 zł cena
    • 8 417 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam prywatnie działkę leśną o powierzchni 0,8 ha (8417 m²) Działka Nr 245 obręb wsi Kuzawa, gmina Czeremcha 17-240 w powiecie hajnowskim, (woj. podlaskie) Drzewostan 20-letn...

  • Działka budowlana -Osiedle Zielone ,,Lipówki Wielkopolska
    1 / 3
    Działka budowlana -Osiedle Zielone ,,Lipówki Wielkopolska

    Żeleźnica

    • 85 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż (obok nowy dom) budownictwo mieszkaniowe.W otoczeniu lasów jezior, strumieni nr 57/38 Osiedle działek budowlanych w miejscowości Żeleźnica, gmina Krajenka, ,,Zielone...

  • Działka budowlana Lubaszowa gm. Tuchów
    1 / 15
    Działka budowlana Lubaszowa gm. Tuchów

    Lubaszowa

    • 165 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANA 34 ARY CENTRUM MIEJSCOWOŚCI LUBASZOWA Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 34 ary, położona w centrum urokliwej miejscowości Lubasz...

  • 53 ary słońca i cudownych widoków w Milówce
    1 / 6
    53 ary słońca i cudownych widoków w Milówce

    Milówka

    • 1 060 000 zł cena
    • 5 311 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KATARZYNA KORTYCZKO-TALIK Agent prowadzący [tel] Unikatowa nieruchomość inwestycyjna w Milówce 53 arów widokowego, całodniowo nasłonecznionego terenu z potencjałem premium. W skła...

  • Syndyk sprzeda nieruchomość gruntową niezabudowaną w Dywitac
    1 / 3
    Syndyk sprzeda nieruchomość gruntową niezabudowaną w Dywitac

    Dywity

    • 473 333 zł cena
    • 2 354 m2 powierzchnia
    • 202 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    SYNDYK MASY UPADŁOŚCI SUN4YOU Sp. z o.o. sprzeda nieruchomość gruntową niezabudowaną stanowiącą działkę nr 513/2 o pow. 0,2354 ha, położoną w miejscowości Dywity woj. warmińsko-m...

  • Sprzedaż
    1 / 11
    Sprzedaż

    Koszarawa

    • 250 000 zł cena
    • 2 313 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KOSZARAWA powiat Żywiec Oferujemy Państwu pięknie położoną działkę w malowniczej świetnie skomunikowanej miejscowości Koszarawa. Idealna propozycja dla osób ceniących kontakt z nat...

  • Działka rekreacyjna ROD
    1 / 3
    Działka rekreacyjna ROD

    Płock

    • 25 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka z domkiem i altana, drzewka owocowe i krzewy owocowe. Do działki jest prąd i woda przemysłowa.

  • sprzedam działkę z ustalonymi WZ pod apartamentowiec
    1 / 4
    sprzedam działkę z ustalonymi WZ pod apartamentowiec

    Sosnowiec

    • 450 000 zł cena
    • 1 651 m2 powierzchnia
    • 273 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję do sprzedaży działkę w Sosnowcu, ul. Rzemieślnicza róg z ulicą Zieloną. Powierzchnia: 1651 m2. Na nieruchomość wydane są warunkami zabudowy pod budynek mieszkalny wielorodz...

  • Dąbrowa G, ul. Armii Krajowej - działka pod Twój biznes
    1 / 3
    Dąbrowa G, ul. Armii Krajowej - działka pod Twój biznes

    Dąbrowa Górnicza

    • 540 000 zł cena
    • 2 717 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferujemy do sprzedaży grunt - pełna własność - o pow. ok 2717 m2, położony w Dąbrowie Górniczej ul. Armii Krajowej. Dostęp do drogi, prawo i lewoskręt. Działka płaska, równa. Obję...

  • Działka 50a - Budziejowice ( pow. Proszowice )
    1 / 7
    Działka 50a - Budziejowice ( pow. Proszowice )

    Budziejowice

    • 350 000 zł cena
    • 5 010 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, Oferuję na sprzedaż piękną działkę o powierzchni 5010 m² (50 arów) w malowniczej wsi Budziejowice. Działka ma regularny kształt prostokąta i jest idealnie położona, z dogod...